• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1385/07/05
  • تاريخ :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: سه روز است به شکایت ما رسیدگی نشده


محمدحسن انصاریفرد گفت: وقتی تیم پرسپولیس به فینال جام حذفی رسید خیلی ها برای قهرمان نشدن این تیم پرطرفدار دست بکار شدند و سعی کردند مانع از قهرمانی تیم شوند اما آنها نتوانستند مانع از رسیدن ما به این هدف شوند چرا که بدشانسی و اشتباهات داوری عامل نایب قهرمانی پرسپولیس بود نه کارشکنی مخالفان.

به گزارش خبرگزاری مهر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به سایت این باشگاه گفت: بعد از گذشت چند ماه از فعالیت هیات مدیره جدید که توام با متحول کردن پرسپولیس در زمینهای مختلف بود تیمی که در رده نهم جدول رده بندی لیگ قرار داشت به فینال رسید و همین موضوع کافی بود تا خیلی ها دست بکار شوند تا مانع از قهرمانی پرسپولیس شوند.

به تعویق افتادن بازی فینال و تأخیر بی موردی که زمان برگزاری این دیدار ایجاد شدمزید بر علت شد تا حاشیه سازان و مخالفان فرصت بیشتری برای به حاشیه کشاندن باشگاه و لطمه زدن به تیم و ... داشته باشند.برای آنها که اتفاقاً اکثرشان سابقه فعالیت در مجموعه پرسپولیس را داشته اند تنها چیزی که مهم نبود شادی میلیونها هوادار بود اما آنها بدانند که پرسپولیس قهرمان نشد چون در دو بازی رفت و برگشت با بدشانسی های بسیاری مواجه شد. اشتباهات داوری نیز عاملی شد تا ما با از دست دادن جام قهرمانی شرمنده و خجالت زده هواداران باشیم.

محمدحسن انصاریفرد درباره اشتباهات داوری گفت: نمی دانم چرا خطای نیکبخت واحدی اینهمه در بوق و کرنا شد اما فراموش نکنید که بسیاری از کارشناسان داوری تأکید کرده اند که ابوالهیل هم باید با کارت قرمز مواجه می شد .یک موقعیت تک به تک ما را هم به اشتباه آفساید اعلام کردند و پنالتی محرز در دقیقه 119 هم نادیده گرفته شد. ما هم اعتراض خودمان را به فدراسیون فوتبال ارائه دادیم و انتظار داریم آقای مرادی مثل آقای ترکی با شهامت و شجاعت بیشتری داوری کند و انشاءا... از این پس با اشتباهات خود مانع از قهرمانی یک تیم نشود.

انصاری فرد درباره شکایت باشگاه پرسپولیس از ثبت قرارداد غیرقانونی عمادرضا گفت: وقتی کاظمیان را از دست دادیم درپی جذب عمادرضا بودیم اما متوجه شدیم که او در عراق است. حتی در مورد مبلغ قرارداد هم به توافقاتی دست یافته بودیم و می دانستیم که سپاهان و یکی دو تیم دیگر نیز خواهان او هستند. در همین راستا سعی کردیم با استعلام شفاهی از چند هیأت فوتبال متوجه شویم که او با تیمی قرارداد بسته یا نه. هیأت فوتبال استان اصفهان هم تا ساعت 6 بعدازظهر روز چهارم شهریوراعلام کرد که قرارداد عماد رضا قراردادثبت نشده اما من نمی دانم آقای ساکت بر چه اساسی از ثبت قرارداد این بازیکن در تاریخ دوم شهریورسخن می گویند.

وی ادامه داد: ما اعتراض کرده ایم و خواهان اجرای عدالت هستیم و امیدواریم فدراسیون فوتبال نسبت به این مسأله واکنش سریع و فوری داشته باشند اما من نمی دانم چرا پس از گذشت سه روز از شکایت پرسپولیس هیچ واکنشی را شاهد نیستیم. ما انتظار داریم مسئولان فدراسیون و کمیته انضباطی سریعاً این پرونده را دردست بررسی قراردهندچون گذشت زمان به ضررپرسپولیس است.نکته جالب اینکه سرپرست سپاهان می گوید قرارداد عمادرضا را خودش در فدراسیون فوتبال به ثبت رسانده ولی آقای ساکت تاکید می کنند که قرارداد عماد رضا در هیئت فوتبال استان اصفهان ثبت شده .این تناقض ها چه مفهومی می تواند داشته باشد .

انصاری فرد خاطر نشان کرد: ماحق اعتراض داشتیم و شکایت کردن هم تخلف نیست اما نمی دانم چرا مسئولان سازمان لیگ برتر از شکایت پرسپولیس ناراحت شده و ضمن موضع گیری علیه شکایت باشگاه پرسپولیس ابراز تاسف می کند. آقای ساکت هم که شروع کرده اند به توهین و مصاحبه علیه باشگاه پرسپولیس. انتظار ما از آقای ساکت این است که اگر از مسائل فرهنگی و ارزشی سخن می گوید به خاطریک شکایت اینهمه بر آشفته نشوند و علیه پرسپولیس که یک باشگاه مردمی است اینگونه حرف نزنند. متاسفانه ایشان قبل از فینال انواع و اقسام تهمتها را به پرسپولیس زدند. شاید هدفشان ایجاد جنگ روانی بود اما ما پاسخ ادعاهای باطل مسئولان سپاهات را ندادیم تا فینال در فضایی آرام و بدور از جنجال برگزار شود.

انصاری فرد با اشاره به اعتراضات مدیرعامل سپاهان گفت: به هرحال چه قبل ازجام جهانی و چه بعد از آن که درباره مکان وزمان برگزاری دیدار فینال مباحثی مطرح بود ایشان عضو هیات رئیسه سازمان لیگ بوده و هنوز هم هستند. درنهایت هم که پرسپولیس در بازی رفت و روز غیر تعطیل میزبان شد و سپاهان میزبان بازی برگشت در روز تعطیل بود . پس چرا آقای ساکت بعداز بازی رفت هم در مصاحبه های خود تاکید کرد که پرسپولیس در فینال جام حذفی مورد حمایت سازمان تربیت بدنی است . ایشان حتی بین دونیمه بازی رفت به واسطه اینکه آقای ترکی دستورتکرار پنالتی را داده بودند تاکید می کردندکه داور هوای پرسپولیس را دارد. همه اینها درحالی است که پرسپولیس از داوری لطمه خورده نه سپاهان و این پرسپولیس بود که میزبان بازی رفت بود نه سپاهان . پس اگر این قرعه و اشتباهات داوری برای سپاهان بود چه می گفتند؟ علاوه بر آن آقای علی آبادی هم که قول تکمیل ورزشگاه نقش جهان را داده اند .حالا هم که مابه قرارداد عمارضا شکایت کرده ایم آقای ساکت علیه پرسپولیس مصاحبه می کنند و نمی خواهند رفتار بهتری در قبال تیم محبوب میلیونها ایرانی داشته باشد .

انصاری فرد درپایان گفت: ما خواهان اجرای عدالت هستیم. از آقای هاشمی ، مصطفوی و مسئولان کمیته انضباطی هم می خواهیم که این موضوع را هرچه سریعتر دردستورکارقرارداده و اگر اعتراض ما به حق است نگذارند حق یک باشگاه پرطرفدار پایمال شود. متاسفانه سه روز از زمان شکایت پرسپولیس گذشته ولی امیدواریم این پرونده هر چه سریعتر در دستورکار قراربگیرد.

UserName