• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1394/07/27
  • تاريخ :

برگزیدگان مسابقه شناورهای کنترل از راه دور معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه شناورهای کنترل از راه دور معرفی شدند

در جشنواره دانش آموزی دریا

طی دو روز برگزاری مسابقه در نخستین جشنواره دانش آموزی دریا، دانش آموزان شرکت کننده در بخش مسابقات شناورهای کنترل از راه دور، در قالب 30 تیم به رقابت پرداختند.

 

 مسابقات شناورهای کنترل از راه دور در 4 مرحله انجام شد و مراحل ارزیابی فنی، دانش فنی و حرکت و مانور تست بدون بار امروز میان 30 تیم شرکت کننده دانش آموزی برگزار شد.

بر اساس این گزارش در  مرحله نخست، شناورها بر طبق مشخصات اعلام شده در آیین نامه کنترل شدند و پس از گذراندن آن وارد مرحله ارزیابی دانش فنی شدند. در این بخش از شرکت کنندگان در خصوص مباحث تئوری ساخت شناورها سؤال پرسیده شد.

 

در مرحله سوم این ارزیابی، به بحث حرکت و مانور تست شناورها (بدون بار) پرداخته شد.

مرحله چهارم این مسابقه با عنوان حرکت و مانور تست (با بار) در باغ موزه دفاع مقدس برگزار  شد.

 

مسابقه شناورهای کنترل از راه دور، روزهای 21 و 22 مهرماه، میان دانش آموزان علاقه مند برگزار و در نهایت از 6 تیم به عنوان تیم های شایسته تقدیر شد.


برگزیدگان مسابقه شناورهای کنترل از راه دور معرفی شدند:

براساس این گزارش، تیم البرز، سیلک، اندیشه1، جگوارا، به ترتیب چهار تیم برگزیده به ترتیب در مسابقه شناورهای کنترل از راه دور بودند.

دانش آموزان منتخب موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به کسب مقام هشتم نایل گردیدند.

همچنین دو تیم فرزانگان و نمونه امام خمینی (ره) با نظر هیات داوران، از میان تیم َهای شرکت کننده جایزه خلاقیت ساخت شناور را دریافت کردند.

 

از سوی دیگر با انسجام در برنامه ریزی در قسمت شناورها در حدود 60 تیم علاقه مند به شرکت در مسابقات بودند که به دلیل محدودیت در زمان تنها میان 30 تیم مسابقه صورت گرفت و در نهایت تیم ها بعد از مراحل بازرسی تست بدون بار را برای طی کردن مسافت ۱۰۰ متری انجام دادند و در روز دوم برای تست با بار داوری شدند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان، تهیه: یگانه داودی
تنظیم: مرجان سلیمانیان

 

UserName