• تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1385/09/01
  • تاريخ :

پیام تسلیت دکتر خاموشی به مناسبت ارتحال آیت الله العظمی تبریزی


منبع : خبرگزاری مهر

در پی ارتحال مرجع عالیقدر حضرت آیت الله حاج میرزا آقا تبریزی (رحمت الله علیه) حجت الاسلام دکتر سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پیام تسلیتی خطاب به بیت شریف ایشان و همچنین حوزه های علمیه صادر کرد.

متن این پیام به این شرح است : عالم ربانی مرحوم ارتحال تاسف بار مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله العظمی حاج میرزا جواد آقا تبریزی (رحمت الله علیه) که عمر شریفش را مصروف تقوا و خدمت به علم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم اسلام نمود، ثلمه ای جبران ناپذیر است. با ابراز تاثر و اندوه، این مصیبت ثالم بار را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج) و بیت شریف خصوصا فرزندان آن مرحوم وهمچنین حوزه علمیه تسلیت عرض نموده، از درگاه حضرت احدیت برای آن مرحوم رضوان و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان در غم فقدان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

گفتنی است: آیت الله میرزا جواد تبریزی در سن 80 سالگی در بیمارستان کسرای تهران دارفانی را وداع گفت و پیکر پاک این مرجع تقلید به قم منتقل خواهد شد و روز چهارشنبه، پس از تشییع از بیت آن مرحوم به سمت مسجد امام حسن عسگری (ع) و سپس در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س)، در جوار کریمه اهل بیت به خاک سپرده می شود.

روابط عمومی موسسه تبیان

UserName