• تعداد بازديد :
  • شنبه 1396/02/16
  • تاريخ :

برترین ها در بخش مسابقات جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان 

برترین ها در بخش مسابقات نمایشگاهی ...

 

به یاری خداوند بزرگ دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 6000 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.

بیش از 1500 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به  مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 563 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب مسابقات علمی جشنواره پروژه های دانش آموزی تهران طی دو روز 14 و 15 اردیبهشت ماه سال 1396 ارائه نمودند.

پس از داوری و بررسی پروژه های اراه شده در نهایت 41 گروه از آن ها به عنوان برترین های بخش مسابقات علمی انتخاب شدند. گروه های برتر به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

رشته گرایش مقطع نام مدرسه دبیر دانش آموزان
برنامه نویسی بازی سازی دوره اول پیشرو مجید پیغان آرمان پیمان،مهدی یار مزینیانی، پارسا اسگندریون، وحید باقری،
برنامه نویسی چالش برنامه نویسی دوره دوم سما 5 امیرحسام پوردلجو محمود افتخاری
رباتیک آتشنشان دبستان فرهیختگان پردیسان سحر بابایی ملینا رحیمی، آیسا صادقی
رباتیک جنگ دوره دوم موسسه علمی بارثاوا مرتضی محمدنژاد سینا عروج
رباتیک جنگ دوره اول هیات امنایی کلشتر آقایان عابدین ولی پور و  سید نظام عزیزی علی مرادی کلشتری، میلاد مرادی کلشتری، مهدی صفرپور،‌ محمدحسین پورحسنی، مهیار حسینی
رباتیک مسیریاب دوره اول پیشگامان مرتضی ملکان پور محمد امین خاکپور،‌ رضا صیادی، علیرضا کامرانی،‌ امیررضا حسن پور
رباتیک مسیریاب دوره دوم دارالقرآن اصفهان بهشاد هوایی محمدجواد ربانی، دانیال امین الرعایا، مهدی فاضل،‌ سبحان علیجانی، علی شریفی
رباتیک نمایشی دبستان کیمته بازی های شهرضا آقای شریفی و خانوم طباطبایی محمد حسین رمضانی، سپهر سبزه واری، محمد علی گلابی
رباتیک نمایشی دوره دوم ندای زهرا (س) خانم عربشاهی ملیكا اسدی، سوگند احمدی
رباتیک همکار دبستان پژوهش سرای گرمسار یاسمن دماوندی رومینا خطیری، سحر ترامشلو
زیست فناوری فتومیکروگراف دوره دوم پژوهشسرای فرزانگان همدان پرویز بصیری نگین صادقی،‌ شیرین موثق، مهشاد مشهدی زاده، فاطمه علومی محب،‌ فاطمه پشتوار
سازه بالسایی دوره دوم پژوهشسرای دکترکاظمی آشتیانی عطیه بابایی الهه ستاری، شمیم آذین مهر، شقایق زارع عفیفی، پرنیان مسکوتی، هیلا تفقدی
سازه بالسایی دوره اول فرزانگان2 عطیه بابایی آیدا الهی، روژان ترابی، آنوشا شریعتی، میترا بهرامی
سازه راندمانی دوره اول سلام صدر آقای بزی نوید نعمتی، رامتین جوهری، پیمان یوسفی پور، پارسا مقدسی پور، فربد ناصحی
سازه راندمانی دوره دوم سما 1 سعیده کرایه چیان پریناز آشوری، پریا پورمحمد
سازه فشاری دوره اول ممتاز حنان دخترانه  مرتضی استوار عسل غفار پور، فاطمه سادات حسینی، الهه جوان،‌ منا دقتی، کیانا میری
سازه فشاری دوره دوم ممتاز حنان دخترانه مرتضی استوار گلنوش جانی، آیلین وطن دوست
