• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 360
  • دوشنبه 1395/12/23
  • تاريخ :

اسامی برگزیدگان سومین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

اسامی برگزیدگان سومین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

سپاس پروردگاری که بار دیگر توفیق برگزاری جشنواره پروژه های دانش آموزی را در استان اصفهان با ما عطا فرموده و این بار برای سومین سال متوالی گرد هم آمدیم تا شاهد به ثمر رسیدن تلاش و زحمات دانش آموزانی باشیم که آینده سازان ایران اسلامی ما هستند. اسامی گروه های برتر و تقیری برای شما قابل مشاهده می باشد.

اسامی برترین های بخش مسابقات اصفهان

ردیف

نام مدرسه

گرایش

دبیر راهنما

اسامی دانش آموزان

مقطع

1

کمیته بازیها و ورزش های الکترونیک شهرضا

رباتیک (نمایشی)

آقای شریفی و خانوم طباطبایی

محمد حسین رمضانی، سپهر سبزه واری، محمد علی گلابی

ابتدایی

2

آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا

رباتیک (مسیر یاب)

آقای محمد جعفری مرام 

مهدی قندهاری

دوره دوم متوسطه 

3

کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک شهرضا

رباتیک (آتش نشان)

آقای سید حسین شریفی 

محمد عارف قرقانی

ابتدایی

4

شاهدثارالله

رباتیک جنگجو

آقای احمد کریمی

حامد کریمی‌، مسعود کریمی

دوره دوم متوسطه

5

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

سازه راندمانی

خانم لیلا صنایعی شهرضا

دانیال خدادادی، مهرداد صالحیان، محمد نجاتی

دوره دوم متوسطه

6

پژوهش سرای صارمیه

سازه فشاری

خانم آتیه محمدی

نگین رادمنش، مریم ربیعی، کیمیا سادات حجازی، محدثه رضوانی

دوره دوم متوسطه

7

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

سازه هدفمند

خانم لیلا صنایعی شهرضا

فاطمه ترابی، فهیمه جلیلی، درنا کامیاب

دوره دوم متوسطه

8

گزینه جوان مهر

فتومیکروگراف

خانم زینب تحویلیان

نازنین ابراهیمی، ملیکا رهبر پور، سونیا میر احمدی، پریا موسوی، آیدا سامانی

دوره دوم متوسطه

9

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

گلایدر سازه ای

آقای علیرضا برومند

سید علی موسوی

دوره اول متوسطه

10

پژوهشسرای پویندگان

موشک آبی پرتابی

خانم الهه کاوه ای فرد

ساسان کاوه ای

ابتدایی

11

آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا

ربات جنگجو

آقای محمد جعفری مرام

علی کرمی، امین عرب علی

دوره اول متوسطه

 

اسامی برترین های بخش غرفه های اصفهان

ردیف

نام مدرسه

گرایش

دبیر راهنما

اسامی دانش آموزان

مقطع

1

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

ایده های برگرفته از طبیعت

خانم مهدیه یوسفی

ملیکا طاهری

ابتدایی(چهارم تا پنجم)

2

عدالت دانشگاه

پزشکی و بدن انسان

خانم زینب ایرجی

مهشید حسینی، پریسا خادم، کیانا کیانی پور، فاطمه رضوانی

دوره دوم متوسطه

3

پژوهشسرای ابوریحان زرین شهر

علوم شیمی

آقای رضا کشاورزی

امیرحسین پرویزی، آرمین خاکی

دوره دوم متوسطه

4

دبیرستان اسوه پسرانه

فنی و مهندسی

آقای یحیی مرادی

علی شمس، سید ایمان حسینی

دوره اول متوسطه

5

آزاده

علوم شیمی

خانم ها فاطمه حافظ فرقان و مایده اصفهانی

آندریا گلستانیان، رژین لاجوردی، مایده نشاط دوست

دوره اول متوسطه

 

اسامی برترین های بخش سمینارهای اصفهان

ردیف

نام مدرسه

گرایش

دبیر راهنما

اسامی دانش آموزان

مقطع

1

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

پزشکی و بدن انسان

خانم لیلا صنایعی

علی بهرامی، محمد سجاد باهنر

دوره دوم متوسطه

2

پیام زهرا

جامعه شناسی

خانم الهام صالح

زهرا شیرانی، مبینا شاهسوند

دوره اول متوسطه

3

پیام زهرا

فنی و مهندسی

خانم زهرا نجفی

مینا جمشیدی، همتا قریشی

دوره اول متوسطه

4

تربیت

زیست فناوری

خانم پرستو علمداری

مبینا اتابکی

دوره اول متوسطه

5

عدالت دانشگاه

علوم زیستی

خانم مرجان انشایی

مهتاب شریفی، شمیم نریمانی

دوره دوم متوسطه

6

عدالت دانشگاه

روان شناسی

خانم صفورا اسدی

اسما نادری، غزل شاه محمدی

دوره دوم متوسطه

 

اسامی گروه های قابل تقدیر سومین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

 

اسامی تقدیری های بخش مسابقات اصفهان

ردیف نام مدرسه گرایش دبیر راهنما اسامی دانش آموزان مقطع

1

کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک شهرضا

رباتیک (نمایشی)

