• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 772
 • شنبه 1385/9/11
 • تاريخ :

هادی ساعی : من ممنوع التصویر نیستم


اسطوره تكواندوی ایران و جهان گفت: همه وجودم سرشار از عشق به ملت بزرگ ایران است و به همین دلیل برای حضور در انتخابات شوراها مجاب شدم.

هادی ساعی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، تصریح كرد:هیچ گاه علاقه‌‏ای به حضور در عرصه سیاست نداشته‌‏ام و اكنون نیز حضور در عرصه خدمتگزاری به مردم عزیز كشورم را بر خود تكلیف می‌‏دانم، در واقع حضورم در عرصه ورزش و تلاش برای كسب مدال در مسابقات گوناگون بین المللی نیز با انگیزه عشق به مردم و شادی آنان تاكنون تداوم داشته است.

وی افزود: با توجه به لطف همیشگی مردم به خود، نمی‌‏توانم نسبت به مشكلات آنان بی تفاوت باشم و معتقدم با حضور در انتخابات شوراها می‌‏توانم گامی در راه برطرف كردن بخشی از این مشكلات بردارم.

كاپیتان تیم ملی تكواندوی ایران در خصوص حضورش در لیست نهایی اصلاح طلبان اظهار داشت: این موضوع سیاسی است و در شرایط فعلی با توجه به برگزاری بازیهای آسیایی نمی‌‏خواهم در مورد آن صحبت كنم.

جوانمردترین ورزشكار سال 2005 جهان كه در میان تعجب صاحب نظران ورزش از كسب عنوان پهلوان ، پهلوانان در ایران محروم ماند در مورد خبری مبنی بر ممنوع التصویر بودنش از سوی رسانه‌‏های ملی، گفت: پیش از این شنیده بودم كه رئیس سازمان صدا و سیما اعلام كرده بود كه مسابقات و اخبار حضور هادی ساعی در دوحه به صورت كامل پخش می‌‏شود، اما شاید طی روزهای اخیر تصمیم دیگری گرفته شده باشد كه من در جریان آن نیستم.

وی در خصوص حضور ورزشكاران در عرصه‌‏های سیاسی و اجرایی كشور گفت: حضور ورزشكاران كه مورد توجه مردم هستند می‌‏تواند منشا خدماتی قابل توجه‌‏ای باشد به طور مثال برادران خادم تاكنون تلاشهای زیادی برای حل مشكلات ورزش كشور و همچنین سایر مسایل اجتماعی انجام داده‌‏اند كه این عملكرد سایر ورزشكاران را برای حضور در این عرصه‌‏ها ترغیب كرده است .

دارنده 8 نشان طلای آسیا، جهان و المپیك، تصریح كرد: حرفه اصلی من ورزش است كه به طور حتم رفع مشكلات ورزش كشور نیز جزو دغدغه‌‏های اصلی من است در صورتی كه از سوی مردم در انتخابات برگزیده شوم تلاش جدی و هدفمندی برای حل مشكلات ورزش صورت خواهم داد.

هادی ساعی خاطر نشان ساخت: اینكه ورزش در پایتخت با مشكلات عدیده‌‏ای مواجه است به هیچ عنوان خوشایند نیست و ما باید هر چه سریعتر با راهكارهای اصولی و بنیادین برای برطرف كردن آنها گام برداریم.

وی در خصوص وضعیت خود و حضور در مسابقات آسیایی دوحه ، گفت: پس از غیبت در مسابقات جهانی تمرینات خود را به طور منظم و مستمر پیگیری كردم و در حال حاضر در آمادگی قابل توجهی قرار دارم، تلاش می‌‏كنم در مسابقات دوحه نیز بار دیگر برای كشورم افتخار آفرینی كنم .

* تبیان : البته اینکه هیچ گزارش و یا تصویری از هادی ساعی و دیگر ورزشکارانی که نامزد انتخابات شوراها شده اند ، پخش نشود ، در شبکه خبر شیما به صورت دستور العمل در حال اجراست اما در شبکه های دیگر از جمله شبکه 3 نیز این کار با اعمال برخی محدودیتها صورت می گیرد.

لابه لای خاطرات هادی ساعی ، ارباب ضربه ها 

فقط برای شادی مردم مدال می‌‏گیرم 

آلبوم تصویری هادی ساعی 

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName