• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1385/10/30
  • تاريخ :

تساوی پرسپولیس برابر العین امارات

تیم فوتبال پرسپولیس دیروز در دیداری تداركاتی برابر العین امارات به نتیجه تساوی یك بر یك دست یافت. به گزارش تبیان پرسپولیس كه برای برگزاری یك دیدار تداركاتی با الوصل راهی امارات شده بود ، بعد از لغو آن بازی  ، عصردیروز در ورزشگاه اختصاصی العین به مصاف این تیم رفت و در پایان  به تساوی 1 – 1 رسید.

دراین بازی كه مصطفی دنیزلی از اكثر بازیكنانش استفاده كرد تیم العین در دقیقه 63 توسط نصیب اسحاق به گل برتری دست یافت اما سه دقیقه بعد مهرزاد معدنچی از روی نقطه پنالتی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند تا این دیدار تداركاتی در پایان با تساوی یك بریك به پایان برسد.


در حاشیه سفر پرسپولیس به امارات

اعضای تیم در ضیافت شام حسین عبدی

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ظهر روز پنج شنبه برای برگزاری یك بازی دوستانه راهی امارات شدند.

 در این سفر ابوالفضل حاجی زاده و محمدرضا مامانی به علت مصدومیت و صلاح حسن و احسان خرسندی به علت عدم صدور روادید و الونگ الونگ به این علت كه خودش را به باشگاه و سرمربی تیم معرفی نكرده، پرسپولیس را همراهی نكردند.

البته صلاح حسن همراه با سایر بازیكنان تیم به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) رفت اما، به دلیل حل نشدن مشكل خروجی اش نتوانست همراه با سایر بازیكنان راهی امارات شود.

بازیكنان تیم فوتبال پرسپولیس طبق تصمیم مصطفی دنیزلی عصر پنج شنبه به جای تمرین، در هتل رامادای دبی به استراحت پرداختند.

تیم پرسپولیس به محض رسیدن به فرودگاه بین المللی دبی عازم هتل 4 ستاره رامادای دبی شد و در این هتل اسكان یافت. قرار بود كه بازیكنان تیم فوتبال پرسپولیس عصر پنج شنبه تمرین سبكی داشته باشند اما، مصطفی دنیزلی با تغییر برنامه به بازیكنان تیمش استراحت داد.

بنابراین گزارش اعضای تیم فوتبال پرسپولیس شب پنج شنبه میهمان حسین عبدی، كاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس بودند. حسین عبدی با حضور در اردوی تیم فوتبال پرسپولیس و طی تماسی با محمدحسن انصاری فرد همه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس را به ضیافت شام در یكی از رستورانهای دبی دعوت كرد.

بازی پرسپولیس- الوصل بدلیل تأخیر در صدور ویزا و عدم موافقت باشگاه اماراتی با برگزاری بازی دوستانه در روز جمعه منتفی شد.

به همین منظور اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 13 روز جمعه دبی را به مقصد شهر العین ترك كردند تا ساعاتی قبل از شروع بازی به ورزشگاه العین برسند.


*لغو پخش مستقیم بازی پرسپولیس- العین

قبل از برگزاری  بازی دو تیم پرسپولیس- العین صحبت از پخش مستقیم بازی دو تیم بود و شبكه 3 نیز برای پخش بازی دو تیم اعلام آمادگی كرده بود اما بازی دو علی رغم اعلامات قبلی به روی آنتن نرفت  .


*پرسپولیس با دو اسپانسر

قرار بود دیروز پرسپولیس با دو اسپانسر به مصاف العین برود. اسپانسرها امیدوار بودند بازی پخش شود كه نشد .طبق خبرهای رسیده از امارات ؛ پیراهن پرسپولیس  با دو مارك برای بازی دیروز آماده شده بود .


*كاظمیان سرزده در اردوی پرسپولیس

در ضیافت شامی كه حسین عبدی به افتخار حضور پرسپولیسی ها در امارات تدارك دید ، جواد كاظمیان هم شركت كرد . ستاره دیروز پرسپولیس و ستاره امروزی الشعب به طور سرزده  به دیدار پرسپولیسی ها رفت و دعوت عبدی ، در ضیافت شام شركت كرد .پرسپولیسی ها بعد از شام  همراه كاظمیان اطراف برج معروف دوبی به گشت و گذار پرداختند. دنیزلی هم از كاظمیان به گرمی استقبال كرد.


*خطیبی در ورزشگاه

رسول خطیبی مهاجم آماده این روزهای تیم الشارجه در ورزشگاه حضور داشت و بازی دو تیم را از نزدیك تماشا كرد  .

*سومین بازی پرسپولیس مقابل العین

تیم پرسپولیس تهران به غیر از بازی روز گذشته برابر العین پیش از آن نیز دو بار به مصاف این حریف رفته بود.در مرحله حذفی جام باشگاههای آسیا در سال 2002 این دو تیم به مصاف هم رفتند كه كه در بازی رفت در تهران پرسپولیس با نتیجه 2 بر صفر حریف را شكست داد و در بازی برگشت كه در امارات برگزار شد پرسپولیس ابتدا با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود عقب افتاد اما در پایان با گلهای افشین پیروانی و حسن خان محمدی بازی را به تساوی كشاند و  به مرحه بعدی صعود كرد .

لینك : نمایش گل معدنچی به العین

صدور كارت هواداری برای 6 هزار پرسپولیسی

UserName