• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 9
 • سه شنبه 1395/9/30
 • تاريخ :

روابط عمومی یعنی مردم داری

وظیفه ی روابط عمومی ها ارتباط مناسب با جامعه مخاطبان سازمان است که می بایست رضایت خاطر مردم را به نحوی شایسته فراهم کند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

مازیار ناظمی

 

به گزارش  روابط عمومی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های ورزش و جوانان استان البرز ضمن بیان این که " روابط عمومی یک هنر است" گفت: باید خودتان را در جایگاه مدیر افکار عمومی بدانید .

مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های ورزش و جوانان استان البرز ضمن بیان نکاتی در رابطه با سابقه ی فعالیت خود در این عرصه اظهار کرد: بدون شک هر فعالیتی که در سازمان و یا دستگاهی صورت می گیرد، 50 درصد با برنامه ریزان و انجام دهندگان آن فعالیت و 50 درصد ما بقی منوط به نحوه ی اطلاع رسانی و انعکاس آن رویداد و یا دستاورد توسط روابط عمومی می باشد .

 وی ادامه داد: نقش مدیریت در موفقیت و تاثیرگذاری روابط عمومی ها بسیار مهم بوده و این نگاه و اهمیت قائل شدن مدیران برای روابط عمومی است که عملکرد این حوزه را موثرتر می کند.

 ناظمی با بیان این که "روابط عمومی یعنی مردم داری" افزود: حقیقتا کار در حوزه ی روابط عمومی یک عشق است و کسانی که وارد این عرصه می شوند علاقمند و عاشق واقعی آن هستند.

 رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تفاوت جنس کار در روابط عمومی با سایر حوزه ها گفت: روابط عمومی یکی از سخت ترین کارها و فعالیت ها است و شخصی پیگیر و تلاشگر را می طلبد که در این راه دارای ایده، خلاقیت و ابتکار نیز باشد.

 وی خواستار توجه بیشتر مسئولان به حوزه ی روابط عمومی شد و گفت: مدیران باید به این نکته توجه داشته باشند که در واقع تقویت روابط عمومی، تقویت سازمان و دستگاه است و دستاورد و موفقیت حاصل از آن متوجه خود مدیران می شود.

 ناظمی خطاب به مسئولان روابط عمومی ادارت شهرستان ها، هیئت ها ی ورزشی و سمن ها خاطر نشان کرد: به مرور زمان تعریف روابط عمومی در حال تغییر است و شما باید خود را فراتر از شرایط کنونی و در جایگاه مدیر افکار عمومی بدانید.

 وی روابط عمومی را یک هنر برشمرد و اظهار کرد: محتوا ایجاد کردن، مدیریت بحران و کار در این حوزه به طور کلی یک هنر است و شما هنرمندان این عرصه هستید.

 رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان به ارزش های خبری اشاره کرد و گفت: سعی کنید در تولید محتوا و خبر به ارزش دربرگیری توجه زیادی داشته باشید که هر چه خبر افراد و محدوده ی وسیع تری را در بر گیرد به همان میزان نیز مخاطبان و خوانندگان بیشتری خواهد داشت.

 وی خاطر نشان کرد: دولت یازدهم در ابتدای روی کار آمدن، آئین نامه ی روشنگری رسانه ای را تدوین و به تمامی دستگاه ها ابلاغ کرد که ما نیز به تبع آن آئین نامه را به تمامی فدراسیون ها و استان ها فرستادیم و از روابط عمومی اداره کل البرز نیز می خواهیم آن را در اختیار هیئت های ورزشی و سمن ها قرار دهد.

 

ناظمی از روابط عمومی ها خواست تا در لحظه پاسخگوی رسانه ها و جامعه باشند و افزود: در بحث اطلاع رسانی مهم این است که بر اخبار مورد نیاز جامعه تمرکز پیدا کرده و آن را به موقع و به اندازه بگوئیم.

 

وی با تاکید بر لزوم حضور مسئولان روابط عمومی در جلسات روسا و مدیران تصریح کرد: هر سازمان و تشکیلاتی یک سخنگو می خواهد که می بایست آن سخنگو روابط عمومی باشد و لازمه ی این مسئله اطلاع دقیق از وقایع و رویدادهای دستگاه است که با حضور مسئول روابط عمومی در جلسات مهم بدست خواهد آمد.

 

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در پایان تصریح کرد: از این که در جمع روابط عمومی هیا ورزش و جوانان استان البرز بودم بسیار خرسندم و امیدوارم با تلاش و همت شما فعالان حوزه ی روابط عمومی و اطلاع رسانی، رشد و توسعه ی این استان نوپا بیش از گذشته تسریع و تسهیل شود.

همسان گزینی تبیان در مسیر متداوم تعامل با وزارت ورزش و جوانان

همسان گزینی تبیان در مسیر متداوم...

همسان گزینی تبیان در مسیر متداوم تعامل با وزارت ورزش و جوانان
فضای پس از تحریم شرایط جدیدی را برای جوانان به وجود آورده است

فضای پس از تحریم شرایط جدیدی را برای...

فضای پس از تحریم شرایط جدیدی را برای جوانان به وجود آورده است
دکتر گلزاری در تبیان

دکتر گلزاری در تبیان

دکتر گلزاری در تبیان
مسئول ارتباط رسانه‌ای وزارت ورزش و جوانان معرفی شد

مسئول ارتباط رسانه‌ای وزارت ورزش و...

مسئول ارتباط رسانه‌ای وزارت ورزش و جوانان معرفی شد
UserName