• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1385/04/18
  • تاريخ :

گزارش تکمیلی از حضور کاربران مشهدی در همایش تبیان


دومین همایش استانی کاربران تبیان مورخ 14/4/85 روز چهارشنبه در ساعت 40/14 با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری بین‌الملل آقای حاج سعید طوسی آغاز شد و پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و نیز خیر مقدم به حاضرین در سالن توسط مجری صدا و سیمای استان خراسان آقای شهریار صفاجو انجام گردید.

سپس از سوی آقای قادری مدیر تبیان خراسان ضمن خوشامد گویی به حضار نیز توضیحاتی درباره فعالیت‌های دفتر تبیان مشهد ایراد گردید.

بعد از مدیر خراسان رضوی جناب آقای حجة الاسلام و المسلمین فلاح معاون پارلمانی و مدیرکل امور استانهای سازمان تبلیغات اسلامی به ایراد سخنانی در مورد اهمیت تبیان پرداخت و پیشنهاد اضافه‌سازی بخشی تحت عنوان بارگاه رضوی بر روی سایت تبیان را بیان فرمود.

سپس کلیپ ساخته شده توسط دفتر خراسان که حاکی از فعالیت‌های تبیان و دفتر مشهد از جمله طراحی جایگاه اطلاع‌رسانی مراکز مختلف سازمان تبلیغات اسلامی ، نگهداری مراکز استانی و عملکرد مساجد در سطح استان بود به نمایش گذاشته شد.

در ادامه برنامه با اجرای تواشیح توسط گروه بین‌‌المللی فدک الزهراء (س) سالن از حال و هوای معنوی خاصی برخوردار گردید سپس میزگردی با موضوع پرسش و پاسخ کاربران محترم با محوریت جناب آقای دکتر علیرضا طالب‌پور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل محترم مؤسسه و اعضای هیئت مدیره جناب آقایان مهندس سعید مجردی (قائم مقام مدیرعامل و معاونت اطلاع رسانی)، مهندس محمد لاجوردی (عضو هیئت مدیره و مدیر دفتر پژوهش)، مهندس محمدرضا فرخ (عضو هیئت مدیره و معاونت شبکه) و قادری (مدیر تبیان دفتر مشهد) انجام گردید که با استقبال بی‌نظیر کاربران مواجه شد. (شایان ذکر است مشروح سؤالات و پاسخهای مدیران تبیان به کاربران مشهدی بطور مجزا تقدیم خواهد شد)

قابل توجه است که در این قسمت ضمن قبول پیشنهاد اضافه سازی بخش بارگاه رضوی بر روی سایت تبیان از سوی مدیرعامل محترم مؤسسه و مژده این امر به حضار در سالن همایش مقرر شد به فرمایش مدیرعامل محترم مؤسسه تبیان به 3 مرکز اطلاع‌رسانی مساجد سطح شهر 3 دستگاه رایانه جهت تقدیر و تشکر از فعالیت در امر عضو گیری و خدمات رسانی سایت تبیان به نامهای 1- کانون ایثار (مسجد اسکندری) 2- کانون کوثر (مسجد الزهراء) 3- کانون ولی عصر (مسجد ولی عصر) اهداء گردد و متعاقباً با توجه به فعالیت مرکز فرهنگی نصر (مسجد محمدی) بنا به پیشنهاد مدیر دفتر خراسان و هماهنگی انجام شده با معاونت محترم شبکه و اینترنت موضوع به مدیرعامل محترم مؤسسه تبیان منتقل که ایشان با اهداء 2 دستگاه رایانه به کانون مزبور موافقت فرمودند.

در حساس ترین و جالب‌ترین قسمت برنامه در 4 گروه جوایز نفیسی به نفرات برگزیده و برتر اهداء شد. بدین ترتیب ابتدا به برندگان مسابقه دارت که با حضور کاربران مشهدی و به میزبانی تبیان و همکاری هتل پارس مشهد برگزار شده بود، جوایزی به شرح ذیل اهداء شد.

