• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1385/07/08
  • تاريخ :

اظهارات مربیان پرسپولیس و استقلال اهواز پس از بازی


مصطفی دنیزلی: پرسپولیس در آینده بهتر هم خواهد شد/

خودم هم نام چهار بازیکن اخراجی را نمی دانم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بازی زیبایی را برابر استقلال اهواز به نمایش گذاشتیم و آنچه بدیهی است در هفته های آینده بهتر از این بازی خواهیم کرد.

مصطفی دنیزلی با بیان این مطلب اظهارداشت: به شرایط ایده الی که مد نظرمان بود رسیده ایم و باید تلاش کنیم روی همین خط در ادامه بازیهای لیگ برترکه مانند یک ماراتن است حرکت کنیم . درحال حاضر بازیکنان تیم خواسته های مرا می فهمند و من نیز آنها را درک می کنم و به یک شناخت فنی نسبت به هم رسیده ایم.

وی که پس از بازی با استقلال اهواز در جمع خبرنگاران گفتگو می کرد با ابراز خوشحالی از نتیجه حاصله در مصاف با این تیم اهوازی عنوان داشت: امروز خوشحالم از این بابت که هواداران خوشحالند.

دنیزلی با کنایه در پاسخ به یکی از خبرنگاران که از وی در خصوص دلیل پیشرفت تیمش سئوال کرده بود، گفت: باید بروم در رختکن و از شاگردانم دلیل این پیشرفت و بازی زیبا را سئوال کنم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص جدایی و کنار گذاشتن چهار بازیکن تیمش عنوان کرد: نام آن چها بازیکن را خودم هنوز نمی دانم! ما 25 بازیکن در تیم خود داریم و من تمایل دارم این تعداد را به 20 نفر تقلیل دهم. دراین بین اگرآن تعداد از بازیکنان که برای کنارگذاشتن از تیم مدنظر داریم خود را به دیگران برسانند از فهرست تیم خارج نخواهند شد و حتی اگر از بازیکنان دیگر بهتر باشند از وجودشان در ترکیب اصلی بهره خواهیم برد. بازیهای زیادی در لیگ برتر و جام حذفی پیش رو داریم و به همه بازیکنان فرصت بازی می رسد.

وی با تعریف و تمجید از بازی پژمان نوری گفت : من هیچ زمان از بهترین بازیکن تیمم نام نمی برم. دراین بازی نیزهمه نفرات تیم من خوب بازی کردند و از آنها رضایت کامل دارم . نوری نیز یکی از آنهاست و با اینکه برای اولین بار بازی در خط دفاعی را تجربه می کرد توانست عملکرد خوبی داشته باشد.

دنیزلی اذعان داشت: استقلال اهواز تیم خوبی بود. این تیم نیزمانند پرسپولیس شانس گلزنی داشت. اما این تیم ما بود که بهتر بود و امکان داشت بیشتر از چهار گل به ثمر برسانیم.

فیروز كریمی:شاید داور از بازیكنان ما چك و سفته داشت!

از كمك داور اول شكایت خواهیم كرد

بازیكنانم از پرسپولیس ترسیده بودند

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز پس از شكست تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ناهماهنگی خط دفاع و هراس بازیكنان از حریف نامدار خود دلیل اصلی این شكست بود.

فیروز كریمی در جمع خبرنگاران اظهار كرد: متاسفانه بازیكنان ما بازی خوبی را به نمایش نگذاشتند. ناهماهنگی میان مدافعان كاملا به چشم می‌خورد و اشتباهات فراوان آنها زمینه‌ساز این شكست سنگین شد. بی‌تردید اگر عملكرد درخشان میرزاپور درون دروازه نبود ما متحمل شكست سنگین‌تری نیز می‌شدیم.

وی ادامه داد: این سنگین‌ترین شكست فصل ما بود. به هر حال ما روز خوبی را پشت سر نگذاشتیم و در مقابل حریف آماده‌ی خود بسیار بد بازی كردیم، دفاع‌های كناری ما به هیچ عنوان وظایف خود را اجرا نكردند و حتی می‌توان گفت كه پرسپولیس استحقاق بیشتری نیز داشت.

كریمی تصریح كرد: به هر صورت همان گونه كه بازیكنان ما در سه بازی گذشته مورد تقدیر قرار نگرفتند در این بازی نیز كسی مواخذه نخواهد شد. بازیكنان ما باید از این پس با تفكرات حرفه‌ای به مصاف حریفان بروند.

سرمربی استقلال اهواز با انتقاد شدید از نحوه‌ی قضاوت این دیدار گفت: نمی‌خواهم پیروزی حریف را لوث كنم اما، اشتباهات كمك داور اول این دیدار كاملا واضح و روشن بود. به هر حال ما از كمك داور اول این مسابقه به دلیل عملكرد بسیار ضعیفش شكایت خواهیم كرد. چرا كه به نظر می‌رسید یكی از گل‌های پرسپولیس آفساید بود و بسیاری از موقعیت‌های این تیم نیز در چنین شرایطی به دست آمد.

كریمی افزود: «قهرمانی»، داور این دیدار بسیار خوب و بی‌نقص سوت زد، او بسیار دونده بود و در تمام صحنه‌ها حضور داشت. فصل گذشته من هدایت استقلال اهواز را برعهده نداشتم، با این وجود نمی‌دانم كه آیا او از بازیكنان ما چك و سفته داشت كه تا این اندازه با برخوردی بد به بازیكنان ما كارت نشان می‌داد. به هر حال قهرمانی می‌توانست با برخوردی بهتر این كار را انجام دهد و لزومی به این همه خشونت نبود.

وی تاكید كرد: بازیكنان ما از پرسپولیس ترسیده بودند اما، من خودم از داور بازی می‌ترسیدم. نمی‌دانم قهرمانی چرا تا این اندازه عبوس بود و با چهره‌ای عصبانی بازیكنان ما را خطاب قرار می‌داد.

وی در پایان خاطر نشان كرد: فدراسیون فوتبال ایتالیا داورانی را كه عملكردی ضعیف دارند مورد مواخذه قرار داده و آنها را جریمه می‌كند. این الگوی خوبی است تا عملكرد داوران مورد نظارت قرار گرفته و آنها روز به روز قضاوت‌های بهتری را انجام دهند.

UserName