• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 338
 • پنج شنبه 1395/7/29
 • تاريخ :

مادران امروز
مادران امروز

سایت مادران امروز بر پایه ی جدیدترین روش های تلفیقی بازی و آموزش و مونتسوری می باشد و برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 7 سال مبتنی بر زبان مادری فعالیت می کند. این سایت توسط ده ها متخصص مختلف پشتیبانی می شود و دفتر اصلی آن  در شیراز است.

خصوصیت بارز این روش استفاده از زمان سپری شده بین والد و فرزند و انواع ابزارهای واقعی از قبیل کاردستی، شعر و موسیقی، کاردستی و نمایش خلاق، کتاب خوانی و داستان سرایی و دیدن ویدیوهای تصویری و انواع محصولات رسانه ای می باشد.

ساعات درگیری روحی و عاطفی والد و کودک تقویت می شود، تمامی هوش های هیجانی و کلامی در وی تقویت شده و کارهای دستی شامل کاردستی، نقاشی، نمایش خلاق و کتاب خوانی باعث تقویت قوه تجسمی، ارتباط چشم و دست، هماهنگی ذهن و بدن، حفظ تعادل و اعتماد به نفس و تمرکز و دقت می گردد.

دانستن زبان دوم راهی است به سوی دنیایی دیگر و دنیایی متفاوت تر. کودک دوزبانه دارای درجه هوشی بالاتر و اعتماد به نفس بسیار زیادتری نسبت به همسالان خود می باشد.

مادران خلاق ، کودکانی خلاق و شاد پرورش می دهند.

مادران امروز


بخش های سایت
محصولات:
محصولات این سایت شامل مجموعه های کتاب، فایل های صوتی ،فلش کارت ها، فایل های تصویری و فیلم های مختلف می باشد و بر اساس گروه های سنی مختلف و همچنین بزرگسالان تقسم بندی شده است. محصولات این سایت نه تنها برای آموزش زبان است بلکه در زمینه آموزش و پرورش تفکر خلاق هم هستند.
این سایت در شهرهای اهواز و بوشهر نیز دارای دفاتر نمایندگی است.

مادران امروز

خدمات:
خدمات این سایت شامل فروش محصولات، برگزاری کارگاه های دو زبانه در شهر های مختلف و همچنین مشاوره ها حضوری و آنلاین می باشد. این سایت از طریق شبکه های اجتماعی نیز عضو می پذیرد و فعالیت هایی را با استفاده از این امکانات انجام می دهد.

برنامه جامع آموزش:
در این بخش به مبانی تئوریک این روش تدریس پرداخته  می شود و مقاله هایی در این رابطه وجود دارد.

مادران امروز

مقالات:
مقاله های مختلف آموزشی، فرهنگی و تربیتی در این بخش قرار دارند. قسمت عمده ی این مقالات در مورد آموزش و شیوه برخورد با کودکان دو زبانه است.

معرفی سایت ها:
این بخش بسیار غنی بوده و سایت های مناسب کودکان را برای فعالیت های مختلف مانند بازی و آموزش معرفی می کند، همچنین سایت هایی که دارای کاربرگ های مختلف برای آموزش در زمینه های علوم و زبان و ریاضیات هستند را نیز معرفی می کند.

مادران امروز

آدرس: http://madaranemrooz.ir
شیراز - خیابان لطفعلی‌‌خان زند، چهارراه مشیر، چاپ پرواز
پشتیبانی:  07132308657- 09304302927
 
مطالب مرتبط: 
سلسله مقاله های معرفی سازمان ها و سایت های بین المللی  

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان

تهیه: زهرا انصاری،تنظیم: نیلوفر یاقوتی

فلسفه برای کودکان

فلسفه برای کودکان

سایت P4C یک سایت مشترک برای معلمان و دانش آموزان است که بر مبنای فلسفه بنا شده است...
کآشف (کارآفرینان شایسته فردا)

کآشف (کارآفرینان شایسته فردا)

در نظام آموزشی کشور های پیشرفته، توجه ویژه ای به آموزش کار آفرینی، فرهنگ سازی، توسعه و تقویت روحیه و رفتار کار آفرینانه در افراد می شود در نتیجه آن ها توانسته اند بحران های اقتصادی را به خوبی مدیریت کنند ...
آموزشگاه جهانی معلم ها

آموزشگاه جهانی معلم ها

کلاس جهانی معلم یک آژانس تدریس عرضه مستقل شده است که به معلمان و کارکنان غیر آموزشی در مدارس در سراسر لندن از سال 2002 است.
UserName