• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 35
 • سه شنبه 1395/10/28
 • تاريخ :

رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی ها است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رسانه و فضای مجازی مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی است گفت: مسئولان روابط عمومی باید ازاین ظرفیت برای انعکاس دستاوردهای نظام در دهه فجر بهره گیرند تا روح امید و نشاط همواره در جامعه دمیده شود.

هومن بهلولی- روابط عمومی

علی اصغر جمشید نژاد

به گزارش  روابط عمومی، علی اصغر جمشید نژاد در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از آنجایی که انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک نظام نوین جزو پدیده هایی بود که آثار آن کماکان در هوشیاری و بیداری کشورهای منطقه در مقابل استکبار به وضوح دیده می شود باید انعکاس درستی از دستاوردهای نظام صورت گیرد .

وی گفت: مراسم راه اندازی طرح های فجر نباید تنها در سطح معاونان و مسئولان رده بالا باشد بلکه سعی شود آن را به افراد بیشتر تعمیم داد .

وی تاکید کرد: بسیار خطاست اگر تصور کنیم ایام دهه فجر مطلق به دولت متعلق است بلکه این ایام فرصت بسیار مناسبی برای ارائه گزارش به مردم به عنوان ولی نعمتان و متولیان انقلاب است تا از خدماتی که به آنان ارائه می شود مطلع شوند .

وی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی را قلب تپنده و حلقه اتصال مردم و مسئولان دانست و گفت: مسئولان روابط عمومی باید جایگاه خود را به خوبی در دستگاههای اجرایی بیابند تا بتوانند بخوی ایفا گر نقش باشند .

وی گفت: فضای مجازی جزو نو ترین و موثرترین امکان ارتباطی در کنار سایر رسانه ها است که باید مورد توجه مسئولان روابط عمومی قرار گیرد .

علی اصغر کشاورز مقدم مدیر کل سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان نیز در این نشست با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای دمیدن روح امید در مردم است گفت: باید با اطلاع رسانی مطلوب زمینه شناخت از دستاوردها را برای مردم فراهم کرد .

وی بر تقویت روح هماهنگی بین روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان تاکید کرد و گفت: هم اینک حدود 160 مجموعه حاکمیتی در استان وجود دارد که می توانند به صورت هماهنگ آثار و خدمات نظام را به مردم ارائه دهند که در این راه به روز رسانی پایگاه اطلاع رسانی و غفلت نکردن از فضاهای مجازی و رسانه ای به عنوان نخستین اقدام باید مورد توجه قرار گیرد .

وی با بیان اینکه برخی از مدیران دستگاههای اجرایی به هر علتی از فضای نقد و توضیح فاصله می گیرند گفت: این وظیفه مدیران روابط عمومی است که فاصله مدیران را با فضای رسانه کاهش دهند .

وی از مسئولان روابط عمومی خواست مهمترین آثار عملکردی دستگاههای اجرایی خود را در قالب یک فایل به استانداری تحویل دهند تا مدیران بتوانند در دهه فجر از آن استفاده کنند .

وی بر لینک دادن سایت دستگاههای اجرایی با مجموعه سایت استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد .

وی ادامه داد: روابط عمومی به عنوان پیشانی و نقطه تکیه گاه نظام نقش مهمی در بیان دستاوردهای نظام دارد که در صورت کم توجهی به این نقش مهم تاثیر آن در فضاهای رسانه ای مشهود است .

عباس صفدری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: دهه فجر یکی از ارزشمندترین روزهای تاریخی تاریخ انقلاب است به گونه ای که تجلی آرمان های بلند انقلاب اسلامی و بزرگترین رخداد فرهنگی و غیره کشور است .

 

پیوند روابط عمومی و رسانه تقویت شود

پیوند روابط عمومی و رسانه تقویت شود

پیوند روابط عمومی و رسانه تقویت شود
رسانه، روابط عمومی، رمان و کتاب در هفتاد و پنجمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات

رسانه، روابط عمومی، رمان و کتاب در هفتاد...

رسانه، روابط عمومی، رمان و کتاب در هفتاد و پنجمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات
روابط عمومی و رسانه باید به اصل مسوولیت اجتماعی پایبند باشند

روابط عمومی و رسانه باید به اصل...

روابط عمومی و رسانه باید به اصل مسوولیت اجتماعی پایبند باشند
ارتباط با رسانه ها از مهم ترین وظایف برون سازمانی روابط عمومی هاست

ارتباط با رسانه ها از مهم ترین وظایف...

ارتباط با رسانه ها از مهم ترین وظایف برون سازمانی روابط عمومی هاست
UserName