• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 207
 • يکشنبه 1385/12/13 ساعت 11:13
 • تاريخ :

بیانیه جمعی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه پیرامون ا

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی (دام عزهم )
همانگونه كه مستحضرید , ملت بزرگ و انقلابی ما در آستانه انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری قرار دارد در این ارتباط با توجه به موقعیت خطیر كشور و با عنایت به مسئولیت سنگینی كه اصل 113 قانون اساسی به عهده ریاست جمهور گذاشته و او را بالاترین مقام اجرایی پس از مقام معظم رهبری (مدظله ) دانسته است , بر آن شدیم بنابر وظیفه شرعی و به منظور عمل به سفارش بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله علیه ) در وصیت نامه سیاسی , نكاتی را به طور اختصار با برادران و خواهران در میان بگذاریم .
1 ـ در این مقطع حساس كه تبلیغات مسموم و فراگیر رسانه های استكبار و دشمنان نظام اسلامی با شیوه های گوناگون تلاش می كنند مشاركت عمومی را در انتخابات كم رنگ جلوه داده , همبستگی ملی را دچار آسیب كنند , وظیفه دینی و ملی اقشار مختلف و قومیت های پای بند به نظام اسلامی ایجاب می كند به طور گسترده در صحنه انتخابات 27 خرداد 84 حضور یابند و با آرا سطح بالای خود بار دیگر عزت , اقتدار , عزم و اراده ملت رشید ایران را به جهانیان نشان دهند.
2 ـ گرچه بسیاری از افراد با آگاهی و اطلاع از مسائل سیاسی و اجتماعی می توانند خود فرد اصلح را انتخاب نمایند ولی راهنمایی اشخاص دلسوز و صاحب نظر در مسائل روز كمك می كند تا همگان با بصیرت كامل وظیفه ای را كه به عهده دارند انجام داده , تردید و ابهام احتمالی را كه در اینگونه موارد امری طبیعی است برطرف سازد.
3 ـ خداوند را سپاسگزاریم كه در میان چهره هایی كه خود را در معرض انتخاب ریاست جمهوری قرار داده اند شخصیت های متعهد , دردآشنا و بااخلاصی دیده می شوند , كه ما ضمن احترام به آنان , پس از ارزیابی همه جوانب حضرت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی را كه پیش از انقلاب در صف اول مبارزین با نظام جبار ستمشاهی بوده , سالهای متمادی از عمر خود را با تحمل شكنجه های سنگین در زندانهای طاغوت زمان گذرانده و پس از انقلاب , عضویت در شورای انقلاب , ریاست مجلس شورای اسلامی , ریاست جمهوری , نائب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری , ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و جانشینی فرمانده كل قوا را به عهده داشته اند , به عنوان فرد اصلح جهت ریاست جمهوری معرفی نموده از ملت عزیز و حق شناس انتظار داریم كه با انتخاب ایشان وظیفه خود را انجام دهند.
در پایان یادآور می شویم , خواست ملت متدین و علاقه مند به نظام اسلامی از دولت آینده این است :
الف : تمام همت خود را در برخورد قاطع با چالش های فرهنگی , اخلاقی و اقتصادی , بكار گرفته نگرانی افراد مومن به انقلاب و رهبری نظام را برطرف سازد.
ب : با حمایت عملی از اقشار محروم و آسیب پذیر برای رفع مشكلات آنان برنامه ریزی نماید.
ج : استفاده از چهره های خوش سابقه , متعهد و پای بند به ارزش های دینی و اخلاقی را سرلوحه كار خود قرار دهد. به این امید كه پشتوانه عظیم ملت و نیروهای مخلص و فداكار را در همه صحنه ها همراه داشته باشد.
د : در همه بخش ها به رهنمودهای مقام معظم رهبری (دام ظله ) مبنی بر مبارزه همه جانبه با فقر , تبعیض و فساد اهتمام ویژه داشته , مدیریت كشور را براساس خدمت به ملت , پرهیز از تجمل گرائی , گسترش فرهنگ اصیل دینی پایه گذاری كرده , دین خود را به شهدای انقلاب و دفاع مقدس ادا نماید.
1 ـ عبدالله جوادی آملی
2 ـ سیدابوالفضل میرمحمدی
3 ـ سیدجعفر كریمی
4 ـ سیدمحمد ابطحی كاشانی
5 ـ علی اكبر مسعودی خمینی
6 ـ احمد صابری همدانی
7 ـ محمد مومن قمی
8 ـ محمدحسن قدیری
9 ـ محمدهادی معرفت
10 ـ علی ثابتی همدانی
11 ـ حسن تهرانی
12 ـ علیرضا الهی قمی
13 ـ علی نیری همدانی
14 ـ مرتضی مقتدائی
15 ـ رضا استادی
16 ـ سیدحسن طاهری خرم آبادی
17 ـ سیدعبدالاحد رضوی تویسركانی
18 ـ حسن شریعتی نیاسری
19 ـ ابوالقاسم وافی
20 ـ سیدمحمد غروی
21 ـ علی نكونام گلپایگانی
22 ـ جواد فاضل
23 ـ محمدرضا فاكر
24 ـ علی مومن قمی
ریشه های تفکر داعش (3)

ریشه های تفکر داعش (3)

ریشه های تفکر داعش (3)
 «رستاخیز»؛ بیراهه‌ای تا کربلا

«رستاخیز»؛ بیراهه‌ای تا کربلا

«رستاخیز»؛ بیراهه‌ای تا کربلا
علما و استفاده صحیح از وقت

علما و استفاده صحیح از وقت

علما و استفاده صحیح از وقت
آدم بن عبدالله اشعری قمی

آدم بن عبدالله اشعری قمی

آدم بن عبدالله اشعری قمی
UserName