• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1385/08/16
  • تاريخ :

حسین بادامكی : حق پرسپولیس امسال قهرمانی است .

بازی با استقلال به خاطره‌ها پیوست
برای دعوت شدن به تیم ملی تلاش می‌كنم


  

باتوجه به آمار می‌توان پرسپولیس را تا پایان هفته‌ی هشتم لیگ برتر، موفق‌ترین تیم در امسال پاس‌های سالم دانست و دراین میان، شاید حسین بادامكی مهم‌ترین بازیكن پرسپولیس برای رسیدن به اهدافش در میانه‌ی میدان باشد.

حسین بادامكی از آینده‌ی پرسپولیس، شرایط لیگ، تیم ملی و ... سخن گفت:


* پس از برد برابر پرسپولیس، دیدار با مس كرمان را پیش رو داری.

- بعد از كسب سه امتیاز مقابل استقلال، روحیه و انگیزه‌ی بازیكنان چند برابر شده است. ما تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و هم اكنون شرایط بسیار خوبی را داریم. امیدوارم كه بتوانیم روند گذشته را ادامه دهیم.


* برد برابر استقلال كه بازیكنان پرسپولیس را مغرور نكرده است؟

- خیر. ما پیروزی برابر استقلال را فراموش كرده‌ایم. بزرگان تیم، با بازیكنان صحبت كرده‌اند و آن بازی به خاطره‌ها پیوست. فكر نمی‌كنم كه بازیكنان‌ پرسپولیس حتی جوان‌ترها هم پس از برد برابر استقلال، مغرور شده باشند.


* فكر می‌كنی كه بتوانید مس كرمان را در خانه شكست بدهید.

- نمی‌توانم نتیجه‌ی بازی را پیش بینی كنم. اما، ما چندان با بازی در زمین چمن مصنوعی آشنایی نداریم. هر چند كه در دو، سه روز گذشته برای خو گرفتن با بازی در چمن مصنوعی، در این نوع زمین‌ها تمرین كرده‌ایم. میهمان هم نسبت به نقاط ضعف و قوت مس كرمان شناخت خوبی دارند.

  


* آینده را چطور پیش بینی می‌كنی؟ پرسپولیس می‌تواند به صدر جدول برسد؟

- ما روز به روز پیشرفت می‌كنیم. اگر لیگ منظم ادامه پیدا كند و به بهانه‌های مختلف مسابقات تعطیل نشود، ما این روند را ادامه خواهیم داد. حق پرسپولیس امسال قهرمانی است. فكر می‌كنم كه بتوانیم تا دو هفته‌ی آینده به صدر جدول برسیم.


* خیلی‌ها معتقدند كه حسین بادامكی بهترین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بوده است. خودت عملكردت را چگونه ارزیابی می‌كنی؟

- نظر لطف این افراد است. من از روز اولی كه به پرسپولیس آمدم، نسبت به جایگاه و شرایط این تیم آگاهی كامل داشتم. پرسپولی تیمی است كه همه‌ی بازیكنان آن باید «بهترین» باشند. من هم از زمان حضورم در پرسپولیس، تلاش كرده‌ام كه بازی‌های خوبی را برای تیم انجام بدهم. امیدوارم كه در آینده انتظار مدیران، مربیان و هواداران پرسپولیس را برآورده كنم.»


* عملكرد دنیزلی را چگونه ارزیابی می‌كنی؟

- دنیزلی مربی بسیار بزرگی است. باور دارم كه به غیر از تمام ویژگی‌های مثبتی كه دارد، استفاده از بهترین نحو از بازیكنان، بارزترین ویژگی دنیزلی است. پرسپولیس با دنیزلی آینده‌ی روشنی پیش رو دارد.

  


* قبول داری كه دنیزلی نتوانسته مشكل گلزنی تو و معدنچی را حل كند؟

- (با خنده) متاسفانه این مشكل وجود دارد. باید این روزها تمرین گلزنی كنیم. امیدوارم كه بتوانم در آینده از موقعیت‌های به وجود آمده حداكثر استفاده را بكنیم.


* ابومسلم این هفته با استقلال بازی دارد. نظر بازیكن سابق ابومسلم درباره‌ی این بازی چیست؟

- استقلال روز سختی را برابر ابومسلم خواهد داشت. ابومسلم پس از برد برابر پاس، انگیزه‌ی فراوانی دارد. آنها در مكان ششم هستند و امیدوارم كه بتواند استقلال را در تهران شكست دهد.


* شایعه‌هایی درباره‌ی دعوتت به تیم ملی شنیده می‌شود.

- من نمی‌توانم بگویم كه حقم دعوت به تیم ملی است. این قلعه‌نویی است كه باید برای دعوت بازیكنان به تیم ملی اظهار نظر كند. من تلاشم را خواهم كرد كه بتوانم با انجام بازی‌های خوب برای پرسپولیس، به تیم ملی دعوت شوم.

بادامکی : با حواشی پیرامون پرسپولیس کنار آمده ام 

UserName