• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1396/04/20 ساعت 13:20
  • تاريخ :

آخرین اخبار نقل و انتقالات اروپا

نقل و انتقالات اروپا این روزها وارد مرحله جدیدی شده است و تقریبا بیشتر باشگاه های بزرگ در این بازار فعال شده اند.

پیشخوان خبر تبیان

به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نقل و انتقالات اروپا این روز ها وارد مرحله جدیدی شده است. باشگاه های بزرگ اروپایی وارد این بازار شده اند و بازیکنان بیشتری راهی تیم های مختلف می شوند.

لیگ جزیره

لیگ جزیره این روز ها شاهد صحنه رقابت چلسی و منچستر است . دو تیم گزینه های مشترک زیادی را مد نظر دارند و هر دو به دنبال جمع کردن تیمی قدرتمند برای فصل آینده هستند .

چلسی

آنتونیو کونته پس از آن که نتوانست زمینه جذب لوکاکو را فراهم کند حالا به سراغ باکایوکو رفته است. این بازیکن تیم فوتبال موناکو مد نظر منچستری ها هم قرار دارد و به همین دلیل رقابت جذابی میان دو تیم صورت گرفته است. با این حال چلسی موفق شد سرانجام زمینه حضور آنتونیو رودریگر رادر تیمش فراهم کند تا یک بازیکن خوب در این بازار جذب کند.

نقل و انتقالات اروپا

آرسنال

آرسنالی ها پس از جذب لاکازت با خیال آسوده تری نقل و انتقالات را دنبال می کند آن ها در اقدامی دیگر به سراغ لمر رفته اند و تاکنون 3 پیشنهاد برای این بازیکن ارائه داده اند . همچنین خبر می رسد که ژیرو ، بیرین و چمبرلین که مورد توجه تیم های دیگر بوده اند در آرسنال می مانند و این تیم را ترک نمی کنند. تنها خروجی احتمالی توپچی ها شزنی است که با یووه تقریبا به توافق رسیده است.

نقل و انتقالات اروپا

منچستر یونایتد

منچستری ها حضور خوبی در بازار نقل و انتقالات داشته اند و در حال آماده کردن تیمی قدرتمند برای فصل آینده رقابت های لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا هستند مسئولان منچستر روز گذشته هم با جدایی وین رونی ستاره این تیم موافقت کردند تا یکی از برترین های تاریخ فوتبال منچستر و فوتبال انگلستان از این تیم برود . رونی راهی تیم سابق خود یعنی اورتون شد.

مورینیو حالا به دنبال تقویت بیشتر تیم خود است و بازیکنانی چون خامس ، موراتا و باکایوکو را در نظر دارد. ضمن این که روملو لوکاکو رسما به جمع شیاطین سرخ پیوست.

نقل و انتقالات اروپا

لیورپول

تیم فوتبال لیورپول هم حضور خود را در بازار نقل و انتقالات بازهم شروع کرده است و چند گزینه را مدنظر داد . یورگن کلوپ که در ابتدا آغاز این بازار محمد صلاح را جذب کرد حالا گزینه های دیگری از جمله چمبرلین و خامس را مد نظر دارد.

نقل و انتقالات اروپا

لالیگا اسپانیا

باشگاه های اسپانیایی به قدری از ستارگان مختلف سود می برند که کمتر از دیگر تیم ها وارد این بازار شده اند. با این حال باشگاه های بزرگ این کشور بازیکنان خاص خود را مد نظر دارند و احتمالا تا چندی دیگر شاهد حضور آن ها در لالیگا باشیم .

بارسلونا

سرمربی جدید کاتالونیایی ها هنوز بازیکن جدیدی را جذب نکرده اما همچنان خواهان بازیکنان مختلفی چون بونوچی ، کاستاس مانولاس و بیرین هستند . همچنین خبر می رسد که توران قصد ندارد بارسلونا را برای حضور در تیم دیگری ترک کند.

نقل و انتقالات اروپا

رئال مادرید

رئالی ها بر خلاف رقیبشان بیشتر در این بازار فعال بوده اند آن ها تاکنون 2 بازیکن جذب کرده اند و حالا هم مانند رقیب دیرینه خود به دنبال کاستاس مانولاس هستند. همچنین از این باشگاه خبر می رسد که خامس خواهان جدایی از رئال و حضور در منچستر یونایتد است.

نقل و انتقالات اروپا

سری آ ایتالیا

باشگاه های ایتالیایی هم به تازگی در این بازار حاضر شده اند . باشگاه میلان که از همان ابتدا بازیکنان خوبی را جذب کرد و دیگر تیم ها هم به تازگی در این بازار فعال شده اند.

یوونتوس

یووه ای ها بیشتر از گذشته در بازار نقل و انتقالات فعال شده اند و بازیکنان زیادی مد نظر دارند . از جمله این بازیکنان می توان به برناردسکی ، داگلاس کاستا ، دی شیلیو وشزنی اشاره کرد. آخرین خبر ها از این باشگاه حاکی از آن که تا چندی دیگر قرارداد بازیکنان نام برده با این تیم ثبت می شود.

نقل و انتقالات اروپا

میلان

سرمایه گذاران چینی که از همان ابتدا خرید های خوبی را برای میلان انجام دادند همچنان قصد جذب بازیکن های دیگری را دارند که از جمله آن ها می توان به لوکاس بیلا اشاره کرد.

نقل و انتقالات اروپا

اینتر

تیم فوتبال اینتر و سرمایه گذاران چینی  تاکنون حضور خاصی در این بازار نداشته اند اما مسئولان این تیم به تازگی قصد دارند تا بازیکن جذب کنند از جمله بازیکنان مد نظر اینتری ها می توان به کیتا بالده و ایسا دیوپ اشاره کرد.

نقل و انتقالات اروپا

رم

تیم فوتبال رم از جمله باشگاه هایی است که بازیکنان خوبی از جمله محمد صلاح و رودیگر را از دست داده با این حال آن ها هنوز بازیکنی جذب نکرده اند و شنیده شده که نایناگولان ، کاستاس مانولاس و فرمالن از گزینه هایی هستند که احتمالا از این تیم بروند.

نقل و انتقالات اروپا


UserName