• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1391/02/04
  • تاريخ :

تازه‌های نشر مدیریت ارتباطات

بیست‌و چهارمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد

ماهنامه مدیریت ارتباطات

در این شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات، در یادداشت به قلم پروفسور کاظم معتمدنژاد پدر علوم ارتباطات ایران، با عنوان ضرورت توسعه مطالعات در زمینه‌های حقوقی و اقتصادی مدیریت ارتباطات منتشر شده است.

همچنین یادداشت‌های دیگری به بهانه 27 اردیبهشت، روز روابط‌عمومی به چاپ رسیده است. شورای‌عالی فضای مجازی عرصه جدید سیاست‌گذاری حاکمیتی، از گزارش‌های این ماهنامه است که به بررسی ضرورت‌های تشکیل شورای‌عالی فضای مجازی کشور پرداخته است.

گفت‌وگوی ویژه این شماره نیز با باقر ساروخانی، جامعه‌شناس و پژوهشگر، اختصاص یافته است. این گفت‌وگو پیرامون ویژگی‌های ارتباطاتی جامعه امروز ایرانی انجام شده است. در بیست‌وچهارمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات پرونده‌هایی در زمینه رسانه، تئاتر، جامعه اطلاعاتی و کتاب نیز منتشر شده است.اما آسیب‌شناسی فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال پرونده جامعه اطلاعاتی این شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات است که در آن گفت‌وگوی با محمد صادق افراسیابی معاون مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منتشر شده است. بررسی آیین‌نامه ساماندهی و توسعه رسانه‌ها و فعالیت‌های دیجیتال، موسسات فرهنگی دیجیتال چگونه جان می‏گیرند؟ نیز از دیگر مطالب این پرونده است.

همچنین بخش هفدهم ترجمه‌ کتاب «نگارش در روابط‌عمومی» نوشته تامس.اچ.بیوینز با ترجمه علیرضا باستانی در این شماره منتشر شده است.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

UserName