• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 15
 • يکشنبه 1395/12/22
 • تاريخ :

ضرورت خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی ها

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمان و مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: تجهیز واحدهای روابط عمومی دستگاه های اجرای به سواد رسانه ای، تجهیزات و نیروی انسانی متخصص یک الزام برای اطلاع رسانی صحیح و به موقع به مردم است.

هومن بهلولی- روابط عمومی

نقی عظیمی زاده

به گزارش  روابط عمومی، نقی عظیمی زاده عصر شنبه در آخرین شورای اداری سال 95 کرمان افزود: جلسات متعددی برای روابط عمومی های سراسر این استان و اصحاب رسانه در سال جاری برگزار و در این نشست ها نقاط ضعف و قوت روابط عمومی و رسانه ها بررسی شده است .

وی با اشاره به تحقق دهکده جهانی در سطح دنیا بیان کرد: این موضوع فرصتی را در برابر همه قرار داده و اگر از آن به درستی استفاده نکنیم تبدیل به تهدید می شود .

وی از حمایت و پشتیبانی های بی دریغ از جایگاه روابط عمومی تقدیر کرد و ادامه داد: بسیاری از روش هایی که در روابط عمومی استانداری کرمان اجرا می شود نشات گرفته از ایده های استاندار کرمان است .

عظیمی زاده با بیان اینکه مشکلات روابط عمومی ها در 2 سطح مدیران دستگاه ها و مدیران روابط عمومی ها شناسایی شده است گفت: اگر مدیران درک درستی از روابط عمومی داشته باشند، ارتباط خوبی با جامعه برقرار شده و اصحاب رسانه نیز راضی خواهند بود .

وی اظهار کرد: روابط عمومی بدون تعارف و بدون بزرگنمایی چشم، گوش، آئینه تمام نما و وکیل مدافع هر دستگاه است و باید جایگاه آن به درستی مورد توجه قرار گیرد .

وی بر تجهیز مدیران روابط عمومی به سواد رسانه ای تاکید و عنوان کرد: با تحقق این امر بسیاری از مشکلات در عرصه اطلاع رسانی برطرف می شود .

عظیمی زاده گفت: باید افراد عاشق، پرتلاش و فعال را در روابط عمومی به کار گرفته و در این مسیر امکانات مورد نیاز را نیز برای این واحدها مهیا کنیم .

وی افزود: تامین نیروی انسانی برای روابط عمومی ها نیز یک ضرورت است زیرا در برخی موارد یک فرد با چندین مسئولیت، کار روابط عمومی را نیز به عهده دارد .

وی با تاکید بر اینکه وظیفه داریم که خدمات انجام شده در دولت را به مردم منعکس کنیم اظهار کرد: استفاده بهینه از فضای مجازی نیز باید مد نظر باشد زیرا این فضا یک رسانه گسترده است که مردم را به شهروند خبرنگار تبدیل کرده است .

وی خاطرنشان کرد: آموزش در روابط عمومی ها را باید جدی گرفت و در کنار آن روابط عمومی ها باید ارتباط با رسانه ها را تنظیم کنند .

وی بر ارتباط با مدیران بالادستی نیز تاکید کرد و گفت: دستگاه ها باید سامانه های پیامک و نیز سایت های خود را فعال کنند .

عظیمی زاده بر سرعت در اطلاع رسانی نیز تاکید کرد و ادامه داد: باید در لحظه و با سرعت اخبار را در اختیار اصحاب رسانه قرار دهیم .

وی عنوان کرد: خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی ها، تهیه بولتن و بایگانی طرح ها و اقدامات انجام شده در سازمان اسناد از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد .

عظیمی زاده گفت: شورای روابط عمومی فعال شده است و مدیران در ایام نوروز باید ارتباط خود با مردم را تداوم بخشند.

تلاش روابط عمومی ها به سلاح علم و تخصص در مسیر اطلاع رسانی

تلاش روابط عمومی ها به سلاح علم و...

تلاش روابط عمومی ها به سلاح علم و تخصص در مسیر اطلاع رسانی
ضرورت افکار سنجی، نیاز سنجی و نظر سنجی توسط روابط عمومی ها

ضرورت افکار سنجی، نیاز سنجی و نظر...

ضرورت افکار سنجی، نیاز سنجی و نظر سنجی توسط روابط عمومی ها
ضرورت بهره گیری از ظرفیت فناوری های نوین توسط روابط عمومی ها

ضرورت بهره گیری از ظرفیت فناوری های...

ضرورت بهره گیری از ظرفیت فناوری های نوین توسط روابط عمومی ها
وزیر ارتباطات: ضرورت به کارگیری نیروهای کارآمد و متخصص در روابط عمومی ها

وزیر ارتباطات: ضرورت به کارگیری نیروهای...

وزیر ارتباطات: ضرورت به کارگیری نیروهای کارآمد و متخصص در روابط عمومی ها
UserName