• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1385/03/07
  • تاريخ :
مصدومیت مهدوی کیا در کرواسی

مصدومیت مهدوی کیا در کرواسی

كیا:نگران کننده نیست
شاید فردا بازی نكنم


مهدی مهدوی کیا ستاره شماره 2 تیم ملی ایران در تمرین عصرروز جمعه تیم ملی درکرواسی با مصدومیت از ناحیه کمر مواجه شد.

به گزارش ایسنا، مهدوی کیا درباره وضعیت خودش ، اردوی تیم ملی ایران و بازی دوستانه با کرواسی مطالبی را مطرح كرد.

مهدوی کیا گفت: باید در آخرین تمرین قبل از بازی با کرواسی که ساعت 20:30 فردا به وقت تهران برگزار می شود خودم را تست کنم. اگر مشکلی نبود مقابل کرواسی بازی می کنم.

وی افزود همه چیز خوب و ایده ال است. مشکل خاصی نیست. ما عصر روز پنج شنبه یک تمرین سبک داشتیم و روز جمعه هم دو جلسه تمرین تقریباً فشرده را پشت سرگذاشتیم. فعلاً که مشکل خاصی نیست.

مهدوی کیا در ادامه افزود : فوتبال قابل پیش بینی نیست . ما می دانیم که بازی سختی در پیش رو داریم و درخانه حریفی بازی می کنیم که بازیکنان شناخته شده ای دارد. بازیکنانی که اکثرآنها در لیگ های معتبر فوتبال اروپا بازی می کنند و از تجربه و توان بالایی برخورد ارند.

مهدوی کیا در پاسخ به این سوال که حتماً می دانی که کرواسی چندروز پیش اتریش را با 4 گل شکست داد گفت :

این نتیجه خوبی است که آنها گرفتند. کرواسی حتی آرژانتین را هم در یک بازی دوستانه مغلوب کرد. بنابراین تیم ملی یکشنبه شب یک بازی خوب و کاملاً جدی را در پیش رو دارد. بازی کردن مقابل تیمهای خوب و قوی نیاز اصلی تیم ملی است. من امیدوارم که در بازی با کرواسی و بوسنی به اهدافی که مد نظرمربیان است برسیم. ضعف و قوتها را شناسایی کنیم تا زمانی که به جام جهانی می رویم مشکلی نداشته باشیم. این بازیها خیلی به تیم ملی و بچه ها کمک می کند تا با آمادگی هر چه تمامتر درجام جهانی به میدان برویم.

وی در مورد کمبود بازیهای تدارکاتی ایران گفت :

به هر حال همه می دانند که چه مشکلاتی بوجود آمد تا برخی از بازیهای تیم ملی به سرانجام نرسد. به طورکلی انجام بازی های تدارکاتی و این که ما با تیم‌های قوی بازی کنیم خیلی به تیم ملی کمک می کند و من به فال نیک می گیرم که یکشنبه شب مقابل تیم قدرتمندی مثل کرواسی بازی می کنیم.

وی در ادامه افزود :می دانیم که نتیجه این بازی چه تاثیراتی قبل از جام جهانی دارد اما، در یک بازی تدارکاتی مشخص شدن ضعف و قوتها دراولویت قراردارد و نتیجه دراولویت دوم قراردارد.

وی در مورد مصدومیت دیگر بازیکنان لژیونر گفت :

فعلاً که کسی در اردوی تیم ملی مشکلی ندارد. امروز همه بازیکنان باتمام وجود تمرین کردند. فقط من کمی از ناحیه کمر مشکل دارم.

در تمرین عصر روز جمعه که در شهر اوسیک کرواسی برگزار شد دچار گرفتگی شدید از ناحیه عضلات کمر شدم. حالا باید ببینم شرایط به چه صورت می شود.

وی در مورد مصدومیت وحضورش در جام جهانی گفت :

فعلاً که درد شدیدی دارم و هیچ چیز معلوم نیست.

ولی آنقدر هم نگران کننده نیست که جام جهانی را از دست بدهم . فکر می کنم تمرین امشب که در زمین مسابقه برگزار می شود همه چیز را مشخص کند. اگر بتوانم تمرین کنم و مشکلی نداشته باشم مقابل کرواسی هم بازی می کنم و در غیر این صورت مجبورم کمی استراحت کنم.

درگذشته این مشکل را داشتم اما، خیلی وقت بود که دچار گرفتگی عضلات کمرنشده بودم . فکر می کنم زمین تمرین که خیلی سفت بود بی تاثیر نبود.

مهدوی کیا در مورد وضعیت تیم ملی نیز این گونه پاسخ داد :

خدا را شکر همه چیز خوب است. ما در کرواسی اردوی خوبی داریم و امیدوارم دراین بازی دوستانه به اهدافی که داریم دست پیدا کنیم.

UserName