• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1396/02/18
  • تاريخ :

تقدیری ها در بخش مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

تقدیری ها در بخش مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیانتقدیری ها در بخش مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

 

به یاری خداوند بزرگ دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 6000 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.

بیش از 1500 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به  مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 563 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب مسابقات علمی جشنواره پروژه های دانش آموزی تهران طی دو روز 14 و 15 اردیبهشت ماه سال 1396 ارائه نمودند.

پس از داوری و بررسی پروژه های ارایه شده در نهایت رده بندی گروه ها در بخش مسابقات علمی اعلام شد. که به آنها لوح پژوهشگر برتر اهدا می شود.

لذا خواهشمندیم جهت دریافت این لوح حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه 1396 با دبیرخانه جشنواره هماهنگی فرمایید. بدیهی است بعد از مهلت مقرر از ارایه لوح معذوریم.

اسامی این گروه ها به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

 

رشته گرایش مقطع نام مدرسه دبیر دانش آموزان
رباتیک آتشنشان دبستان پژوهش سرا گرمسار یاسمن دماوندی مهدی شجریان، نارنین شجریان
رباتیک آتشنشان دبستان پژوهش سرا گرمسار وحید استیری آرتا مقربی، محمد سام توحیدیان
رباتیک جنگ دوره دوم مهرآیین حمیدرضا کندری نژاد زینب خلیلی، زهرا مقدم،‌ نیکناز خلیلی
رباتیک جنگ دوره دوم فررزانگان پویا حمید رضا کندری بنیامین بیاتی، امیر حسین چهرازی،‌ علی رضا ممددی، مانی مرادیان
رباتیک جنگ دوره اول چیستا رباتیک صدرا محمد جعفری مرام فربد فتحیان
رباتیک جنگ دوره اول طلوع سبز طاهره امراللهی الینا لنگری،‌ هدیه حمزه نیا، هستی قربانخانلو،‌ شمیم عزت ور
رباتیک مسیریاب دوره اول پژوهشسرا علیمحمدی حبیب اله حاجیان نژاد عرفان نوایی نژاد، بهراد ضیایی
رباتیک مسیریاب دوره اول پژوهشسرای خوارزمی نسیم اروجی فواد بنی هاشمی، مهدی فراهانی
رباتیک مسیریاب دوره دوم سما 1 سعیده کرایه چیان زهرا برزگر، مبینا رهبر
رباتیک مسیریاب دوره دوم پژوهشسرا علیمحمدی حبیب اله حاجیان نژاد امیر حسین یحیایی، امیر محمد اسماعیلی
رباتیک نمایشی دبستان کمیته بازیها و ورزش های شهرضا سید حسین شریفی صدرا اقاسی، امیرحسین ابراهیمی،‌ ایلیا نیک اقبال
رباتیک نمایشی دوره متوسطه فرزانگان 9 آیدا پرویزیان مرنی ملیحه ترابی، مونا پالیزبان، بهار حبیب پور،‌ نیایش رشید هاشمی
رباتیک نمایشی دوره متوسطه فرزانگان 9 آیدا پرویزیان مرنی هدیه گیاه تازه، حنانه سیاحی، نگین مقسومی
رباتیک نمایشی دوره متوسطه ندای زهرا(س) حنانه عربشاهی هیوا ایروانی، دینا خلیلی،‌ فاطمه علوی نیا
رباتیک همکار دبستان پژوهش سرا گرمسار وحید استیری کمیل متولی، حمیدرضا سارانی
رباتیک همکار دبستان پژوهش سرا گرمسار وحید استیری رهام قباخلو، امیرمحمد سرکبیری
زیست فناوری فتومیکروگراف دوره دوم فرزانگان یک اراک آقای شعبانی نگار آزموده،‌ فاطمه حسینی، سبا فرمانبردار
