• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1385/06/01
  • تاريخ :

خبرهایی از پرسپولیس

جلسه دنیزلى و انصارى فرد

مصطفى دنیزلى سرمربى تركیه اى پرسپولیس طى جلسه اى با محمدحسن انصارى فرد مدیرعامل این باشگاه درباره مسائل این تیم با وى گفت وگو كرد. مهم ترین مسأله اى كه سرمربى پرسپولیس درباره آن بحث كرد، اضافه شدن بازیكنان جدید به تركیب تیم بود. تأكید دنیزلى بر حضور هر چه سریع تر حداقل یك مدافع و یك مهاجم است تا در فرصت اندك باقیمانده تا شروع لیگ و همچنین فینال جام حذفى این تیم در دو پست مذكور مشكلى نداشته باشد. در لیست پرسپولیس هنوز 4 جاى خالى وجود دارد كه البته از لیگ برتر فقط یك نفر دیگر مى تواند به تركیب تیم اضافه شود

بدهى 5/4 میلیاردی بودجه 4 میلیاردی

با یك حساب سرانگشتى و در نظر گرفتن طلب 60 میلیونى امامى فر و مطالبات 57 میلیونى حسن خان محمدى مى توان مجموع بدهى هاى باشگاه پرسپولیس به مربیان و بازیكنان سابق این تیم را حدس زد. به 117 میلیون 2 بازیكن فوق طلب 20 میلیونى سهراب انتظارى را هم اضافه كنید تا شك نكنید كه با جمع خواسته هاى انصاریان، رهبرى فر، كماسى، نیك نظر و ابراهیمى این مبلغ بى تردید از مرز 500 میلیون تومان خواهد گذشت. البته آرى هان و كمك هایش در این حساب و كتاب نمى گنجند

انصاری فرد در این باره گفت : دیروزدرگفتگوباابراهیمی و كماسی صورت جلسه ای تنظیم شدوبابازیكنان طلبكارنیزگفتگوهایی داشته ایم كه امروز نیز ادامه دارد.

انصاری فرد از هیات منصفه لیگ تقاضا كرد بازیكنان شاكی رابه باشگاههای خودبازگرداند.

اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت : تاكنون شكایتی از آری هان دریافت نكرده ایم .

انصاری فرد با اشاره به دیدارچهارشنبه این هفته خودباوكیل اری هان افزود:هیچ بدهی به وی نداریم و اگر موضوعی باشد با وكیل مربی سابق پیروزی حل خواهیم كرد.

وی بااشاره به اینكه اری هان براساس قراردادعمل نكرده است گفت :با این حال مایل نیستیم این موضوع در مراجع قضایی حل شود.

مدیرعامل باشگاه پیروزی بابیان اینكه باشگاه حدود 5/4 میلیاردتومان بدهی دارد ، گفت :برای برگزاری فصل اینده نیزحدود 4 میلیاردتومان هزینه پیش بینی شده است .

وی افزود : دو كار اقتصادی برای باشگاه درنظرگرفته شده است كه در آینده ای نزدیك جزئیات ان اعلام می شود.

انصاری فرد درباره وضع كنونی بازیكنان وتیم گفت :باامدن دنیزلی وحدت وهمدلی بیشتری میان بازیكنان ایجادشده است واگربحرانهای مالی تیم در دوماه اینده وباكمك سازمان تربیت بدنی رفع شودهیچ دغدغه ای نخواهیم

داشت .

شرط الشعب براى پرسپولیس

الشعبى ها براى برگرداندن جواد كاظمیان به پرسپولیس شرط گذاشته اند. پس از جدایى كاظمیان از پرسپولیس و رفتن آرى هان، مسؤولان این باشگاه در صدد هستند تا مهاجم خود را از تیم اماراتى پس بگیرند.

الشعب امارات نیز براى این كار مبلغ 200 هزار دلار به عنوان غرامت از پرسپولیسى ها درخواست كرده است.

* دنیزلى سرمربی پرسپولیس می گوید: حرف‌ اول‌ و آخر این‌ تیم‌ را من‌ مى‌زنم‌ و حرف‌ هیچ‌کس‌ به‌ غیر از من‌ نباید اجرا گردد. گردنبند، دستبند و این‌ قبیل‌ وسایل‌ هنگام‌ تمرین‌ نباید به‌ همراه‌ بازیکن‌ باشد اگر چنین‌ چیزى‌ را ببینم‌ به‌ شدت‌ با آن‌ برخورد خواهم‌ کرد.

* آپارتمان 130 مترى با تمام امكانات رفاهى واقع در هتل- آپارتمان زاگرس در شهرك غرب براى دنیزلى در نظر گرفته شده است. نكته جالب اینكه دنیزلى خودروى پژویى كه پرسپولیسى ها مى خواستند به او تحویل بدهند را نخواسته و عنوان كرده احتیاجى به آن ندارد.

UserName