• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 10
 • سه شنبه 1395/12/24
 • تاريخ :

روابط عمومی ها با انعکاس دستاوردها امید را در جامعه تقویت کنند

روابط عمومی‌ها باید با انعکاس و انتشار درست و شفاف دستاوردهای دولت، امید را در جامعه تقویت کنند و شادابی را در بین مردم رواج دهند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

روابط عمومی

به گزارش  روابط عمومی،  استاندار یزد  گفت: روابط عمومی‌ها باید با انعکاس و انتشار درست و شفاف دستاوردهای دولت، امید را در جامعه تقویت کنند و شادابی را در بین مردم رواج دهند .

سید محمد میرمحمدی در نشست آموزشی روابط عمومی‌ها با بیان اینکه در استان یک گروه مشورتی بسیار مؤثر در حوزه روابط عمومی تشکیل شده است افزود: برخی افراد در رابطه با عملکرد دولت ضعف روابط عمومی ها را مطرح می کنند و اینکه دولت تدبیر و امید نتوانسته آنگونه که به مردم خدمات ارائه کرده ، آنها را شفاف و درست به اطلاع مردم برساند.

وی ضمن تایید این موضوع ادامه داد: باید مثبت نگری و گرایشهای مثبت را در جامعه گسترش داد و در این صورت است که جامعه ای سالم و پویا خواهیم داشت و منفی گرایی که از سوی برخی رسانه ها و گروهها مطرح می شود، جامعه را به عقب می‌برد و شایسته ملت ایران نیست.

میرمحمدی افزود: روابط عمومی ها باید انتقادها را به خوبی و درستی رصد کنند و پاسخ نقدها را به صورت شفاف و منطقی به اطلاع مردم و رسانه ها برسانند.

وی خاطر نشان کرد: لحظه به لحظه باید به مردم پاسخگو باشیم، با پاسخهای مؤثر آگاهی مردم را نسبت به مسائل مختلف افزایش دهیم و امانت دار شایسته ای برای ملت ایران باشیم.

این مسئول با اشاره به در پیش بودن 2 انتخابات مهم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مسئولان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان باید همه جناحها و گروهها را با یک چشم نگاه کنند و همه افراد برای آنها محترم باشد.

میرمحمدی ادامه داد: در جریان انتخابات حرف و حدیث ها فراوان است و روابط عمومی ها باید در این فضا تبیین کننده و روشنگر باشند و بدون گرایش به گروه یا جناح مشخصی بستر مشارکت حداکثری و حضور باشکوه مردم در انتخابات را فراهم کنند.

وی افزود: در رابطه با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز روابط عمومی ها می توانند شاخص ها و ویژگی های افراد توانمند برای حضور در این شوراها را به اطلاع مردم برسانند تا مردم با آگاهی بیشتر و بهتر بتوانند تصمیم شایسته ای برای آبادانی کشور بگیرند.

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ایام نوروز نیز با توجه به اینکه استان یزد استان هدف گردشگری به شمار می رود، باید بتوانیم به مردم به درستی خدمت رسانی کنیم و اطلاعات لازم را در حوزه گردشگری در اختیار مهمانان نوروزی قرار دهیم.

میرمحمدی ادامه داد: در ظاهر به نظر می رسد که ایام نوروز دستگاهها تعطیل هستند و رسانه ها فعالیت کمتری دارند اما در این ایام فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعال هستند و باید از این ظرفیت نیز با تولید محتوای مناسب برای اطلاع رسانی به مردم استفاده کرد و این اطلاع رسانی با جنب و جوش بیشتری باشد.

استاندار یزد افزود: در ایام نوروز باید علاوه بر وظیفه اداری خود به وظیفه انقلابی، دینی و اجتماعی مان به خوبی عمل و بهترین خدمت را به مردم ارائه کنیم تا ملت ایران از این ایام بهترین بهره را ببرند.

میرمحمدی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: هر چه اقتدار ملی جمهوری اسلامی ایران قوی تر بازتاب داشته باشد و انسجام و اتحاد مردم ما بارزتر جلوه پیدا کند، می توانیم در شرایط جهانی امروز قوی تر ظاهر شویم و در تعادل جهانی جایگاه رفیع تری پیدا کنیم.

در این نشست داوود پاک طینت با حفظ مسئولیت مدیر اسناد و کتابخانه ملی استان، به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری یزد معرفی شد و با اهدای لوح تقدیر از تلاشها و زحمات عباس ملازینلی مشاور اطلاع رسانی و روابط عمومی استاندار و سیدحسین میرحسینی اردکانی معاون تشریفات، روابط عمومی و امور بین الملل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری تجلیل شد.

همچنین میرحسینی به عنوان مشاور استاندار و مسئول پیگیری ویژه منصوب گردید.

در نشست آموزشی روابط عمومی های استان از مسئولان روابط عمومی های آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، دانشگاه یزد، مخابرات و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به عنوان روابط عمومی های برتر استان در طرح سرشماری نفوس و مسکن با اهدای لوح تقدیر و هدایایی، تجلیل شد.

 

لزوم تقویت بخش تشریفات در روابط عمومی ها

لزوم تقویت بخش تشریفات در روابط...

لزوم تقویت بخش تشریفات در روابط عمومی ها
روابط عمومی ها با امیدآفرینی مشارکت اجتماعی را تقویت می کنند

روابط عمومی ها با امیدآفرینی مشارکت...

روابط عمومی ها با امیدآفرینی مشارکت اجتماعی را تقویت می کنند
ارتباط خبرنگاران با روابط عمومی ها باید تقویت شود

ارتباط خبرنگاران با روابط عمومی ها باید...

ارتباط خبرنگاران با روابط عمومی ها باید تقویت شود
روابط عمومی ها در انعکاس خدمات ارائه شده به مردم فعال تر باشند

روابط عمومی ها در انعکاس خدمات ارائه...

روابط عمومی ها در انعکاس خدمات ارائه شده به مردم فعال تر باشند
UserName