زیست فناوری فتومیکروگراف دوره دوم فرزانگان یک اراک آقای شعبانی حانیه عربیان، مهنیا محبی
مکانیک مکاسیستم دوره اول فرزانگان 2 تهران مریم رمزی زهرا بیات،‌ مانیا آل رسول، هلیا اکبری
مکانیک مکاسیستم دوره اول علامه طباطبایی نفس صابری مانا برزیگر، سارا زعفرانی زاده،‌ شیدمهر فجرک، شایسته جباری مقدم
مکانیک مکاسیستم دوره دوم فرزانگان 7 نفس صابری آیلین مزروعی، صیا سلیم، خاطره شویکلو مرادی،‌ کیمیا وفا
مکانیک مکاسیستم دوره دوم فرزانگان 7 نفس صابری آنیتا اعرابی،‌ پانته آ کوهپایه،‌ هستی صابری، محدثه سادات حسینی،‌‌ دلارام جانبازی
مکانیک مکاسیستم دبستان پژوهشسرای جوان منطقه 2 عطیه بابایی امیررضا سهرابی،‌ نوژن مومن آبادی، سوروش بنایی اهری، امیر عباس خدامی
مکانیک مکاسیستم دبستان نوید بهار سمانه نوبختی بردیا حمامی تتماج،‌ امیدرضا خامنه، علی سعیدزاده امیری
هوافضا گلایدر ساده دبستان راه رشد (پسرانه) مریم رمزی فرهاد ودودی
هوافضا گلایدر ساده دبستان فرهنگ سعادت صنم حسینی شایان هنرکار، آرتا محمدزاده، امیرمحمد خان محمدی،ایمان ودود، شایان چیت ساز
هوافضا گلایدر سازه ای دوره اول فرزانگان 2 علیرضا سید رضایی مبینا حسن، رز ابرایم پور،ساینا فروغی
هوافضا گلایدر سازه ای دوره اول شهید همت سکینه زرقانی مهدیه فاضلی، ستاره شریفیان،فاطمه صفری
هوافضا گلایدر سازه ای دوره دوم راه رشد دخترانه علیرضا سید رضایی نگین شجاعی، کیمیا ابراهیمی، شکوفا اصغری،هدیه نصیری
هوافضا گلایدر سازه ای دوره دوم یاسین مجید حسین زاده دانیال عزیزی مقدم، امیرارسلان فکوری
هوافضا موشک آبی پرتابی دوره اول پژوهشسرای رازی خراسان شمالی تقی یعقوبی امیرمحمد کاظمی راد، محمدمهدی مجیدی
هوافضا موشک آبی پرتابی دوره اول قیاس (دوره اول متوسطه) علیرضا سیدرضایی سها بیت عفری،‌ آناهیت محمودی،‌ نازنین رضایی،‌ زهرا ژیانی
هوافضا موشک آبی پرتابی دبستان پژوهشسرای رازی خراسان شمالی تقی یعقوبی علی حسن زاده
هوافضا موشک آبی پرتابی دبستان مهرآیین الهام گارسچی علی فتوحی، امیرعلی جیرانی، امیر علی دانایی، دانیال رفعتی،‌ امیر حسن شاه رضایی
هوافضا موشک آبی چتردار دوره دوم پژوهشسرای امیرکبیر تهران راضیه باغستانی کیمیا عابدی، مهدیس طحان پور نظری
هوافضا موشک آبی چتردار دوره دوم فرزانگان 4 محسن باشنا مبینا قندهاری، نسترن ملکی،‌ مریم عزیزی
هوافضا موشک آبی چتردار دوره اول فرزانگان 2 تهران علیرضا سید رضایی ترانه آرامش،‌ رها اوحدی، ریحانه افشاری بخش
هوافضا موشک آبی چتردار دوره اول پژوهشسرا علیمحمدی سید پرهام بخشیان سلاله بابازاده، فاطمه ابراهیمی، کوثر رمضانی
هوافضا موشک آبی چتردار دبستان پژوهشسرا علیمحمدی سید پرهام بخشیان محمد حسن مدانی
هوافضا موشک آبی چتردار دبستان پژوهش سرا و آزمایشگاه مرکزی شهید میر دهقان مریم مختاری حسن آباد زینب فتاحی حسن آباد، نجمه فتاحی حسن آباد 
هوافضا هاورکرافت دوره اول اسلام رضا صادقی آزاد طاها صلاح جو، روزبه ریگی جنگجو، سپهر گلدوزیان
هوافضا هاورکرافت دوره اول فرزانگان 2 تهران علیرضا سید رضایی مهنوش عظیمیان، پرنیا روح اللهی، سارا رزمی، فاطمه عسگریان 
هوافضا هاورکرافت دوره دوم سلام تجریش مجتبی جاودانی امیرحسین تفرشی، محمدمهدی اردستانی
هوافضا هاورکرافت دوره دوم موعود علیرضا شهابی نیا امیرمهدی ضرابی، محمدامین فرخنده، امید شاکری
سازه

