• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1385/09/28
  • تاريخ :

پاس 1 - سایپا 2

دایی و سایپا در صدر لیگ برتر


دایى و شاگردانش به تنهایى به صدر جدول لیگ برتر تكیه زدند.

دو هفته به پایان نیم فصل و با شكست آبى ها سایپا حالا تك و تنها صدرنشین شده است.

سایپا توانست در خانه پاس روند بردهاى 2 به یك خود را ادامه دهد. در طرف دیگر همایون شاهرخى دومین شكست را با تیم جدیدش تجربه كرد تا پاسى ها قبول كنند كه تعویض سرمربى هیچ سودى برایشان نداشته است.

البته در دیدار دیروز شاگردان شاهرخى برترى نسبى بر حیف داشتند اما كم تجربگى سامان صفا در درون دروازه و بى دقتى مهاجمان این تیم باعث شد تا پاسى ها نتوانند به پیروزى برسند. در مقابل على دایى نشان داد با مهره هایى كه در اختیار دارد هیچ كس جلودار پیشرفت تیمش نیست و او در اولین تجربه مربیگرى اش مى تواند جدى ترین مدعى قهرمانى لیگ ششم باشد. در شروع بازى پاسى ها بهتر ظاهر شدند تا هواداران آبى كه با حضور در دستگردى امید زیادى به توقف حریف اصلى تیمشان داشتند امیدوار شوند.

هر دو تیم هدف دار و با برنامه بازى مى كردند. حضور بازیكنان با انگیزه دو تیم باعث شده بود كه دیدار دو تیم محرك و پر جنب و جوش پیگیرى شود.

اولین خطرات را تیم میزبان روى دروازه صدرنشین تدارك دید اما على دایى در آخرین دقیقه نیمه اول گل برترى تیمش را به ثمر رساند. در نیمه دوم كاشته آقایى بازى را به تساوى كشاند اما خیلى زود شاگردان دایى توسط فرزانه و روى ضربه كرنر یزدانى پیش افتادند تا سایپا به نهمین برد فصل دست پیدا كند.

به این ترتیب على دایى كه هم مربى و هم بازیكن تیمش است یكى از سخت ترین كارهاى فوتبال را توانسته به خوبى انجام دهد. او در حال حاضر آقاى گل مسابقات است و در این دیدار نیز 90 دقیقه براى تیمش بازى كرد. باید دید موفقیت هاى دایى و تیمش كه به تازگى فروزانى را نیز به كادر فنى اضافه كرده است تا كى ادامه خواهد داشت. آیا او مى تواند در اولین فصل حضورش به عنوان مربى- بازیكن طعم قهرمانى لیگ برتر را بچشد؟

دایی : هنوز زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: خیلی زود است که در مورد قهرمانی صحبت کنیم ولی تلاش می کنیم با کسب امتیارات لازم در مسابقات بعدی به این هدف دست یابیم .

علی دایی که در پایان دیدار با پاس درجمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: تا به امروز با برنامه از قبل تعیین شده حرکت کرده ایم و با صراحت می گویم جزو معدود تیم هایی هستیم که برای هرمسابقه برنامه خاصی داریم و توانستیم با اجرای دقیق برنامه های خود روند یکنواختی را سپری کنیم که این اتفاق بدون کمک و همراهی مسئولین و بازیکنان رخ نمی داد.

وی درمورد دیدار با پاس تاکید کرد: پاس یکی از تیم های خوب لیگ ایران است و من در این بازی مقابل شاهرخی درس پس دادم. در نیمه اول این دیدارتیم ما عملکرد قابل قبولی نداشت وخوشحالم که تیم پاس نتوانست ازموقعیتهایش به خوبی استفاده کند.

سرمربی سایپا ادامه داد: گل ما در آخرین دقایق نیمه اول و همچنین بازی خوب نفرات تیم درنیمه دوم باعث شد در این بازی یک پیروزی با ارزش را بدست آوریم. ضمن اینکه ما روی نقاط ضعف حریف کارکرده بودیم و می دانستیم مدافعان آنها در دفع ضربات ایستگاهی مشکل دارند، به همین دلیل با استفاده صحیح از این ضربات توانستیم آنها را درخانه شکست دهیم، البته اگر از فرصتهای خود به خوبی استفاده می کردیم با اختلاف گل بیشتر در این دیدار پیروز می شدیم.

وی همچنین اظهار داشت : از بازیکنان تیم که با تلاش زیاد در تمرینات و حضور قدرتمندانه درمسابقات نشان دادند مجموعه سایپا به سوی موفقیت حرکت می کند، تشکرمی کنم.

وی در مورد بازیهای جام حذفی تاکید کرد: ما این هفته با ذوب آهن اردبیل بازی داریم و همانند مسابقات لیگ در این رقابتها با قدرت به میدان می رویم. هدف ما این است که در جام حذفی نیز به مراحل پایانی راه یابیم و با برنامه اصولی این رقابتها را برای کسب نتیجه ای مطلوب پیگیری کنیم.

دایی در پایان در مورد ادامه دوران مربیگری اش گفت : نمی توان به راحتی درمورد آینده صحبت کرد. امروزتمام هدف و برنامه هایم به موفقیت تیم سایپا معطوف شده است. البته دوست دارم در آینده مربیگری را با حضور درکلاسهای پیشرفته مربیگری ادامه دهم اما امروز تنها به نتیجه گرفتن سایپا فکر می کنم .

دایی تختی نیست اما ...

علی دایی سرمربی سایپا شد

UserName