• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1385/09/26
  • تاريخ :

اخبار کوتاه وخواندنی26/9/85


دنیزلى سرمربى تركیه اى تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بدهى هاى باشگاه پرسپولیس و مشكلات مالى این باشگاه زیاد نیست. پرسپولیس مى تواند به راحتى و با یك برنامه ریزى درست مشكلاتش را حل كند اما راه این مهم را باید مدیران باشگاه پیدا كنند. وى با مقایسه بدهى هاى پرسپولیس با باشگاه هاى تركیه اى گفت: به اندازه یك گوش شتر در مقابل یك شتر كامل هم نیست! این بدهى ها براى باشگاه هاى تركیه اى خیلى كوچك است. آنها بالاى صد میلیون دلار بدهى دارند. ولى از راه درآمد زایى همه آنها را رفع مى كنند و كوچك ترین مشكلى نیز پیش نمى آید.

مهرداد اولادى پس از بازگشت اعضاى تیم فوتبال امید از بازیهاى آسیایى دوحه اظهاركرد: ما تلاش خود را انجام دادیم. قبول دارم كه در تیم مشكلاتى وجود داشت و نتوانستیم آن طور كه باید نتیجه بگیریم. در هر صورت زمانى كه تیم شكست مى خورد، تمامى بازیكنان مقصر هستند و نمى توان فرد خاصى را مقصر دانست. به دلیل آن كه نتوانستیم در دوحه مدال طلا به دست آوریم از مردم عذرخواهى مى كنم و امیدوارم بتوانیم در رقابت هاى مقدماتى المپیك موفق شویم.


حداد مسؤول كمیته انضباطى باشگاه استقلال گفت:

 جرایمى كه از سوى كمیته انضباطى باشگاه استقلال براى بازیكنان در نظر گرفته شده است، در پایان فصل از رقم قرارداد آنها كسر خواهد شد. از بین بازیكنان تیم فوتبال استقلال تنها داسیلوا به كمیته انضباطى احضار شده است كه علت آن نیز غیبت این مهاجم برزیلى درتمرینات تیم است كه به خواست سرمربى تیم به تخلف وى رسیدگى خواهد شد.


دبیر موقت فدراسیون،

 امارات، كویت و اروگوئه را حریفان تداركاتى تیم ملى براى حضور قوى در رقابت هاى جام ملت ها عنوان كرد. تیم كشورمان علاوه بر شركت در تورنمنت دوستانه امارات با حضور تیم این كشور، هامبورگ و اشتوتگارت، با كویت در این كشور و با اروگوئه در تهران دیدار خواهد كرد. ضمناً تیم كشورمان دیدار دوستانه دیگرى هم با امارات در مالزى انجام خواهد داد البته دیدار تداركاتى با اروگوئه هنوز در مرحله توافق مالى است، اما به احتمال فراوان در یكى از روزهاى ?? یا ?? بهمن در ورزشگاه آزادى انجام مى شود.


قلعه نویى مسافر حج

سرمربى تیم ملى و رییس سازمان فوتبال استقلال در ابتداى هفته آینده مسافر خانه خداست. امیر قلعه نویى شنبه آینده براى انجام فریضه حج راهى عربستان مى شود.

قلعه نویى در این سفر خانواده خود را نیز به همراه خواهد برد.


امارات، كویت و اروگوئه حریفان تداركاتى تیم ملى

دبیر موقت فدراسیون، امارات، كویت و اروگوئه را حریفان تداركاتى تیم ملى براى حضور قوى در رقابت هاى جام ملت ها عنوان كرد. به گفته او تیم كشورمان علاوه بر شركت در تورنمنت دوستانه امارات با حضور تیم این كشور، هامبورگ و اشتوتگارت، با كویت در این كشور و با اروگوئه در تهران دیدار خواهد كرد. ضمناً تیم كشورمان دیدار دوستانه دیگرى هم با امارات در مالزى انجام خواهد داد البته دیدار تداركاتى با اروگوئه هنوز در مرحله توافق مالى است، اما به احتمال فراوان در یكى از روزهاى 18 یا 20 بهمن در ورزشگاه آزادى انجام مى شود


یاران رحمان مقابل لاتزیو

تیم فوتبال لیورنو در شانزدهمین هفته از رقابت هاى لیگ ایتالیا به مصاف لاتزیو خواهد رفت.

یاران رحمان رضایى كه پنجشنبه شب صعود به مرحله حذفى رقابت هاى جام یوفا را جشن گرفتند، امشب در یك بازى حساس میزبان لاتزیو خواهند بود. شاگردان آریگونى این فرصت را دارند كه با كسب 3 امتیاز وضعیت خود را در جدول رده بندى بهبود ببخشند

در این بازى رحمان رضایى به احتمال فراوان یكى از نفرات ثابت لیورنو خواهد بود. او در جام یوفا مقابل اوسر فرانسه 90 دقیقه بازى كرد و نمایش قابل قبولى داشت


اوساسونا با نكونام رو در روى ویارئال

تیم اوساسونا در پانزدهمین هفته از رقابت هاى لالیگا، بازى سختى مقابل ویارئال در پیش خواهد داشت

یاران نكونام كه پنجشنبه شب با پیروزى مقابل پارما به مرحله یك شانزدهم نهایى جام یوفا صعود كردند، امشب در لالیگا بازى سخت و حساسى را در پیش خواهند داشت. اوساسونا در حالى كه با 17 امتیاز در رده نوزدهم جدول رده بندى قرار دارد، به مصاف ویارئال مى رود كه با 22 امتیاز هشتم است.

در این بازى جواد نكونام مطابق هفته هاى گذشته یكى از نفرات ثابت تیمش خواهد بود. او در بازى مقابل پارما 77 دقیقه براى اوساسونا بازى كرد و عملكرد قابل قبولى داشت

UserName