• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 796
  • شنبه 1395/4/26
  • تاريخ :

برنامه رقابت های نمایندگان ایران در المپیک ریو اعلام شد

 فهرست برنامه رقابت های نمایندگان ایران در سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو 2016 به میزبانی برزیل اعلام شد که بر این اساس 63سفیر ورزشی کشورمان از 16 مرداد ماه در 14 رشته ورزشی به مصاف حریفان جهانی خود می روند.

 
title

به گزارش ایرنا ؛این مرحله از بازی ها 21روز دیگر با مشارکت 10هزار500 ورزشکار زن و مرد از 205کشور در 44ماده از 28رشته ورزشی و حضور سران و مقامات بلندپایه بسیاری از کشورهای جهان به طور رسمی آغاز می شود.
بر این اساس ایران هم با 63نماینده در14رشته ورزشی انفرادی بوکس،دو و میدانی ،دوچرخه سواری ، تکواندو، تیراندازی، کشتی آزاد و فرنگی، تیروکمان، وزنه برداری ، شمشیربازی، تنیس روی میز، قایقرانی ، جودو، شنا و یک رشته تیمی والیبال حضور خواهند یافت که فهرست برنامه ورزشکاران کشورمان در این بازی های به شرح زیر است:
**شنبه 16 مرداد (6آگوست)
1-تیراندازی تفنگ بادی 10متر ،(الهه احمدی و نجمه خدمتی)
مرحله مقدماتی ساعت 16:00- فینال ساعت18:00
2-تنیس روی میز (نیما و نوشاد عالمیان –ندا شهسواری)
مرحله مقدماتی زنان و مردان و دور اول زنان ساعت16:30- دور اول زنان و مردان ساعت 22:00 تا 2:30بامداد
3-دوچرخه سواری استقامت جاده- ساعت 17:00
4-قایقرانی روئینگ تک نفره ( مهسا جاور)- ساعت16:00
نکته: مرحله نخست رقابت های بوکس در وزن منهای 81کیلوگرم در روزهای 16 و 17 مرداد برگزار می شود که احسان روزبهانی نماینده کشورمان پس از مشخص شدن قرعه کشی در یکی از این دو روز مسابقه می دهد.

**یکشنبه 17مرداد (7آگوست)
1-تنیس روی میز در صورت صعود به دور دوم ساعت16:30 تا22:00
2-جودو وزن 66کیلوگرم (علیرضا خجسته فر)
مرحله مقدماتی 17:30- فینال22:30
3-تیراندازی تپانچه 10متربادی (گلنوش سبقت اللهی )
مرحله مقدماتی 16:30-فینال18:30

**دوشنبه 18مرداد(8آگوست)
1-تنیس روی میز( نیما و نوشاد عالمیان و ندا شهسواری) مرحله سوم ساعت1:30بامداد
2-والیبال- ایران و آرژانتین- ساعت 6:05
3-تیروکمان (زهرا نعمتی ) مرحله سی ودوم و یک شانزدهم -ساعت 16:30و 22:30
4- تیراندازی تفنگ 10متر بادی (پوریا نوروزیان) مرحله مقدماتی 16:30 - فینال19:30

**سه شنبه 19مرداد (9آگوست)
1-تپانچه 20متر زنان (گلنوش سبقت اللهی) بخش دقت 16:30- بخش سرعت 19:30 -فینال 23:00
2-جودو منهای 81کیلوگرم – مرحله مقدماتی 17:30 -فینال22:30
3- شنا 200متر قورباغه (آریا نسیمی شاد) - مرحله گروهی 20:30

**چهارشنبه20مرداد (10آگوست)
1-والیبال ایران –لهستان -ساعت 00:35بامداد
2-دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی- ساعت 16:00
3- شمشیربازی (علی پاکدامن و مجتبی عابدینی) مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی و فینال از ساعت 16:00تا 1:00بامداد

**پنج شنبه 21مرداد(آگوست)
1-تیراندازی تفنگ سه وضعیت زنان( مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی) –مرحله مقدماتی -ساعت 16:30 - فینال19:30
2-والیبال- ایران و کوبا -ساعت 17:00
3-جودو وزن منهای 100کیلوگرم( جواد محجوب ) –مرحله مقدماتی ساعت17:30 –فینال22:30

