• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1385/07/05
  • تاريخ :

لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا

هامبورگ همچنان روی نوار ناکامی


هفته دوم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته با برگزاری هشت دیدار پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری مهر تیم فوتبال هامبورگ که مهدی مهدوی کیا ملی پوش کشورمان را 90 دقیقه در اختیار داشت مقابل زسکا در مسکو با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا با توجه به شکست هفته اول این تیم مقابل آرسنال، روزهای دشواری در آینده در انتظار این تیم باشد.

تیم فوتبال رئال مادرید با سرمربیگری فابیو کاپلو بهترین پیروزی را کسب کرد و موفق شد با نتیجه پنج بر یک دینامو کی یف را در سانتیاگو برنابئو در هم بکوبد .

نتایج کامل دیدارها به این شرح است:

گروه E:

رئال مادرید 5- دینامو کی یف یک

گل ها: رود ون نیستلروی(20 و 71-پنالتی)، رائول(27 و 61) و ری یس (45)برای رئال و میلوسکی(47) برای کی یف

استوا بخارست صفر- لیون 3

گل ها: فرد(43)، تیاگو(55) و بنزما(89)

گروه F:

بنفیکا صفر- منچستریونایتد یک

گل: لوییز ساها( 60)

سلتیک یک- کپنهاگن صفر

گل: میلر(36-پنالتی)

گروه G:

زسکا مسکو یک - هامبورگ صفر

گل: سیارنسه(59)

آرسنال 2- پورتو صفر

گل ها: تیه ری آنری (38) و هلب(48)

گروه H:

آ ا ک آتن یک - اندرلشت یک

گل ها: سزار (28) برای آ ا ک آتن و فروتوس(25) برای اندرلشت

لیل صفر - میلان صفر

در ادامه این رقابتها امشب نیز 8 بازی برگزار میشود که طی آن در یکی از بازیهای مهم بایرن با اینتر روبرو خواهد شد.

تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان در آستانه دیدار چهارشنبه شب برابر اینترمیلان در چارچوب رقابت هاى جام قهرمانان باشگاه هاى اروپا، از آمادگى مطلوب فاصله دارد به گونه اى كه بازیكنان و مسؤولان خواستار ترمیم و ارتقاى تیم هستند.

بایرن روز شنبه تیم تازه صعود كرده آلمانیا آخن را 2 به یك شكست داد تا به صدر جدول بوندس لیگا صعود كند اما عملكرد قابل قبولى نداشت و آخن با بدشانسى نتوانست به یك امتیاز دست یابد.

اینترمیلان در دومین دیدار از مرحله گروهى میزبان بایرن است و مارك فان بومل عضو تیم قهرمان بارسلونا در فصل گذشته، از هم تیمى هایش خواست نهایت تلاش خود را انجام دهند.

فان بومل گفت: باید بهتر از این بازى كنیم تا در بالاترین سطح قرار بگیریم. رقابت هاى جام قهرمانان متفاوت از بوندس لیگا است و باید بتوانیم خود را ارتقا دهیم.

بایرن در اولین دیدار به برترى 4 - صفر مقابل اسپارتاك مسكو دست یافت اما اولى هوینس مدیر باشگاه رقابت به مراتب دشوارترى را در ایتالیا پیش بینى مى كند: اینتر مدعى قهرمانى است و درحال حاضر وضعیت بهترى نسبت به ما دارد. فكر مى كنید مى خواهیم برویم و 4 - صفر ببریم ؟

آخرین بازى بایرن در ایتالیا با فاجعه تمام شد. آث میلان در دیدار برگشت از مرحله یك هشتم نهایى رقابت هاى فصل گذشته بایرن را 4 - یك شكست داد و اكنون فلیكس ماگات سرمربى این تیم آلمانى تشنه انتقام است.

وى گفت: معتقدم این بار در ایتالیا مى توانیم پیروز شویم و این تنها چیزى است كه از تیمم مى خواهم.

به گفته وى وضعیت تیم در حال حاضر عالى نیست و باید بهتر شود اما به فرصت بیشترى نیاز است تا تغییرات، خیلى سریع اتفاق نیفتد.

ماگات تصریح كرد: فقط به پیروزى هاى بیشتر نیاز دارد تا منتقدان را ساكت كند.

اولیور كان كاپیتان تیم بایرن كه قبلاً گفته اگر امسال قهرمان چمپیونز لیگ شود، از فوتبال خداحافظى خواهد كرد، مسابقه سختى را پیش بینى كرده.

وى مى گوید: اینتر تیمى است كه شمار زیادى از ستاره هاى فوتبال در حد جهانى را در اختیار دارد و این مسابقه فرصت مناسبى است تا بدانیم در كجاى فوتبال بین المللى و حرفه اى قرار داریم.

اینترمیلان در صدر رقابت هاى سرى A قرار دارد و هنوز شكستى را متحمل نشده است.


برنامه بازیهای امشب

درهمین چارچوب از ساعت 22 و 15 دقیقه امشب هشت دیدار دیگر در گروههای اول تا چهار برگزار می‌شود که درگروه یک وردربرمن آلمان با بارسلونای اسپانیا و لفسکی صوفیه بلغارستان با چلسی انگلیس , در گروه دو, اینتر ایتالیابا بایرن مونیخ آلمان و اسپارتاپراگ جمهوری چک با اسپورتینگ لیسبون پرتغال دیدارمی کنند.

در گروه سه , بوردو پرتغال با ایندهوون هلند و لیورپول انگلیس با گالا‌تاسرای‌ترکیه و در گروه چهار, شاختاردونتسک اوکراین با المپیاکو یونان و والنسیا اسپانیا با رم ایتالیا دیدار می‌کنند

UserName