• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1385/02/30
  • تاريخ :

برنامه کامل و زمان دقیق رقابتهای جام جهانی؛

افتتاحیه ساعت 20:30 و فینال23:30 به وقت تهران برگزار می‌‏شود

هجدهمین دوره رقابت‌‏های جام جهانی فوتبال ازروز جمعه نوزدهم خرداد در مونیخ آلمان آغاز می‌‏شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری كار ایران،ایلنا، هجدهمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال طی روزهای نوزدهم خرداد لغایت هجدهم تیر در شهرهای مختلف آلمان برگزار می‌‏شود كه برنامه كامل و زمان برگزاری 64 دیدار در این جام به شرح زیر است:

جمعه 19 خرداد:(زمان دیدارها به وقت تهران است)

1- گروه یك: آلمان- كاستاریكا (مونیخ) ساعت 20:30

2- گروه یك ، لهستان- اكوادور (گلزن كرشن) ساعت 23:30

شنبه 20 خرداد؛

3- گروه دو: انگلیس- پاراگوئه (فرانكفورت ) ساعت 17:30

4- گروه دو: ترینیداد توباگو- سوئد (دورتمند) ساعت 20:30

5- گروه سه:آرژانتین - ساحل عاج (هامبورگ) ساعت 23:30

یكشنبه 21 خرداد؛

6- گروه سه: صربستان و مونته نگرو - هلند (لایپزیك) ساعت 17:30

7- گروه چهار: مكزیك - ایران (نورنبرگ) ساعت 20:30

8- گروه چهار: آنگولا- پرتغال (كلن) ساعت 23:30

دوشنبه 22 خرداد؛

9- گروه پنج: ایتالیا- غناد (هانوفر) ساعت 17:30

10- گروه پنج: آمریكا - چك (گلزن كرشن) ساعت 20:30

11- گروه شش: برزیل - كرواسی (برلین) ساعت 23:30

سه شنبه 23 خرداد؛

12- گروه شش: استرالیا- ژاپن (كایزر سلاترن) ساعت 17:30

13- گروه هفت: فرانسه - سوئیس (اشتوتگارت) ساعت 20:30

14- گروه هفت: كره جنوبی - توگو (فرانكفورت) ساعت 23:30

چهارشنبه 24 خرداد؛

15- گروه هشت: اسپانیا - اوكراین (لایپزیك) ساعت 17:30

16- گروه هشت: تونس - عربستان (مونیخ) ساعت20:30

17- گروه یك - آلمان - لهستان (دورتمند) ساعت 23:30

پنج شنبه 25 خرداد؛

18- گروه یك : اكوادور - كاستاریكا (هامبورگ) ساعت 17:30

19- گروه دو: انگلیس - ترینیدادتوباگو (نورنبرگ) ساعت 20:30

20- گروه دو: سوئد - پاراگوئه (برلین) ساعت 23:30

جمعه 26 خرداد؛

21- گروه سه آرژانتین - صربستان و مونته نگرو (گلزن كرشن) ساعت 17:30

22- گروه سه: هلند - ساحل عاج (اشتوتگارت) ساعت 20:30

23- گروه چهار: مكزیك -آنگولا (هانوفر) ساعت 23:30

شنبه 27 خرداد؛

24- گروه چهار:پرتغال - ایران (فرانكفورت) ساعت 17:30

25- گروه پنج: ایتالیا،‌‏آمریكا( كایزرسلاترن) ساعت 20:30

26- گروه پنج: جمهوری چك - غنا (كلن) ساعت 23:30

یكشنبه 28 خرداد؛

27- گروه شش: برزیل - استرالیا (مونیخ) ساعت 17:30

28-گروه شش: ژاپن - كرواسی (نورنبرگ) ساعت 20:30

29- گروه هفت: فرانسه- كره جنوبی(لایپزیك) ساعت 23:30

دوشنبه 29 خرداد؛

30- گروه هفت توكو- سوئیس (دورتمند) ساعت 17:30

31- گروه هشت: اسپانیا - تونس (اشتوتگارت) ساعت 20:30

32- گروه هشت: عربستان - اوكراین (هامبورگ) ساعت 23:30

سه شنبه 30 خرداد؛

33- گروه یك : اكوادور - آلمان (برلین) ساعت 18:30

34- گروه یك : لهستان - كاستاریكا (هانوفر) ساعت 18:30

35- گروه دو: سوئد- انگلیس (كلن) ساعت 23:30

36- گروه دو: پاراگوئه - ترینیداد توباگو (كایزر سلاترن) ساعت 23:30

چهارشنبه 31 خرداد؛

37- گروه سه: هلند - آرژانتین (فرانكفورت) ساعت 18:30

38- گروه سه: ساحل عاج - صربستان و مونته نگرو (مونیخ) ساعت 18:30

39- گروه چهار: پرتغال - مكزیك (گلزن كشن) ساعت 23:30

40 - گروه چهار: ایران - آنگولا (لایپزیك) ساعت 23:30

پنج شنبه یكم تیر؛

41- گروه پنج: ایتالیا - چك (هامبورگ) ساعت 18:30

42- گروه پنج: غنا - آمریكا (نورنبرگ) ساعت 18:30

43- گروه شش: برزیل - ژاپن (دورتمند) ساعت 23:30

44- گروه شش: كرواسی - استرالیا (اشتوتگارت) ساعت 23:30

جمعه2 تیر؛

45- گروه هفت: توگو - فرانسه (كلن) ساعت 18:30

46- گروه هفت: سوئیس - كره جنوبی (هانوفر) ساعت 18:30

47- گروه هشت: عربستان - اسپانیا (كایزرسلاترن) ساعت 23:30

48 - گروه هشت: اوكراین- تونس (برلین) ساعت 23:30

شنبه 3 تیر؛

49 - اول گروه یك - دوم گروه دو (مونیخ) ساعت 19:30

50- اول گروه سه: دوم گروه چهار (لایپزیك) ساعت 23:30

یكشنبه4 تیر؛

51- اول گروه دو - دوم گروه یك (اشتوتگارت) ساعت 18:30

52- اول گروه چهار- دوم گروه سه (نورنبرگ) ساعت 23:30

دوشنبه5 تیر؛

53- اول گروه پنج: دوم گروه شش (كایزرسلاترن) ساعت 19:30

54- اول گروه هفت- دوم گروه هشت (كلن‌‏) ساعت 23:30

سه شنبه6 تیر؛

55- اول گروه شش: دوم گروه پنج (دورتمند) ساعت 19:30

56- اول گروه هشت: دوم گروه هفت (هانوفر) ساعت 23:30

جمعه 9 تیر؛

57- برنده بازی 49 - برنده بازی 50 (برلین) ساعت 19:30

58- برنده بازی 53- برنده بازی 54 (هامبورگ) ساعت 23:30

شنبه10 تیر؛

59- برنده بازی 51- برنده بازی 52 (گلزن كرشن) ساعت 19:30

6- برنده بازی 55- برنده بازی 56 فرانكفورت ساعت 23:30

سه شنبه 13 تیر؛

61- برنده بازی 57- برنده بازی 58 دورتمند ساعت 23:30

چهارشنبه14 تیر؛

62- برنده بازی 59- برنده بازی 60 مونیخ ساعت 23:30

شنبه 17 تیر؛

بازنده بازی 61- بازنده بازی 62- اشتوتگارت ساعت 23:30

*** فینال

یكشنبه 18 تیر؛

برنده بازی 61 - برنده بازی 62 (برلین) ساعت 23:30

UserName