برندگان مسابقه دارت بنام 1- آقای علیرضا کیامهر 2- مجید لقمانی 3- علیرضا آرین‌نژاد 4- الهه دانشمند

در همین راستا به پنج نفر از کاربران نمونه از جمله آقای دکتر علی صنعتگر (دارای دکترای علوم قرآنی) به عنوان مسن‌ترین کاربر 2- آقای سیدعلی ضیایی به عنوان اولین کاربر تبیان در مشهد 3- آقای عارف رفیعی به عنوان فعالترین کاربر ( 834 مطلب روزانه ) با بیشترین ثبت مطلب روزانه 4- آقای غلام رضا تاتاری دارای بالاترین امتیاز 5- آقای محمد حسین محمدزاده به عنوان مسئول کانون برتر، 5 عدد سکه ربع بهار آزادی اهدا گردید.

در انتها به 10 نفر از کاربران حاضر در سالن همایش به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید لازم به ذکر است که در بین کاربران حاضر در سالن همایش آقای ارباب زاده به عنوان یکی از کاربران تبیان در کشور آلمان معرفی و هدیه‌ای به رسم یادبود نیز به ایشان اهدا گردید.

همچنین پس از حضور دکتر قریب مدیرعامل استقلال مقرر شد از سوی وی یکدست لباس ورزشی استقلال به قید قرعه به حاضرین اهداء شود که در ادامه همین وعده دکتر قریب ، مدیر روابط عمومی تبیان پس از تماس با آقای انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس از وی خواست تا پرسپولیسی های مشهدی را دریابد تا عدالت بین سرخ و آبی رعایت شود. به همین منظور آقای انصاری فرد ضمن پوزش ار عدم حضورش در این همایش به کاربران پرسپولیسی تبیان مشهد ابراز لطف و ارادت کرد و قول داد تا او هم مثل همتایش در استقلال به نفر برنده و معرفی شده از سوی تبیان یکدست لباس پرسپولیس اهداء نماید که اسامی برندگان به شرح ذیل است :

آقای مهدی صدیقی برنده لباس ورزشی استقلال

آقای رضا مقدم برنده لباس ورزشی پرسپولیس

لازم به ذکر است در همایش برگزار شده حضور مسئولین و نخبگان شهر مشهد مقدس شامل:

ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حضرت حجة الاسلام و المسلمین حاج سیدعلی شهرستانی (مدیریت محترم موسسه آل البیت)،حضرت حجة الاسلام و المسلمین رجبی، آقای دکتر قریب مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی استقلال ، ریاست محترم دفتر قائم مقام آستان قدس رضوی جناب آقای مهندس رضوی، سرپرست محترم روابط عمومی آستان قدس رضوی جناب آقای مهندس باقری، حضور مسئولین انتظامی و عقیدتی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مدیر سازمان آمار و اطلاعات شهرداری خراسان رضوی جناب آقای مهندس حسامی، مشاور محترم فن‌آوری اطلاعات استانداری جناب سرهنگ هراتی، مشاور محترم فن‌آوری اطلاعات شهرداری خراسان رضوی جناب مهندس نصیری، مدیریت محترم ترویج جهاد کشاورزی خراسان رضوی جناب مهندس زینلی، مسئولین کانون مساجد و دست اندرکاران و مسئولین انجمن دارت استان خراسان و تنی چند از دیگر عزیزان استان حضور داشتند.

شایان ذکر است در اوایل همایش دکتر علیرضا طالب پور مدیرعامل تبیان به سوالات خبرنگار شبکه استانی صدا و سیمای خراسان رضوی پاسخ گفت.

در خاتمه جا دارد ضمن پوزش از آن عزیزانی که به علت پر بودن گنجایش سالن در بیرون از سالن همایش مشتاقانه از مانیتور مراسم را دنبال کردند و همه عزیزان مشهدی که با حضور سبزشان خستگی ما و همکاران خراسانی تبیان و بویژه مدیران موسسه را جبران نمودند، قدردانی و سپاسگزاری نماییم. الحق که تبیانی های مشهدی گل کاشتند و با حضور خود از ساعات اولیه همایش نشان دادند که تبیان را دوست دارند .

بر خود می بالیم که کاربران مشهدی در اولین همایش استانی خود ما را امیدوار کردند و با حضور پرشور خود بار مسئولیت ما را سنگین تر و انگیزه های برگزاری همایش و گردهمایی های دیگر را خلق کردند.

به امید دیدار در همایش های بعدی

روابط عمومی دفتر تبیان مشهد

UserName