سازه هدفمند دوره دوم سیمای نور مرتضی استوار تینا اردلان، آتنا شفیع بیگ، فائقه نادری
سازه هدفمند دوره اول گلبانگ خانم قبادپو مروارید کنجوری،‌ وینا حبیبی
شیمی ابرحباب دوره اول پژوهش سرای اذکایی پروین کاشانی دریا یعقوب زاده،‌ نگار غفاری،‌ نازنین صمدی
کاپ فیزیک انگلیسی دوره دوم راه رشد صادق فیض پرینار عصاره،‌ درین تقدیسی، نیکی احدی، بهار صدر،‌ عسل غلامی
کاپ فیزیک فارسی دوره دوم فرزانگان 1 عقیله السادات ابراهیمی زهرا فضل عظیمی، مینا بیگی،زهرا رزاقی، نیکا امامی، بهار شاکری
کاپ فیزیک جام حذفی دوره دوم فرزانگان 3 امیرحسین مردی صبا برغمان، پانیز ملا قدیمی، مائده سعیدی، کیانا اسعدی 
کمیکار امتیازی دبستان مجتمع ابوعلی سینا خانم جلیلی آرتا عباسی،‌ ساره انصاری
کمیکار آزاد دوره دوم فرزانگان 8 خانم اسفندیار کوثر جعفری،‌ فاطمه خادمی،‌ فاطمه یوسفی،‌ فاطمه السادات فاطمی
کمیکار آزاد دوره اول مجتمع حنان دخترانه خانم جلیلی دیبا دهقان، مبینا جعفری
کمیکار عملکردی دوره اول خدیجه کبری (س) خانم دالایی یاسمین حبیب الهی،‌ ریحانه جعفری، ملینا گلپایگان،‌ زهرا فرخی
کمیکار عملکردی دوره دوم قیاس دوره دوم متوسطه خانم خضریان وانه کشیش
مکانیک مکاسیستم دوره اول فاطمه بنت اسد (س) خانم تاجیک دیبا صادقی یگانه، روژین طیبی، ملیكا جعفری،‌ فاطمه عباسی،‌ نگار اهالی
مکانیک مکاسیستم دوره دوم فرزانگان 7 خانم نفس صابری رکسانا میرعزیزی، درسا حاجی زاده،‌ پری ناز قاصدی،‌ کیمیا معصومی، سحر کاشفی 
مکانیک مکاسیستم دبستان فرهنگ سعادت خانم مریم رمزی کارن بابادی،‌ باربد خورشید پور، بردیا دانشور، کیان کشت کار،‌ سینا فروزان فر
هوافضا گلایدر ساده دبستان فرهنگ سعادت خانم صنم حسینی رامیاد الیاسی، سام راد جمالی،‌ پارسا حقی، رادین سرهنگی،‌ آرسام صابونچی
هوافضا گلایدر سازه ای دوره دوم پژوهشسرای ابن سینا 17 شهریور آقای سیدرضایی محمد شیخ سفلی، مهدی صادقی،‌ رضا غلامی، حسین صابری
هوافضا گلایدر سازه ای دوره اول ممتاز حنان دخترانه جواد جعفری یلدا ده مرده، ملینا کریمی، باران همت وکیلی
هوافضا موشک آبی پرتابی دوره اول فرزانگان 2 آقای سیدرضایی ستایش فکری، روناک سماواتی، ملیکا رفیعی
هوافضا موشک آبی پرتابی دبستان فرهنگ سعادت صنمم حسینی آریا خضرایی، برسام عسگری، آراد گلدوزیان،‌ عرشیا فرازیان،‌ رهان همتی نژاد
هوافضا موشک آبی چتردار دوره دوم علامه طباطبایی واحد بهپویان آقای سیدرضایی ریحانه عابدی،‌ تارا گیگاسری
هوافضا موشک آبی چتردار دوره اول قیاس دوره اول متوسطه آقای سیدرضایی شهرزاد جعفریان، الناز بیگ زاده،‌ رزا پیر زاده، سحر زالی
هوافضا موشک آبی چتردار دبستان مجتمع خدیجه کبری تهران خانم سلمانی پارمیس حسین زاده، ملینا حیدری، فایزه پورجم،‌ ریحانه موحدی
هوافضا هاورکرافت دوره دوم سلام دیباجی حسام مشایخی کسری ناصری، یاسین احمدی، امیر کاظمی
هوافضا هاورکرافت دوره اول ممتاز حنان دخترانه آقای جعفری فرانک طباطبایی، پریناز دلپریش،‌ مهلا ملک پور

 

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان

تنظیم: زینب شاه مرادی

UserName