• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1385/05/16
  • تاريخ :

اخبارکوتاه و خواندنی 16/5/85


الاهلى به دنبال معدنچى

مسؤولان باشگاه الاهلى امارات مى خواستند تا فریدون زندى را به خدمت بگیرند ولى این بازیكن به پیشنهاد عرب ها پاسخ منفى داد.الاهلى براى تقویت خط میانى خود، خواهان جذب فریدون زندى بود ولى او با پیشنهاد مسؤولان این تیم موافقت نكرد. زندى مى خواهد در بوندس لیگا یا باشگاه هاى انگلیس به فوتبال خود ادامه دهد.پس از به بن بست خوردن مذاكرات الاهلى با زندى، مسؤولان این تیم این بار در پى جذب مهرزاد معدنچى، هافبك ملى پوش پرسپولیس هستند. باشگاه الاهلى اعلام كرده كه براى تقویت خط میانى خود یك بازیكن چپ پاى ایرانى را در نظر گرفته است كه از توانایى هاى بالایى سود مى برد.طبق گفته مسؤولان الاهلى، آنها به زودى مذاكرات را با هافبك چپ پاى موردنظر خود (معدنچى) آغاز خواهند كرد تا شرایط حضورش را در این تیم فراهم آورند.

ابراهیموویچ تنبیه مى شود

مسؤولان تیم یوونتوس ایتالیا قصد دارند زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم خود را به علت غیبت در بازى دوستانه این تیم تنبیه كنند.مهاجم 24ساله تیم یوونتوس حاضر نشد این تیم را در سرى B همراهى كند و قصد دارد از این تیم جدا شود.زلاتان ابراهیموویچ روز جمعه در دیدار دوستانه یوونتوس در برابر لواسپزیا حاضر نشد تا مهر تأییدى بر تصمیم خود مبنى بر ترك یووه زده باشد.اما دیدیه دشان ،سرمربى جدید یوونتوس این اقدام ابراهیمویچ را بى احترامى به تیم دانست و گفت: باشگاه در مورد او اقدامات لازم را انجام خواهد داد.دیدیه دشان گفت: مى دانم كه زلاتان از ناحیه زانو مصدوم است و نتوانسته است خوب تمرین كند اما من روى او حساب كرده بودم و او به همراه تیم نیامد و حالا باشگاه در مورد او اقدامات لازم را انجام مى دهد. وى افزود: او اشتباه كرد و باید جریمه اشتباه خود را بپردازد.

سرمربى تیم ملى به تركیه مى رود

سفر امیرقلعه نویى سرمربى تیم ملى فوتبال كشورمان به تركیه براى حضور در تمرینات استقلال قطعى شد. بنابر اعلام این باشگاه قلعه نویى به عنوان مدیر فنى تیم در اردوى آماده سازى تركیه حضور پیدا مى كند. قلعه نویى در روز سى ام مرداد ماه به تیم مى پیوندد. این در حالى است كه آبى ها از روز 27 مرداد ماه كار خود را در تركیه آغاز مى كنند. گفته مى شود ملى پوشان استقلال هم در این اردوى هشت روزه حاضر هستند. با وجود این قلعه نویى پس از 3روز به تهران برمى گردد

استقلالى ها اتومبیل مى گیرند

قرار است استقلالى ها به جاى پیش پرداخت قرارداد فصل گذشته شان از باشگاه اتومبیل بگیرند. دیروز نظرى جویبارى سرپرست استقلال لیستى را با قیمت اتومبیل ها به بازیكنان این تیم داد تا برابر مبلغ طلبشان از باشگاه اتومبیل مورد نظرشان را انتخاب كنند. استقلالى ها قصد دارند با این كار با بازیكنانشان تسویه كنند

موسپیدها را در فدک ببینید

رقابتهای فوتبال قهرمانی پیشكسوتان تهران امروز در زمین فوتبال پارك فدك به پایان خواهد رسید.

برنامه ادامه رقابتها بشرح ذیل است :

دوشنبه 16/5/85

* ساعت 16 تا 17 فینال 50 تا 60 سال استقلال – آرارات

* ساعت 17 تا 18 فینال 40 تا 50 سال پرسپولیس - تجارت

منچستر فاتح تورنمنت 4جانبه آمستردام

تیم منچستر یونایتد فاتح مسابقات چهارجانبه آمستردام شد .

در آخرین روز این مسابقات منچستریونایتد با گل دقیقه 77 رایان گیگز ,آژاکس را از پیش رو برداشت و با 10 امتیاز به مقام قهرمانی رسید.

در دیگر بازی هم اینتر با نتیجه 3 بر 2 بر پورتو غلبه کرد و با کسب 8 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را از ان خود کرد.

پیزارو و مارتینز گلزنان اینتر در این بازی بودند.

تیمهای پورتو و آژاکس در رده‌های بعدی قرار گرفتند .

UserName