• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1385/01/16
  • تاريخ :

در حاشیه بازی دیدار پرسپولیس – ابومسلم


یونگ در جایگاه

ایران ورزشى - یونگ به همراه خشایار محسنى دیروز از جایگاه VIP بازى پرسپولیس - ابومسلم را تماشا مى كردند. مربى هلندى پرسپولیس، دیروز در كنار آرى هان نبود و حمید استیلى كار او را انجام مى داد.

پیروانى در جایگاه VIP

افشین پیروانى مدافع سابق پرسپولیس روز گذشته به ورزشگاه رفته بود و بازى پرسپولیس را از نزدیك تماشا مى كرد. او دیروز در كنار یونگ نشسته بود و از جایگاه VIP بازى را تماشا مى كرد.

آرى هان و استیلى در كنار زمین

آرى هان و استیلى در نیمه دوم وقتى تیمشان گل تساوى را زد آرام و قرار نداشتند. آنها هر دو به كنار زمین رفته بودند و با بازیكنان صحبت مى كردند.

یادداشت هاى یونگ از جایگاه

یونگ حتى در جایگاه هم بیكار نبود. مربى هلندى پرسپولیس روز گذشته از جایگاه VIP بازى پرسپولیس را تماشا مى كرد.

او در جایگاه هم با قلم و كاغذ نكات لازم را یادداشت مى كرد. شاید او نقاط مثبت ابومسلم را براى بازى در جام حذفى مى نوشت.

دستور آرى هان عملى شد

بازیكنانى كه در لیست ?? نفره پرسپولیس در بازى مقابل ابومسلم نبودند، روز گذشته به ورزشگاه آمده بودند و بازى تیم شان را از نزدیك تماشا مى كردند.

این دستورى بود كه آرى هان در آخرین تمرین به آنها داده بود!

پرسپولیس فقط دو تا

بازیكنان نیمكت نشین ابومسلم در بین دو نیمه براى گرم كردن به وسط زمین آمده بودند. این در حالى بود كه از بازیكنان پرسپولیس فقط رافائل و علیزاده گرم مى كردند و بقیه نیمكت نشینان به رختكن رفتند.

چلنگر و فخرالدین بگوویچ در جایگاه

روز گذشته بازى پرسپولیس- ابومسلم میهمانان ویژه اى داشت. فخرالدین بگوویچ به همراه چلنگر به ورزشگاه آمده بودند تا بازى پرسپولیس و ابومسلم را از نزدیك تماشا كنند.

بدون تأخیر

بازى پرسپولیس- ابومسلم رأس ساعت شروع شد. این بازى ساعت ?? توسط فریدون اصفهانیان آغاز شد و یكى از بازیهاى بدون تأخیر لیگ بود.

استقبال خوبى نشد

دیروز استقبال خوبى از بازى پرسپولیس- ابومسلم نشد. معمولاً تماشاچیان زیادى براى دیدن بازى پرسپولیس به استادیوم مى آیند اما دیروز تعداد كمى از هواداران این تیم در ورزشگاه حضور داشتند و تیم محبوبشان را تشویق مى كردند.

پروین تشویق شد

در حین بازى، پرسپولیس- ابومسلم، على پروین تشویق شد. مربى سابق پرسپولیس كه این روزها هیچ نقشى در پرسپولیس ندارد، هنوز از سوى تماشاچیان این تیم تشویق مى شود. روز گذشته هواداران پرسپولیس بارها و بارها پروین را تشویق كردند. او هنوز هم محبوب است.

نیم ساعت قبل از بازى

قبل از شروع بازى، دو تیم ابومسلم و پرسپولیس گرم كردند. بازیكنان این دو تیم نیم ساعت قبل از شروع بازى به وسط زمین آمده بودند و در دو نیمه جداگانه گرم مى كردند.

ابومسلمى ها نبودند

در حالى كه روز گذشته بازیكنان پرسپولیس براى شروع بازى با داوران به وسط زمین آمده بودند، خبرى از ابومسلمى ها نبود. حریف روز گذشته پرسپولیس با ? دقیقه تأخیر در زمین حاضر شد. آنها باید منتظر جریمه كمیته انضباطى باشند.

مشكى پوشان با پلاكارد

ابومسلمى ها قبل از شروع بازى با پلاكارد به زمین آمدند. بازیكنان مشكى پوش مشهدى با پلاكاردى كه سال پیامبر را تبریك گفته بود وارد زمین شدند.

دفاع ناهماهنگ

خط دفاعى پرسپولیس دیروز ناهماهنگ بود. بازیكنان خط دفاعى سرخ پوشان دیروز عملكرد نامناسبى از خودشان به نمایش گذاشتند، حتى كریم باقرى كه بهترین مدافع پرسپولیس در این روزها است دیروز كم رنگ ظاهر شد.

UserName