• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1385/05/29
  • تاريخ :

کوتاه و خواندنی 29/5/85 ،دزد به استقلال زد


دزد به استقلالی ها زد!

در نخستین روز اردوی تیم استقلال در ترکیه ، به دلیل سهل انگاری سرپرست استقلال ، دزدان پولهای 4 تا 6 بازیکن این تیم را به سرقت بردند.

به گزارش روزنامه البرز گویا استقلالی ها در محل امنی اسکان ندارند و پس از آنکه آنان برای تمرین صبحگاهی اتاقهای خود را ترک کردند ، شخص یا اشخاصی به وسایل 6 بازیکن استقلال دستبرد زدند و از هر نفر حدود 5 تا 6 میلیون تومان سرقت کردند!

منصوریان ، امیرآبادی ، مجیدی و هاشمی زاده از جمله مالباختگان آبی بودند.

مصدومیت شجاعی در تمرینات شارجه

مسعود شجاعی، هافبك ایرانی تیم فوتبال الشارجه امارات روز گذشته در تمرینات این تیم دچار آسیب دیدگی شد.

شجاعی كه روز جمعه حضور موفقی در تمرینات الشارجه داشت، روز گذشته در برخورد با یكی از هم ‌تیمی‌هایش دچار مصدومیت شد. الشارجه عصر فردا در یك بازی تداركاتی به مصاف السلام عمان خواهد رفت و شجاعی نمی‌تواند در این بازی تیمش را همراهی كند. البته پزشكان الشارجه گفته‌اند كه شجاعی در اولین بازی این تیم در مسابقات باشگاه‌های خلیج فارس كه مقابل العربی قطر برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

نكته قابل توجه در تمرین دیروز الشارجه آمادگی رسول خطیبی بود، خطیبی پس از یك روز استراحت از روز گذشته در تمرینات الشارجه شركت كرد.

2 پیروزى صبا در تركیه

صباباترى كه در اردوى تركیه به سر مى برد تاكنون 2 پیروزى در دیدارهاى تداركاتى به دست آورده است. صبایى ها العربى امارات را 5 به صفر شكست دادند كه آلن آدریچ (3 گل)، یدالله اكبرى و مصطفى مهدیزاده براى صبا گلزنى كردند. این تیم در دومین دیدار خود جمعه تیم عثمان یاشا تركیه را یك - صفر شكست داد. تنها گل صباباترى را مقابل تیم تركیه اى سعید دقیقى به ثمر رساند. صبایى ها دیروز به مصاف آفیون اسپور تركیه رفتند

فدراسیون فوتبال آلمان در پى چاره براى كفش ژرمن ها ا

پس از اعتراض شدید بازیكنان تیم ملى آلمان نسبت به پوشیدن كفش هاى ورزشى آدیداس به هنگام بازى هاى این تیم، فدراسیون فوتبال آلمان سخت در جست و جوى راه حلى مناسب است.

در پى تصمیم اخیر فدراسیون فوتبال آلمان مبنى بر استفاده اجبارى بازیكنان تیم ملى این كشور از كفش ورزشى آدیداس به هنگام مسابقات ملى و اعتراض ملى پوشان به این موضوع، این فدراسیون با مقامات شركت آدیداس وارد مذاكره شد تا بتواند با این حامى مالى به توافق برسد شاید بازیكنان مجبور نباشند حتما آدیداس به پا كنند.

سخنگوى فدراسیون فوتبال آلمان در این باره اظهار داشت: ما مذاكرات مفصلى با مقامات این شركت تولیدى داشته ایم و نظراتمان را انتقال دادیم، اما متأسفانه فعلاً به نتیجه قطعى نرسیده ایم

برادر نصرتى دیپورت شد

برادر محمد نصرتى مورد تأیید كادر فنى استقلال اهواز قرار نگرفت. محسن نصرتى كه در تیم امید پاس بازى مى كرد براى تست فنى به اهواز رفته بود و در تمرینات آبى پوشان اهوازى شركت كرده بود اما فیروز كریمى سرمربى اهوازى ها از بازى او رضایت نداشت، به همین خاطر به تهران بازگشت

الشباب به دنبال مشكل اولادى

 كادر فنى الشباب امارات اصرار دارد تا 2 بازیكن ایرانى این تیم هر چه زودتر خود را به اردوى ایتالیا برسانند.

سایت باشگاه در این باره نوشته است: باشگاه الشباب در تلاش است تا مشكل مهرداد اولادى را حل كند و اولادى را مستقیماً به ایتالیا بفرستند اما ایمان مبعلى مشكلى ندارد و مى تواند به همبازیهایش در ایتالیا بپیوندد. خالد الجسمى مدیر روابط عمومى باشگاه در این باره مى گوید: حتماً این 2 بازیكن به اردوى ایتالیا مى رسند كه الشباب تاكنون در ایتالیا 2 دیدار تداركاتى برگزار كرده است و 2- صفر مقابل آسكولى و ایمینى شكست خورده است.

- آری هان براى صرف نظر از شكایت از باشگاه پرسپولیس درخواست 350 هزار یورو كرده و پرسپولیسى ها قصد دارند با پرداخت 100 هزار یورو پرونده را مختومه اعلام كنند. هان گفته اگر تا پایان روز چهارشنبه هفته جارى این پول را پرداخت نكند او از طریق فیفا پیگیر كار خواهد شد.

- قهرمانى پرسپولیس در جام حذفى ایران و پیروزى در رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا حداكثر مبلغ یك میلیون و 300 هزار دلار نصیب مصطفى دنیزلى سرمربى ترك تبار سرخپوشان مى كند.

دنیزلى چندى پیش قراردادى با قیمت نسبتاً بالا با شبكه CNN تركیه منعقد كرد و باید هر هفته دوشنبه شب به عنوان كارشناس در این برنامه شركت كند و پس از عقد قرارداد با پرسپولیس برای اجرای این تعهدش دچار مشکل شده است.

- شاردن نراجى بازیكن ایرانى الاصل تورینو ایتالیا به لیگ برتر انگلیس رفت. نراجى براى فصل جدید به شفیلد یونایتد انگلیس پیوسته است.

UserName