• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1385/02/14
  • تاريخ :

كریم باقری: از پرسپو لیس می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی كنم

تا كی باید منتظر وعده و وعیدهای هیات مدیره باشیم


كریم باقری در تمرینات روز دوشنبه پرسپولیس دقایقی با آری هان صحبت كرد، او به بدقولی مسئولان باشگاه برای پرداخت حق و حقوق بازیكنان به شدت معترض بود و از سرمربی تیم خواست تا در این مورد با انصاری فرد صحبت كند.

باقری از شرایط فعلی ناراضی است. او می گوید: "من به هیچ عنوان مشكل مالی ندارم ولی خیلی از بازیكنان تیم به پول احتیاج دارند و مسئولان باشگاه هیچ توجهی به وضعیت ما ندارند. اگر این روند ادامه داشته باشد پرسپولیس به طور حتم با مشكل مواجه خواهد شد. "

گروه فوتبال خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)؛‌ گفت و گویی را با باقری انجام داده است:

 مثل اینكه بازیكنان از تو خواسته اند كه با آری هان صحبت كنی تا مشكلات مالی آنها هر چه زودتر برطرف شود.

من دیروز با آری هان صحبت كردم و از او خواستم تا با مسئولان باشگاه صحبت كند. شرایط مالی بازیكنان به هیچ عنوان خوب نیست و آنها هر روز منتظر دریافت حق و حقوق خود هستند.

 ولی قرار بود روز یكشنبه این مشكل حل شود؟

بله، قرار بود بازیكنان حق و حقوق خود را دریافت كنند ولی ما هنوز چیزی ندیده ایم. آقایان منتظر پول انتقال اولادی هستند تا حق و حقوق بازیكنان را بدهند، خدا می داند كه عرب ها چه زمانی این مبلغ را به باشگاه می رسانند.

یعنی تا قبل از رسیدن پول انتقال اولادی، باید همچنان منتظر بمانید؟

ظاهرا كه اینطور است، واقعا اگر این پول به باشگاه نرسد بازیكنان باید چكار كنند. من این حرف ها را به خاطر خودم نمی زنم چرا كه به این پول احتیاجی ندارم ولی خیلی از بازیكنان ماشین های خود را فروخته اند و مشكلات مختلفی دارند. ما تا یك حدی می توانیم تحمل كنیم ولی نمی دانم چرا باشگاه فكری برای حل این مشكل نمی كند.

 با توجه به شرایط فعلی پرسپولیس در جام حذفی ،بهتر نیست كه كمی هم صبر كنید.

بازیكنان تا كی باید منتظر وعده و وعیدهای اعضای هیات مدیره باشند، آنها در مصاحبه های مختلف قول می دهند كه مشكلات مالی را حل كنند ولی در عمل كاری انجام نمی دهند. آقای انصاری فرد هم تنها است و با این شرایط نمی داند كدام مشكل را حل كند.

 حالا قرار است كه این مشكل چه زمانی برطرف شود؟

به ما گفته اند كه تا فردا این مشكل را برطرف می كنیم ولی نمی دانم اگر پول اولادی نرسد وضعیت به چه شكل خواهد شد. متاسفانه نمی دانم چرا تیمی مثل پرسپولیس دچار چنین مشكلاتی است، با این شرایط می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی كنم.

 ولی اگر بازیكنان تا آخر جام حذفی صبر كنند، به نفع خودشان است.

اصلا اینطور نیست، مسئولان باشگاه باید قبل از بازی با نوژن این مشكل را برطرف كنند تا بازیكنان با خیالی راحت به این بازی فكر كنند.

 واقعا اگر مشكلات حل نشود، از پرسپولیس جدا می شوید؟

ببینید، تیم مطرحی چون پرسپولیس نباید مشكلات مالی داشته باشد. من یك بازیكن هستم و برای بازی كردن آرامش می خواهم.

در حال حاضر خیلی از نفرات تیم از من خواسته اند كه با آری هان و مسئولان باشگاه صحبت كنم و با دیدن این شرایط ناراحت می شوم. مطمئن باشید كه اگر این وضعیت ادامه داشته باشد فصل آینده در پرسپولیس نمی مانم.

وضعیت آسیب دیدگی ات به كجا رسید، مقابل نوژن بازی می كنی؟

فعلا زیرنظر دكتر زرینه فیزیوتراپی می كنم و فكر می كنم از روز جمعه تمریناتم را شروع كنم.

 یعنی مقابل نوژن بازی می كنی؟

بله، فكر نمی كنم مشكل خاصی پیش بیاید.

پرسپولیس در بازی مقابل ابومسلم و ملوان متفاوت از روزهای گذشته ظاهر شد. فكر می كنی دلیلش چه بود؟

دلیل خاصی نداشت، بازیكنان خودشان خواستند و این موضوع باعث شد تا دو بازی اخیر خود را با موفقیت پشت سر بگذاریم. البته نباید دچار غرور شویم، اگر بچه ها مغرور شوند به طور حتم با مشكل مواجه خواهیم شد.

 نقش كادرفنی در بازی های اخیر پرسپولیس چقدر حائز اهمیت بوده است؟

به طور حتم حضور آنها تاثیر مثبتی در روند تیم داشته است. هدف اصلی آنها قهرمانی در جام حذفی است و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

 در مورد بازی با نوژن صحبت كن.

من شناخت دقیقی از این تیم ندارم ولی كادرفنی مشغول آنالیز بازی های نوژن هستند. البته با توجه به زمین نامساعد ورزشگاه متقی ساری، هواداران تیم نباید انتظار داشته باشند كه مثل دو دیدار اخیر بازی كنیم. با توجه به خرابی زمین به طور حتم پرسپولیس با تاكتیك دیگری بازی خواهد كرد.

 نوژن را می برید؟

ما قهرمان را می خواهیم و چاره ای جز شكست دادن این تیم نداریم.

اگر به فینال برسید ترجیح می دهی مقابل سپاهان بازی كنید یا صباباتری؟

ما دوست داریم كه فینال جام حذفی به صورت تك بازی باشد و به همین دلیل رویارویی با صباباتری بهتر خواهد بود.

UserName