• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1385/09/21
  • تاريخ :

نتایج یازدهمین روز بازیهای آسیایی


هندبال ایران با شكست برابر كویت به برنز می‌اندیشد

تیم ملی هندبال ایران در مرحله‌ی نیمه نهایی از كویت شكست خورد و باید برای كسب مدال برنز بازی‌های آسیایی تلاش كند.

به گزارش (ایسنا) ‏‌، مسابقه هندبال تیم‌های ملی ایران و كویت در مرحله‌ی نیمه نهایی عصر دوشنبه در سالن «الغرافه» برگزار شد و تیم كویت با نتیجه‌ی 31 بر 22 از سد ایران گذشت و به فینال راه یافت.

در این رقابت، تیم ایران در نیمه‌ی نخست با نتیجه‌ی10 بر 16 و در نیمه دوم با نتیجه 12 بر 5 از حریفش شكست خورد.

بر این اساس تیم ملی هندبال ایران برای كسب مدال برنز باید به مصاف حریفان برود.

احسان مهاجر شجاعی مدال برنز دو 800 متر را برگردن آویخت

دونده تیم ملی کشورمان با پشت سرگذاشتن رقیبان خود به مقام سوم رقابتهای دوی 800 متر بازیهای آسیایی دست یافت و مدال برنز این ماده را برگردن آویخت.

احسان مهاجر شجاعی نماینده‌ ایران در مرحله‌ نهایی مسابقات دوی 800 متر بازیهای آسیایی دوحه که عصر دیروز در ورزشگاه الخلیفه برگزار شد، با زمان یک دقیقه و 47 ثانیه و 43 صدم ثانیه به عنوان سوم دست یافت.

در این رشته دوندگان بحرین و کویت به عناوین اول و دوم دست یافتند. دونده بحرینی با زمان یک دقیقه 45 ثانیه و 74 صدم ثانیه اول شد و مدال طلا را بر گردن آویخت.

شاهرخی در پرتاب وزنه هشتم شد

سید مهدی شاهرخی در مكان هشتم مسابقات پرتاب وزنه بازی‌های آسیایی دوحه دست یافت.

به گزارش (ایسنا ‏‌، مرحله‌ی نهایی مسابقات پرتاب وزنه عصر امروز با حضور چهارده ورزشكار آسیایی در ورزشگاه الخلیفه آغاز شد كه طی آن سید مهدی شاهرخی با ركورد 17 متر و 50 سانتیمتر در مكان هشتم بازی‌های آسیایی قرار گرفت.

شاهرخی در پرتاب نخست به ركورد 17 متر و 26 سانتی‌متر رسید، در پرتاب دوم خطا كرد، در پرتاب سوم ركورد 17 متر و 50 سانتی‌متر را ثبت كرد، پرتاب‌های چهارم و پنجم او نیز خطا شد و در آخرین پرتاب نیز مجددا به ركورد 17 مترو 50 سانتی‌متر رسید و در نهایت در مكان هشتم آسیا قرار گرفت.

در این رقابت سلطان الحبشی با ركورد 20 متر و 42 سانتی‌متر به مدال طلا رسید. خالد السویدی از قطر با ركورد 20 متر و 5 سانتی‌متر دوم شد و مینگ چانگ از چین تایپه با ركورد 19 متر و 45 سانتی‌متر در مكان سوم ایستاد.

علی یعقوبیان به مدال برنز شمشیربازی دست یافت

علی یعقوبیان به مدال برنز شمشیربازی در بخش انفرادی اسلحه اپه دست یافت.

به گزارش (ایسنا) ‏‌، علی یعقوبیان پس از شكست حریف كره‌ای در دور یك چهارم نهایی مسابقات اسلحه اپه، در بخش نیمه نهایی به مصاف «لی وانگ»، قهرمان جهان و نایب قهرمان المپیك آتن از كشور چین رفت و پس از دو دور تلاش دراین رقابت با نتیجه‌ی 15 بر 5 از حریف خود شكست خورد و به كسب مدال برنز مشترك بسنده كرد.

وی با كسب این مدال اولین شمشیر بازی ایرانی است كه پس از انقلاب به مدال این رشته در بخش انفرادی دست می‌آید.

سواركار ایران در پرش با اسب انفرادی پانزدهم شد

مجید شریفی ورزشكار ایران در رقابت‌های پرش با اسب انفرادی بازی‌های آسیایی در مكان پانزدهم قرار گرفت.

مجید شریفی با اسب آپاچی در رقابت‌های پرش با اسب انفرادی بازی‌های آسیایی دوحه با هشت خطا در كنار ورزشكاران هنگ كنگ، اردن، سوریه و عربستان در مكان پانزدهم قرار گرفت.

در این ماده نمایندگان اردن، مالزی، كره‌ی جنوبی، فیلیپین، امارات، ژاپن و قطر بدون خطا مشتركا در مكان اول قرار گرفتند و به مرحله‌ی بعد راه یافتند.

UserName