• تعداد بازديد :
  • شنبه 1392/02/07
  • تاريخ :

برترین های مسابقات

هشتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

 

به یاری خداوند بزرگ هشتمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 2000  دانش آموز از 10استان کشور برگزار شد.

ثبت نام اولیه دوره هشتم از 13 آبان سال 1391مصادف با روز دانش آموز از طریق سایت تبیان آغاز شد و تا بهمن ماه ادامه داشت که حدود 3800 دانش آموز در این دوره ثبت نام کردند پس از مرحله داوری اولیه حدود 2500 دانش آموز برای حضور در جشنواره پایانی دعوت شدند.

در این دوره 600گروه دانش آموزی شرکت کردند و حدود 130گروه در بخش مسابقات حضور داشتند و دستاوردها و سازه های خود را در مسابقات سازه های ماکارونی ،روباتیک،هوافضا و ماشین های کمیکار در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 5 و 6 اردیبهشت ماه سال 1392ارائه نمودند.

پس از داوری و بررسی پروژه های ارائه شده ،حدود 16 گروه در بخش غرفه های دانش آموزی به عنوان گروه های برتر به شرح ذیل اعلام می شوند. البته همه پروژه های  شرکت کننده این دوره از کیفیت  بالایی برخوردار بودند و بسیار عالی ظاهر شدند و همه جزو برترین ها بودند و هستند.

 

ردیف مدرسه موضوع نام دانش آموزان نام دبیر
1

راهنمایی دانشجو

ساخت پل ماکارونی سنگین

مهتاب نظری، آنیتا صلصالی، یاسمن اسدی، دریا ابهری، یاسمن سلیمی

محمد جواد ملک احمد

2

دبیرستان سلام تجریش

ساخت پل ماکارونی سنگین

فربد علی اصغری، حسن پناهنده، محمد رضا عابدین، خشایار نصیریان

مجتبی جاودانی

3

دبیرستان فرزانگان 3

ساخت پل ماکارونی سنگین

سروناز خدایاری، مائده میرمحمد خانی، ثمین عباسی ، زهرا مختاری

زهرا برادران

4

راهنمایی سیمای نور

سازه ماکارونی راندمانی

نیکتا محجوبی پور، شیما فراهانی، آیدا فیضی

الهام فرد

5

دبیرستان یاسین

سازه ماکارونی فشاری

کامیاب شهابی مقدم، مهدی ربیع پور، پارسا فلاح، سهیل عبداللهی

آقای بیگی

6

دبیرستان شهید بهشتی بروجرد

موشک آبی

سینا امیرسرداری، سید پرهام کوچک، محمد محمدی، سامان مقدسی، امیرحسین قبادی، علیرضا پیرهادی

علی یاراحمدی

7

دبیرستان یاسین

هاورکرافت 

پارسا سلیمانی

آقای بیگی

8

راهنمایی سیمای نور

ماشین های کمیکار

مبینا میرزاآقایی، مهسا هاشمی، آلما صمیمی، عطیه حسینی، سارینا خیرانی

مریم معاوضی

9

راهنمایی رضویه

روبات های مسیریاب 

زهرا جعفرزاده پور

آقای امیریان
10

دبیرستان فرزانگان نجف آباد اصفهان

روبات های مسیریاب 

فاطمه نور محمدی، فاطمه نجفیان

امین اسماعیلی

11

دبستان سلام یاسین

روبات های نمایشی (حل ماز)

آروین احمدی، سپهر غفارزاده، محمد حسن چیذری، علی صالحیان

حسام میرجعفری

12

دبیرستان سلام ونک

روبات های امدادگر

زهرا عزیزی، مهشید اردوخانی، نسترن دارایی

سیده مبینا لزگی

13

دبیرستان یاسین

گلایدر سازه ای

امیر حسین فلاح حسینی، امیر حسین وکیلی

آقای بیگی

14

دبستان سلام فرشتگان یاسین

گلایدر ساده

ستاره پور دانش، سارا جلالی، روژین اردستانی، رانا شه بخش، هنانه اجاقی

مریم رمزی

15 راهنمایی سیمای نور سازه فشاری پارمیس اسماعیلی،  آیلا آلانی، سارا جوادی، عسل حاجی پور

الهام فرد

 

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: نسرین صادقی

UserName