• تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1395/10/28
  • تاريخ :

رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی ها است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رسانه و فضای مجازی مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی است گفت: مسئولان روابط عمومی باید ازاین ظرفیت برای انعکاس دستاوردهای نظام در دهه فجر بهره گیرند تا روح امید و نشاط همواره در جامعه دمیده شود.

هومن بهلولی- روابط عمومی

علی اصغر جمشید نژاد

به گزارش  روابط عمومی، علی اصغر جمشید نژاد در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از آنجایی که انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک نظام نوین جزو پدیده هایی بود که آثار آن کماکان در هوشیاری و بیداری کشورهای منطقه در مقابل استکبار به وضوح دیده می شود باید انعکاس درستی از دستاوردهای نظام صورت گیرد .

وی گفت: مراسم راه اندازی طرح های فجر نباید تنها در سطح معاونان و مسئولان رده بالا باشد بلکه سعی شود آن را به افراد بیشتر تعمیم داد .

وی تاکید کرد: بسیار خطاست اگر تصور کنیم ایام دهه فجر مطلق به دولت متعلق است بلکه این ایام فرصت بسیار مناسبی برای ارائه گزارش به مردم به عنوان ولی نعمتان و متولیان انقلاب است تا از خدماتی که به آنان ارائه می شود مطلع شوند .

وی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی را قلب تپنده و حلقه اتصال مردم و مسئولان دانست و گفت: مسئولان روابط عمومی باید جایگاه خود را به خوبی در دستگاههای اجرایی بیابند تا بتوانند بخوی ایفا گر نقش باشند .

وی گفت: فضای مجازی جزو نو ترین و موثرترین امکان ارتباطی در کنار سایر رسانه ها است که باید مورد توجه مسئولان روابط عمومی قرار گیرد .

علی اصغر کشاورز مقدم مدیر کل سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان نیز در این نشست با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای دمیدن روح امید در مردم است گفت: باید با اطلاع رسانی مطلوب زمینه شناخت از دستاوردها را برای مردم فراهم کرد .

وی بر تقویت روح هماهنگی بین روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان تاکید کرد و گفت: هم اینک حدود 160 مجموعه حاکمیتی در استان وجود دارد که می توانند به صورت هماهنگ آثار و خدمات نظام را به مردم ارائه دهند که در این راه به روز رسانی پایگاه اطلاع رسانی و غفلت نکردن از فضاهای مجازی و رسانه ای به عنوان نخستین اقدام باید مورد توجه قرار گیرد .

وی با بیان اینکه برخی از مدیران دستگاههای اجرایی به هر علتی از فضای نقد و توضیح فاصله می گیرند گفت: این وظیفه مدیران روابط عمومی است که فاصله مدیران را با فضای رسانه کاهش دهند .

وی از مسئولان روابط عمومی خواست مهمترین آثار عملکردی دستگاههای اجرایی خود را در قالب یک فایل به استانداری تحویل دهند تا مدیران بتوانند در دهه فجر از آن استفاده کنند .

وی بر لینک دادن سایت دستگاههای اجرایی با مجموعه سایت استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد .

وی ادامه داد: روابط عمومی به عنوان پیشانی و نقطه تکیه گاه نظام نقش مهمی در بیان دستاوردهای نظام دارد که در صورت کم توجهی به این نقش مهم تاثیر آن در فضاهای رسانه ای مشهود است .

عباس صفدری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: دهه فجر یکی از ارزشمندترین روزهای تاریخی تاریخ انقلاب است به گونه ای که تجلی آرمان های بلند انقلاب اسلامی و بزرگترین رخداد فرهنگی و غیره کشور است .

 

UserName