** جمعه 22مرداد(12آگوست)
1-دومیدانی پرتاپ دیسک( احسان حدادی و محمود صمیمی) مرحله مقدماتی 17:00
2-دوومیدانی پرتاپ وزنه (لیلا رجبی) مرحله مقدماتی- ساعت 17:00
3-دوومیدانی پیاده روی (حمید زورآوند ) -ساعت 22:00

**شنبه 23مرداد(13آگوست)
1-وزنه برداری دسته 85کیلوگرم (کیانوش رسمتی) -ساعت 2:30بامداد
2- دوومیدانی پرش طول( محمد ارزنده)- مرحله مقدماتی- ساعت 3:30بامداد
3-دوومیدانی دو 100متر(حسن تفتیان و رضا قاسمی)-مرحله مقدماتی- ساعت 17:00
3-دومیدانی پرتاپ دیسک در صورت راه یابی( احسان حدادی و محمود صمیمی) – فینال- ساعت 17:00
4- والیبال- مصر و ایران- ساعت17:00

**یکشنبه 24مرداد(14آگوست)
1-وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم (سهراب مرادی)-ساعت 2:30بامداد
2-دوومیدانی دو 100متر (حسن تفتیان و رضا قاسمی) مرحله نیمه نهایی و فینال ساعت 3:30بامداد
3-تیراندازی سه وضعیت مردان( پوریا نوروزیان)-مرحله مقدماتی ساعت 16:30و فینال ساعت 20:30
3-کشتی فرنگی اوزان 59 و 75 کیلوگرم(حمید سوریان و سعید عبدولی) مرحله مقدماتی -ساعت 17:30- فینال 23:30

**دوشنبه 25مرداد(15آگوست)
1-کشتی فرنگی اوزان 85و 130 (حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده )مرحله مقدماتی ساعت17:30 – فینال ساعت 23:30
2-والیبال ایران –روسیه ساعت22:30

**سه شنبه 26مرداد(16آگوست)
1-وزنه برداری وزن 105کیلوگرم- ساعت 2:30بامداد
2-کشتی فرنگی اوزان 66و 98 (امیدنوروزی قاسم رضایی )- مرحله مقدماتی- ساعت 17:30 -فینال23:30

**چهارشنبه 27مرداد (17آگوست)
1-وزنه برداری به اضافه 105 کیلوگرم (بهداد سلیمی) -ساعت 2:30بامداد
2-تکواندو وزن منهای 58 کیلوگرم (فرزان عاشورزاده ) مرحله مقدماتی -ساعت16:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی ساعت 22:30 و ادامه آن تا مرحله فینال ساعت 3:30بامداد
3-دوومیدانی پرتاپ چکش (کاوه موسوی- پژمان قلعه نوعی)مرحله مقدماتی ساعت 17:00

**پنجشنبه 28مرداد(18آگوست)
1-تکواندو منهای 58 کیلوگرم (کیمیا علیزاده) مرحله مقدماتی –ساعت 16:30-یک چهارم -نیمه نهایی و فینال از ساعت 22:30

**جمعه 29مرداد (19 آگوست)
1-کشتی آزاد اوزان 57 و74 کیلوگرم ( حسن رحیمی و حسن یزدانی) –مرحله مقدماتی و فینال ساعت- 17:30 – فینال 23:30
2-تکواندو منهای 80 کیلوگرم ( مهدی خدابخشی ) مرحله مقدماتی ساعت 16:30 - فینال 3:30بامداد

**شنبه 30مرداد (20آگوست)
1-کشتی آزاد اوزان 86 و 125کیلوگرم ( علی کریمی و کمیل قاسمی) مرحله مقدماتی ساعت 17:30- فینال 22:30
2-تکواندو وزن به اضافه 80کیلوگرم ( سجاد مردانی) مرحله یک چهارم نهایی ساعت 16:30 و شانس مجدد و فینال ساعت 22:30
**یکشنبه 31 (21آگوست)
1-کشتی آزاد اوزان 65 و 97 (میثم نصیری و رضایزدانی) مرحله مقدماتی ساعت 17:30-فینال ساعت 23:30
2- دو ماراتن – محمد جعفر مرادی –ساعت 17:00
کاروان ایران در این مقطع با 9زن و 54 ورزشکار مرد به ریو اعزام می شود.
این بازیها از 15 تا 31 مرداد ماه در شهر بندری ریودوژانیرو برگزار می شود.
ورزشی**9250 ** 1701


منبع:


www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

UserName