• تعداد بازديد :
  • شنبه 1388/07/04
  • تاريخ :

معرفی بازی WorldOfGoo

امروز نیز می خواهیم یک بازی ویژه، جذاب و متنوع را به شما معرفی کنیم. بازی جدیدی که برای همه گروه های سنی بسیار مناسب است، حتی کسانی که تا به حال یک بار هم جذب بازی های رایانه ای نشده اند بعد از یک بار بازی کردن حتما نظرشان تغییر خواهد کرد.

 

این بازی WorldOfGoo نام دارد.

 

بازی با یک توپ چسبناک سیاه رنگ به نام (GOO ی کوچک) آغاز می شود و در تمامی مراحل، نوع چینش این توپ های کوچک، ذهن شما را درگیر می سازد تا ابتدا خوب فکر کرده و سپس نقشه عبور از هریک از مراحل را در زمان بازی پیاده کنید تنها کافیست با دکمه‌ی چپ Mouse این Gooهای کوچک را بگیرید و به مکان دلخواه خود منتقل کنید.

 

شاید بتوان WorldOfGoo را در دسته پازل ها قرار داد، با این تفاوت که آگاهی از قوانین فیزیک در چینش GOO های کوچک  به شما بسیار کمک خواهد کرد.

 

کاربر در پایان هر مرحله از بازی علاوه بر دریافت کارنامه ای که شامل: امتیازات، تعداد حرکات و مدت زمان صرف شده جهت اتمام هر مرحله می باشد، می تواند هر تعداد GOO کوچکی که به دست آورده باشد را در قسمت پروفایل خود ذخیره کند تا در بخش World of Goo Corporation از آنها جهت ساخت برج استفاده کند.

 

نکته قابل توجه در این بازی جود تابلوهایی در تمامی مراحل WorldOfGoo است که این امکان را برای کاربر فراهم آورده تا با کلیک بر روی آن ها و مطالعه مطالب آن بتواند به خوبی از تمامی مراحل سختی که موانعی مثل چرخ دنده، برق، آتش، آب و ...  را دارا هستند، عبور کند، موانعی که همگی به معمایی شدن بازی کمک کرده اند درواقع مهمترین ویژگی بازی همین نکات آموزشی مختلف است که همگی به صورت غیر مستقیم صورت می گیرند.

کل بازی 4 فصل از سال را در بر می گیرد و آغاز بازی با فصل تابستان است، اما مرحله پایانی که Meanwhile نام دارد، بسیار متفاوت از سایر مراحل WorldOfGoo می باشد.

 

ما خبر های خوشی را برای اولین کاربری که تصویر پایانی بازی را برای ما ارسال کند داریم.

پست الکترونیک مدرسه اینترنتی          

پس فرصت را از دست ندهید.

 

بازی world of goo بازی world of goo world of goo
بازی world of goo بازی world of goo بازی world of goo

 

تهیه و تنظیم: مریم فروزان کیا

 

UserName