• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1385/07/08
  • تاريخ :

اخبار کوتاه و خواندنی از لژیونرها ؛ گلزنی هاشمیان و عنایتی


با گلزنی هاشمیان

تساوی هانوفر مقابل بوروسیا دورتموند

وحید هاشمیان در حالیكه به عنوان یار جانشین وارد زمین شده بود مقابل بوروسیا دورتموند گلزنی كرد.

در آغاز هفته ششم رقابتهای بوندسلیگای آلمان، تیم هانوفر در ورزشگاه سیگنال پارك مقابل بوروسیا دورتموند به تساوی 2 بر 2 رسید.

در این دیدار وحید هاشمیان كه از دقیقه 59 به جای "لالا" وارد زمین شده بود، در دقیقه 75 روی پاس روسنتال گل اول هانوفر را به ثمر رساند.

پیش از این تیم بوروسیا دورتموند در دقیقه 5 نیمه اول توسط اسمولارك به گل رسید ولی در نیمه دوم طی 3 دقیقه، 3گل وارد دروازه ها شد . بعد از گل دقیقه 75 وحید هاشمیان، اسمولارك در دقیقه 76 برای مرتبه دوم برای بوروسیا گلزنی كرد و سپس هوستی در دقیقه 78 گل تساوی هانوفر را وارد دروازه میزبان نمود.

همچنین هاشمیان یك كارت زرد نیز از داور مسابقه دریافت كرد. از این بازی 66 هزار نفر دیدن كردند.

هانوفر هم اكنون با 5 ا متیاز در مكان چهاردهم جدول بوندسلیگا ایستاده است .

به رغم باخت مقابل الوصل؛

عنایتی گلزنی كرد

بازیكنان ایرانی در دیدار الشارجه – النصر موفق به گلزنی نشدند ولی رضا عنایتی در شب شكست الامارات مقابل الوصل یك گل به ثمر رساند.

در ادامه هفته دوم لیگ دسته اول امارات تیم الامارات كه از وجود دو بازیكن ایرانی، رضا عنایتی و حسین كعبی بهره می برد مقابل الوصل با نتیجه 3 بریك مغلوب شد.

در این بازی رضا عنایتی در دقیقه 34 برای الامارات گلزنی كرد ولی الوصل در دقایق 46، 85 و 3+90 به 3 گل دست یافت تا پس از تساوی هفته اول مقابل النصر به نخستین پیروزی در لیگ امارات دست یابد.

رضا عنایتی در هفته نخست نیز هردو گل الامارات را مقابل الوحده به ثمر رسانده بود.

در دیگر بازی هفته دوم، جدال بازیكنان ایرانی در دیدار الشارجه و النصر با تساوی بدون گل پایان یافت.

رسول خطیبی و مسعود شجاعی در تیم الشارجه عضویت دارند واین در حالی است كه النصر هم از آرش برهانی و فرهاد مجیدی سود می برد .

همچنین روز گذشته الاهلی با یك گل العین را مغلوب كرد. هم اكنون در جدول لیگ دسته اول امارات، الشارجه با 4 امتیاز در مكان اول ایستاده است والوصل با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل كمتر دوم است.

در جدول گلزنان پس از مهاجم 5 گل تیم دوبی، رضا عنایتی با 3 گل در جایگاه دوم ایستاده است.

زندی 61 دقیقه بازی كرد

كوبلنز به تساوی رسید

فریدون زندی در دومین بازی‌اش برای كوبلنز، 61 دقیقه در میدان حاضر بود.

در آغاز هفته ششم رقابتهای دسته دوم بوندس‌لیگا، تیم كوبلنز كه به تازگی فریدون زندی هافبك سابق تیم ملی ایران را به خدمت گرفته است، مقابل تیم كیكر اوپن بروك به تساوی یك بر یك رسید.

در این دیدار فریدون زندی تا دقیقه 61 در زمین بازی حاضر بود و پس از آن با فوركل تعویض شد.

كوبلنز ابتدا توسط "دی زاكا" در دقیقه 27 به گل رسید ولی "توركر" در دقیقه 66 بازی را برای كیكر اوپن بروك به تساوی كشاند.

هم اكنون تیم كوبلنز در جدول 18 تیمی دسته دوم بوندس لیگا، با 7 امتیاز در مكان نهم ایستاده است و در هفته هفتم میهمان پادربورن خواهد بود.

هفته پنجم لالیگا؛

یاران نكونام میهمان اسپانول

جواد نكونام بعد از نمایش رضایت برانگیز مقابل سلتاویگو، فردا یكی از امیدهای سیگاندا، سرمربی اوساسونا مقابل اسپانول خواهد بود.

فردا (یكشنبه) از هفته پنجم رقابتهای لالیگای اسپانیا، تیم اوساسونا با جواد نكونام میهمان اسپانول خواهند بود.

تیم جواد نكونام كه هفته گذشته مقابل سلتاویگو به پیروزی 2 بر صفر خارج از خانه دست یافت، هم اكنون با 6 امتیاز در مكان دهم جدول قرار گرفته است. اسپانول نیز با 3 امتیاز در رده هفدهم ایستاده است.

همچنین اوساسونا پنجشنبه شب گذشته با تساوی بدون گل مقابل ترابوزان اسپور تركیه و به لطف تساوی 2 بر 2 در بازی رفت در خانه حریف به مرحله گروهی جام یوفا صعود كرد.

بازیكنان اوساسونا روز گذشته بعد از بازی مقابل ترابوزان، تمرین سبكی را برگزار كردند. در این تمرین جواد نكونام كه مقابل ترابوزان نیمكت‌نشین بود همراه با سایر بازیكنانی كه در بازی پنجشنبه شب به میدان نرفته بودند به مرور كارهای تاكتیكی پرداخت .

UserName