• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1385/12/13
  • تاريخ :

خیز بلند منچستر برای قهرمانی


نخستین روز از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر انگلستان عصر دیروز با پیروزی منچستر یونایتد برابر لیورپول آغاز شد.

درحساس ترین دیدارهفته بیست ونهم رقابتهای لیگ برترباشگاههای انگلستان، تیم فوتبال منچستریونایتد موفق شد در ورزشگاه آنفیلد با یک گل میزبان قدرتمند خود لیورپول را شکست دهد.

جان اوشیا با گل دقیقه 90 خود زمینه سازپیروزی ارزشمند منچستریونایتد دراین دیدارشد، ضمن اینکه این گل درشرایطی به ثمر رسید که شاگردان فرگوسن با اخراج پل اسکولز دردقیقه 86 با 10 بازیکن لحظات پایانی مسابقه را ادامه دادند.

با این پیروزی منچستر یونایتد 72 امتیازی شد و اختلاف خود با چلسی تیم دوم جدول رده بندی این رقابتها را به 12 امتیازرساند. همچنین لیورپول با این شکست با 53 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلستان قرار گرفته است.

در سایر مسابقات عصر دیروزنتایج زیربدست آمد:

* آرسنال 2 - ریدینگ یک

* فولهام یک - آستون ویلا یک

* منچستر سیتی صفر - ویگان یک

* نیوکاسل صفر - میدلزبورو صفر

* شفیلد یونایتد یک - اورتون یک

* واتفورد 2 - چارلتون 2

همچنین هفته بیست ونهم رقابت های لیگ برترانگلستان عصرامروز با برگزاری دومسابقه به پایان می رسد وطی آن بولتون با بلاکبرن و وستهام با تاتنهام دیدار می کند.

نتایج هفته بیست و چهارم بوندسلیگا

امید بایرن به قهرمانی بیشتر شد

دومین روز از هفته بیست و چهارم رقابتهای فوتبال باشگاههای آلمان( بوندسلیگا) با پیروزی بایرن مونیخ و شکست هانوفر پیگیری شد.

تیم هانوفر در ورزشگاه کومرتسبانک آره نا با نتیجه 2 برصفرمغلوب میزبان خود اینتراخت فرانکفورت شد.

در این دیدارکه وحید هاشمیان از دقیقه 67 به جای شروتر وارد زمین مسابقه شد، "تاکاهارا" دردقیقه 58 و "تورک" در دقیقه 74 برای اینتراخت گلزنی کردند.

با این شکست هانوفرهمچنان با 33 امتیازدررده هشتم رقابتهای بوندسلیگا قرارگرفت و فرصتی مناسبی را برای حضور درجمع 6 تیم برتراین مسابقات ازدست داد.

همچنین دردیگربازی عصر دیروزتیم بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیا استادیوم که 74500 تماشاگر ازنزدیک این دیدار را تماشا می کردند، با نتیجه 3 بر 2 میزبان خود هرتابرلین را شکست داد.

دراین دیدارکه نام علی کریمی حتی درلیست 18 نفره بایرن مونیخ قرارنداشت، گیمنز" دردقیقه 58 و "وانبوریک" دردقیقه82 برای هرتابرلین گلزنی کردند و "سالی حمیدزیچ" در دقیقه 30، "پودولسکی" در دقیقه 31 و "ماکای" در دقیقه 68 گلهای بایرن را به ثمر رساندند.

با این پیروزی تیم فوتبال بایرن مونیخ 43 امتیازی شد تا اختلاف خود را با تیم صدرنشین شالکه به عدد 6 برساند و شانس خود برای قهرمانی در رقابتهای این فصل بوندسلیگا را افزایش دهد.

در سایر بازیهای دیشب نتایج زیر بدست آمد:

* بیله فلد 3 - نورنبرگ 2

* لورکوزن 3 - اشتوتگارت یک

* وردربرمن 3 - بوخوم صفر

* وولفسبورگ یک - مونشن گلادباخ صفر

هفته بیست وچهارم رقابت های بوندس لیگا امروز با برگزاری دومسابقه آخن با ماینتس و دورتموند با کوتبوس به پایان می رسد.

نتایج لیگ های اروپایی / چلسی قهرمان جام اتحادیه انگلیس

UserName