• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1385/11/11
  • تاريخ :

مجیدی : من و برهانی زوج خوبی نبودیم


فرهاد مجیدی، بازیكن ایرانی تیم النصر امارات در این فصل نتوانست چندان در تیم خود موفق باشد و به همین دلیل در شرایطی كه پس از جام جهانی بار دیگر بخت حضور در تیم ملی را پیدا كرده بود، مدتی است شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی را از دست داده است. مجیدی امیدوار است تا بتواند بار دیگر به شرایط آرمانی بازگردد.

فرهاد مجیدی در گفت‌وگو با ایسنا به سوالاتی در مورد آخرین وضعیت خود در تیم النصر و تیم ملی ایران پاسخ داد.

* در مورد آخرین وضعیت خود و تیم النصر امارات بگویید؟

- النصر در حال حاضر به دلیل تعطیلی مسابقات لیگ و برگزاری دیدارهای جام خلیج فارس در حال آماده‌سازی است و ما صبح و بعدازظهر تمرین می‌كنیم. چرا كه باید برای بازی‌های دور برگشت لیگ كه نخستین بازی ما با تیم الشباب است، آماده شویم.

* در اول فصل عده‌ای باور داشتند زوج شما و برهانی بسیار موفق خواهد شد اما، در عمل این امر تحقق نیافت. علتش چه بود؟

- این موضوع به طور كامل درست است. ما نتوانستیم آن طور كه باید در خط حمله‌ی النصر مثمرثمر باشیم و من امیدوارم در آینده بتوانم نسبت به قبل بهتر عمل كنم.

* در مقطعی اختلافاتی میان شما و "هولمان" سرمربی النصر به میان آمد، آیا موضوع این اختلافات صحت دارد؟

- بله. اختلاف كوچكی میان ما وجود داشت كه حل شد. جریان از این قرار بود كه پیش از یكی از بازی‌های لیگ سرمربی تیم یك جلسه‌ی تمرینی در صبح گذاشته بود و من از این موضوع اطلاع نداشتم و در این تمرین شركت نكردم. وی نیز در بازی بعد من را بر روی نیمكت نشاند. پس از این مساله سرمربی تیم موضوع قرارداد مالی من و باشگاه را به میان آورد كه من نیز به او متذكر شدم این مساله بین من و مسوولان باشگاه است و بحث مالی و قرارداد من به این مربی ارتباطی ندارد كه این مشكل طی نشستی با مسوولین النصر و سرمربی تیم برطرف شد و اكنون نیز من با او هیچ مشكلی ندارم و رابطه‌ی ما بسیار خوب و عالی است.

* شما در فصل قبل و در مقطعی كه در الاهلی حضور داشتید، درخشیدید. اما پس از آن شرایط خوبی نداشتید. این موضوع را قبول دارید؟

- دقیقا همین گونه است. من در فصل گذشته و در بازی‌هایی كه با الاهلی بودم شرایط مناسبی داشتم و توانستم در قهرمانی الاهلی موثر باشم اما، اكنون نیز در شرایط فیزیكی مناسبی قرار دارم و امیدوارم كه در نیم فصل دوم كارایی بهتری از خود نشان دهم. در كل این افت و خیزها برای تمامی فوتبالیست‌های دنیا وجود دارد كه در شرایطی آن درخشش همیشگی را نداشته باشند و ممكن است برای هر بازیكن این مساله پیش آید.

* احتمال این كه در پایان فصل به تیم دیگری بپیوندید وجود دارد؟

- من با النصر قرارداد دو ساله دارم و امیدوارم بتوانم در طول مدت قراردادم نظر مسوولان و هواداران را جلب كنم و برای این تیم مفید باشم. در حال حاضر تنها به موفقیت فكر می‌كنم و تا پایان قراردادم نمی‌توانم در مورد ماندن یا رفتن از النصر تصمیمی بگیرم.

پس از جام جهانی و رفتن برانكو بسیاری معتقد بودند شما یكی از مهاجمین تیم ملی خواهید بود اما، فقط در مقطعی كوتاه شما به تیم ملی دعوت شدید. نظرتان چیست؟

- ببینید این آرزوی هر فوتبالیستی است كه برای تیم ملی كشورش بازی كند و من نیز بدون تردید از این قاعده مستثنی نیستم و هر زمان كه سرمربی تیم ملی صلاح بداند و از من دعوت شود با كمال میل در خدمت تیم ملی خواهم بود. در حال حاضر فوتبال ما بازیكنان و مهاجمان بسیار خوبی در اختیار دارد و خوشحالم كه تیم ملی ایران چنین شرایطی دارد.

* نظرت در مورد تیم استقلال و مشكلات و شرایط این تیم چیست؟

- استقلال تیم بزرگی است و ما نباید شكست و حذف از جام حذفی را برای این تیم بزرگ كنیم. چرا كه استقلال بازیكنان جوان و بسیار خوبی دارد كه می‌توانند در لیگ برتر یكی از مدعیان اصلی قهرمانی باشند و من امیدوارم كه هر چه سریع‌تر مشكلات این تیم بزرگ حل شود و برای استقلال آرزوی موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر ایران را دارم.

گلزنی مجیدی در امارات ادامه دارد

فرهاد مجیدی بر سر دوراهی

آرش برهانی: مربی با ما حرف نمی زند

UserName