آقای سید حسین شریفی 

صدرا آغاسی،امیر حسین ابراهیمی، ایلیا نیک اقبال

ابتدایی

2

آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا

رباتیک (نمایشی)

آقای محمد جعفری مرام 

محمدحسین شیریان

ابتدایی(چهارم تا پنجم) 

3

کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک شهرضا

رباتیک (آتش نشان)

آقای سید حسین شریفی 

مرتضی تقوی

ابتدایی

4

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

رباتیک (جنگجو)

خانم لیلا صنایعی شهرضا

سیده فاطمه موسوی، سارا اشتری، زهرا امیری، سیده کوثر تقوی

دوره دوم متوسطه

5

مدرسه زندی زاده

سازه فشاری

خانم مژده مهدویان

هانیه آقا حسینی، مهسا زارع پور، فایزه خندان، نرگس نیکنام، ریحانه جعفری

6

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

سازه راندمانی

آقای سید مرتضی موسوی

زهره صفدریان، پرستو سودایی، معصومه آقایی، فاطمه مرادی 

دوره دوم متوسطه

7

پیام زهرا

فتومیکروگراف

خانم زهرا نجفی

کوثر شجاعی، حدیث نمکی، مینو مهدوی

دوره اول متوسطه

8

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

گلایدر سازه ای

آقای علیرضا برومند

مینا جاوری، فاطمه ملجایی

دوره دوم متوسطه

9

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

موشک آبی پرتابی

آقای احمد رمضانی

هاتف شفی، علی تیموریان، مهدی سپهریان

ابتدایی(چهارم تا پنجم)

10

شهید اژه ای خمینی شهر

موشک آبی چتر دار 

آقای مهدی مهرابی

دوره دوم متوسطه

11

دبیرستان دارالقرآن

مسیر یاب

آقای بهشاد هوایی

محمدجواد ربانی، دانیال امین الرعایا، مهدی فاضل،علی شریفی

12

آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا

رباتیک (جنگجو)

آقای محمد جعفری مرام

فربد فتحیان

دوره اول متوسطه

13

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

سازه هدفمند

آقای سید مرتضی موسوی

تکتم علی عابدی، حنان یاوری

دوره اول متوسطه

 

اسامی تقدیری های غرفه دانش آموزی اصفهان

ردیف نام مدرسه گرایش دبیر راهنما اسامی دانش آموزان مقطع

1

خدیجه کبری

ایده های برگرفته از طبیعت

خانم شیرین اعظم پناه 

نگین بهرامی، ملیکا صباغی فر

دوره دوم متوسطه

2

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

علوم زیستی

خانم لیلا صنایعی شهرضا

مبینا معرفت، مبینا جوهری

ابتدایی(چهارم تا پنجم)

3

پژوهشسرای ابوریحان زرین شهر

علوم شیمی

آقای رضا کشاورزی

لعیا کیانی، عارفه مدنی

دوره دوم متوسطه

4

اسوه 

فنی و مهندسی

خانم ثریا زادمهر

نرگس عباسی، صدیقه مکاری

دوره اول متوسطه

5

آزاده

علوم شیمی

خانم ها فاطمه حافظ فرقان و مایده اصفهانی

پرنیا طالبی، سارینا نیک نفس

دوره اول متوسطه

 

اسامی تقدیری های بخش سمینار اصفهان

ردیف

نام مدرسه گرایش دبیر راهنما اسامی دانش آموزان مقطع

1

اسوه

روان شناسی

خانم لیلا حشمتی فر

کیانا بابایی، زینب مکتوبیان

دوره اول متوسطه

2

آزاده

علوم زیستی

خانم منیره وشیرنیا

غزل بهمن زیاری، کیمیا شهبازی

دوره اول متوسطه

3

آزاده

پزشکی و بدن انسان

خانم منیره وشیرنیا

سایه باتوانی، ستاره جعفری

دوره اول متوسطه

4

پژوهش سرای استاد طاهر شهرضا

زیست فناوری

خانم لیلا صنایعی

نوشین فردوسیان، زهرا سادات طباطباییان

دوره دوم متوسطه

5

خدیجه کبری

پزشکی و بدن انسان 

خانم شیرین اعظم پناه 

فاطمه مختاری

دوره دوم متوسطه

6

شایگان

علوم شیمی

خانم نیلوفر تحویلیان

آتنا اسدی، مانا ترسلی

دوره دوم متوسطه

7

عدالت دانشگاه

علوم دینی

خانم منصوره ترابی

فرناز کاظمی، نگین هاشمی فر، زینب درخشان

دوره اول متوسطه

8

آزاده

علوم شیمی

خانم هافاطمه حافظ فرقان و مائده اصفهانی 

سارینا موزون صفایی، سوگند کهکشان، ماندانا ملکوتی

دوره اول متوسطه

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان-تنظیم علی کلوت

 

بازی مساحت

بازی مساحت

بازی مساحت
رشته مهندسی هوافضا

رشته مهندسی هوافضا

رشته مهندسی هوافضا
بازی ریاضی

بازی ریاضی

بازی ریاضی
بازی ضرب موشک

بازی ضرب موشک

بازی ضرب موشک
UserName