راندمانی

دوره اول سلام صدر وهاب بزی آریا معین چهرمی،کهبد عظیمی، مانی نوری، آریانا شجاعی،متین هلالی
سازه

راندمانی

دوره اول سیمای نور سرکار خانم احسانی هلیا وثوقی کیا, پریناز مقیمی, شکیلا رحمانی, ثنا معصومان, پریسا شجاعی
سازه

راندمانی 

دوره دوم یاسین مجید حسین زاده امیرمحمد شعبانی، آروین خومرتضی، آرش اسکندری
سازه

راندمانی 

دوره دوم شهید احمدی روشن مهسا امیرعلی هستی هاشمی، ,مریم جعفری,نگین امینی، ,مریم شاکری
سازه

راندمانی 

دوره دوم ممتاز حنان (دخترانه) جواد جعفری مهشاد معدنی, سارا صالحی
سازه

فشاری

دوره اول تلاش (دخترانه) مهرانگیز عابدیان ثمین شریعت رضوی, شقایق دریاباری، ,یاسمین یوسفی،,صبا کشاورز
سازه

فشاری

دوره اول سیمای نور سرکار خانم احسانی اوا دیوانی, صبا پروانه ,کتایون فرهمند, فاطمه یوسفیان
سازه

فشاری

 

دوره دوم

 

تلاش (پسرانه) محسن اوجاقی محمد علی خرمی نژاد, علی محمدی,سعید جعفری, دانا رییسی
سازه

فشاری

 

دوره دوم

 

فرزانگان پویا مجتبی استوار علی فیروزفر,عرفان حیدری, احمد رضا محمد قربانی ,کاوه میرزایی

 

سازه

هدفمند

دوره دوم ممتازحنان (دخترانه) مجتبی استوار شیدا شکورزاده, ملینا محمدنژاد
سازه

 

هدفمند

 

دوره دوم ممتاز حنان جواد جعفری سیده سلوا موسوی, سارا انوری
سازه

هدفمند

دوره دوم فرزانگان 2 تهران عطیه بابایی سارا اصولی نژاد,نیکا راحمی, زهرا فلاح, فاطمه همایونپور, پریماه قاسمی
سازه

هدفمند

دوره دوم پژوهشسرای استاد طاهر لیلا صنایعی شهرضا فاطمه ترابی، فهیمه جلیلی، درنا کامیاب
شیمی

ابرحباب

دوره اول پژوهش سرا و آزمایشگاه مرکزی شهید میر دهقان مریم مختاری حسن آباد فاطمه رضایی حسن آباد, زینب فقیه مجومرد
شیمی ابرحباب دوره دوم پژوهشسرای شهید احمدی روشن الهام قدسی زهرا هوشمند،پریسا کاظمی

شیمی

 کمیکار

دوره دوم ادیب فرزانه نیکا جمشیدی سحر شیرزاد، درسا کریم زاده، هدیه کلانتر،کیانا اردشیری
شیمی کمیکار دوره دوم همت صالح وثوقی علیرضا اکرمی،سعید یوسفی،علیرضا نظری افشار،مههدی موحد
شیمی کمیکار دوره اول ممتاز حنان (دخترانه) شادی جلیلی نغمه محمدیاری،صبا علی پور
شیمی کمیکار دوره اول پژوهشسرای جوان شهریار حسن محمودخانی امیررضا مفتون آزاد، محمد معین تهرانی آریا, سعید شیردل
شیمی کمیکار دوره اول سما5 امیرحسام پوردلجو ماهان هاشم نژاد رحیم آباد، احسان درودیان، آروین ملکی،علی مقاری،علی تلاش
شیمی کمیکار دوره اول ممتاز حنان (دخترانه) شادی جلیلی مبینا جعفری،دیبا دهقان،میترا ناصر مستوفی، ستاره تقویان
شیمی کمیکار دوره اول سلام گلبانگ نیکا جمشیدی گلسا مهرپویا،آوا صفری
شیمی کمیکار دوره دوم سیمای نور خانم فدایی تارا شاهرخی، کیمیا محسن آبادی، مهدیه مینایی
شیمی کمیکار دوره دوم علوم نو مینا علیزاده قدیمی مبینا گل محمدی، مهدیس باقری، نیوشا جعفری
شیمی کمیکار دوره دوم فرزانگان ٨ هدیه بابایی حدیث بهروزی فرا، ساغر حسینی منزه، الهه شاه حسینی
کاپ فیزیک

انگلیسی

دوره دوم فرزانگان 3 امیر حسین مردی بنفشه قلی نژاد،‌ بهار سلیمی، پرنیان قلی زاده، آیدا رسولی
کاپ فیزیک

انگلیسی

دوره دوم شهید قدوسی قم آقای نورایی

ابوالفضل پورنجاتی، سینا مهدوی نسب، مهرزاد تالانه،‌علی کریم زاده، امیرحسین باقری

کاپ فیزیک

فارسی

دوره دوم پژوهشسرا غیاث الدین جمشید کاشانی مسیح حاصلی

مریم حیدری،‌فاطمه لوکی، زینب واحدی زاده، آرزو صباغیان،‌اسما ثابتی

کاپ فیزیک

فارسی

دوره دوم فرزانگان حضرت زینب مهندس مریم زواره یی، محمد مهدی کرمانیان جوادی زهرا اسکندری،سوگل علیجانی، نفیسه عبداللهی، ریحانه قربانی، فاطمه عابدی
برنامه نویسی برنامه نویسی دوره اول سلام گلبانگ راضیه قبادپور کیانا خصوصی
برنامه نویسی برنامه نویسی دوره اول شهید عاشوری علی سلطانی علی صمدزاده
 

 

مطالب مرتبط:

برترین ها در بخش غرفه های دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

برترین ها در بخش سمینارهای دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

برترین ها در بخش مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان 

تقدیری ها در بخش غرفه های دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

تقدیری ها در بخش سمینار دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

تقدیری ها در بخش مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

 

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان، تنظیم: زینب شاه مرادی

UserName