• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1385/05/25
  • تاريخ :

باشگاه پرسپولیس : مشكلی با دنیزلی نداریم


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از انجام مذاكرات صبح امروز خود با مصطفی دنیزلی به عنوان گزینه مربیگری این تیم تاكید كرد: هیچ مشكلی با دنیزلی نداریم، به توافقاتی با وی دست یافته‌ایم اما، برای اطمینان بیشتر مذاكرات را پیگیری خواهیم كرد.

محمد حسن انصاری‌فرد اظهار داشت: توافقاتی را در طی هفته‌های گذشته با مصطفی دنیزلی داشته‌ایم، تمام موارد كاری مورد نظر بحث و بررسی شده است و در نشست صبح امروز (سه شنبه) نیز این مذاكرات ادامه یافت و به نظر می‌رسد برای همكاری مشكلی با یكدیگر نداشته باشیم.

وی تاكید كرد: با توافق انجام شده دستیار دنیزلی كه با وی به تهران آمده است طی روزهای آینده در تمرینات حضور خواهد داشت و دنیزلی به تركیه بازخواهد گشت و اوایل هفته‌ی آینده به تهران بازمی‌گردد تا فعالیت رسمی خود را آغاز كند.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال كه آیا احتمال دارد سرنوشت مذاكره با دنیزلی نیز مانندگونش بی‌نتیجه بماند تاكید كرد:‌ قطعا این اتفاق نخواهد افتاد. هیچ مشكلی برای همكاری با دنیزلی نداریم و طی روزهای آینده با حضور وی در این تمرینات همه چیز نهایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پیروزی و دنیزلی پس از مذاكرات صبح امروز محل باشگاه را برای صرف ناهار ترك كردند و قرار است بعدازظهر امروز نیز مذاكرات ادامه یابد.

به احتمال فراوان دنیزلی فردا تهران را به مقصد آنكارا ترك خواهد كرد تا بر طبق گفته‌ی انصاری‌فرد مجددا از روز شنبه با حضور در تهران تمرینات تیم را زیرنظر بگیرد.

مصطفی دنیزلی: هنوز به توافق نهایی با پرسپولیس نرسید‌ه‌ام

مصطفی دنیزلی پس از مذاكرات دیروز خود با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برخلاف تاكید انصاری فرد مبنی بر انجام توافقات نهایی با این مربی تركیه‌ای، حاضر نشد به حصول توافق و حضور در پرسپولیس اشاره كند.

مصطفی دنیزلی كه در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت اظهار داشت: هنوز شروع مذاكرات است و چیزی مشخص نیست.

وی افزود: پیش از این نیز صحبت‌هایی در خصوص حضور در پرسپولیس با مسوولان باشگاه داشته‌ام اما، با مذاكرات انجام شده هنوز توافقی كه بتوان با آن به عنوان سرمربی فعالیت خود را شروع كنم، دست نیافته‌ام.

وی كه به شدت برای پاسخ دادن به خبرنگاران از سوی معاونان باشگاه پرسپولیس تحت فشار بود افزود: اگر به نتیجه‌ای برسیم قطعا در پرسپولیس روزهای خوبی خواهیم داشت .

دنیزلی تاكید كرد: هدفم از سفر به تهران دو دلیل بوده است؛ اول این كه مجددا دوستان قدیمی‌ام را ببینم و دوم بررسی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس.

مربی سابق تیم فوتبال پاس تهران افزود: تا مذاكرات كامل نشود نمی‌توان راجع به آن اظهار نظر نهایی كرد، ولی قطعا تا امشب همه چیز معلوم خواهد شد.

وی در مورد این كه آیا می‌تواند با امكانات اندك پرسپولیس كار كند، گفت: فعلا نمی‌خواهم راجع به این موارد صحبت كنم. اگر مذاكرات نتیجه داد در این خصوص نیز با باشگاه مذاكراتی خواهیم داشت تا مشكلات برطرف شود.

صحبت‌های دنیزلی در حالی مطرح می‌شود كه پس از پایان نشست دیروز، انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاكید كرد كه كلیه‌ی توافقات انجام شده است و تا صبح امروز قرارداد یك ساله‌ی دنیزلی امضا خواهد شد و او برای انجام برخی امور به تركیه بازخواهد گشت و از روز شنبه رسما فعالیتش را با این تیم آغاز كند.

همچنین به گفته‌ی انصاری‌فرد علی نورالدین، دستیار دنیزلی كه مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی تركیه در جام ملت‌های اروپای 1996 است در غیاب دنیزلی در تمرینات پرسپولیس حضور خواهد داشت.

UserName