• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1390/01/01
  • تاريخ :

شخصيت شناسي از روي دست خط

آزموني براي سرگرمي

برنده  شهريور ماه مطالب روزانه اعضا

دست خط شما به کدام دسته تعلق دارد...

کسانى که خطى نامرتب دارند

احتمالاً در زندگى بسيار فعال هستندو به همين دليل برايشان مشکل است که بتوانند ثابت و بى تحرک بمانند و برخى از کارهايشان حساب شده و سنجيده نيست. به همين دليل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غيرقابل پيش بينى هستند. آزادى شخصيتى براى آن ها خيلى مهم است و اهميت زيادى به استقلال خود مى دهند و ممکن است گاهى خيلى احساساتى رفتار کنند

کسانى دست خط مرتب و خوانايى داشته باشند

مى توان اين طور برداشت کرد که آن ها خودشان را بسيار کنترل مى کنند و دوست ندارند به راحتى شخصيت خود را لو بدهند. حتى گاهى اوقات برايشان مشکل است که احساساتشان را بروز دهند و آن را سرکوب مى کنند.

کسى که خيلى پررنگ مى نويسد و قلم را زياد فشار مى دهد

احتمالاً علاقه زيادى به مخالفت کردن با ديگران دارد؛ چرا که احساس قدرت واعتماد به نفس زيادى مى کند و دوست دارد روى ديگران اعمال نفوذ کند و به همين خاطر شخصيت افراد را درست درک نمى کند.

کسانى که خيلى کمرنگ مى نويسند

احتمال اين که فردى حساس و دلسوز باشند بسيار زياداست و موقعيت ديگران را حتى بيشتر از خودشان درک مى کنند و اين امکان نيز وجود دارد که قادر به اثبات حرف خودشان نباشند و خيلى راحت ضربه مى خورند و وقتى ديگران از آن ها انتقاد مى کنند خيلى سريع از موضع خودشان عقب نشينى مى کنند.

کساني که خيلى کند و آهسته مى نويسند

به سرعت قادر به نشان دادن عکس العمل نيست؛ اين افراد احتمالاً به زمان بيشترى براى ابراز عقيده خود نياز دارند. افرادى که آهسته مى نويسند از نظر خلق و خو اغلب اشخاصى ملاحظه کار و محتاط هستند و در نتيجه به زمان بيشترى براى فکر کردن و فهميدن نياز دارند و در ابراز احساسات شان هم کند هستند و اغلب دوست دارند هيچ تصميمى نگيرند تا اين که يک تصميم غلط بگيرند.

کساني که دست خط تند و شتابزده اى دارند

احتمالاً افرادى کم حوصله هستند و از اتلاف وقت خسته مى شوند و از نظر خلق و خو بسيار لحظه اى هستند. سريع درک مى کنند و در نشان دادن رفتار و احساساتشان چندان پايدار نيستند و اغلب به دليل شتابزدگى در تصميم گيرى دچار لغزش و خطا شده و از اين که در آرامش به حرف هاى دوستانشان گوش کنند خسته مى شوند.

کساني که دست خط ساده اى دارند و خيلى ابتدايى مى نويسند

در روابط با ديگران ترجيحاً واقع گرا و با تدبير هستيد و نمى توانيد قبول کنيد که گاهى بايد با ديگران کنار بياييد و به آن ها توجه کنيد و همچنين اطرافيان به ندرت از آن چه درون شما مى گذرد آگاهى پيدا مى کنند.

برنده  مهر ماه مطالب روزانه اعضا

کساني که دست خطى زيبا و پررنگ و لعابى دارند

اين امکان وجود دارد که گاهى به شدت رسمى برخورد کرده و خيلى مفصل و با علاقه درباره مسايل دلخواهتان حرف بزنند و اين احتمال نيز وجود دارد که درخواسته ها و تمايلات تان پرتوقع و رويايى باشند.

اگر شما خود را داراى دست خط ريزى مى بينيد و بسيار کوچک مى نويسيد

احتمالاً شما توانايى هاى خود را دست کم مى گيريد و خودتان را از آن چه واقعاً هستيد کمتر ارزيابى مى کنيد و ممکن است گاهى تنگ نظر و خرده گير باشيد.

اما اگر درشت مى نويسيد

اين احتمال وجود دارد که خودتان را زيادى بزرگ و مهم جلوه داده و گاهى بسيار با اعتماد به نفس و از موضع قدرت رفتار مى کنيد.

اگر کسى دست خط شکسته اى دارد و حروف را زوايه دار و شکسته مى نويسد

فردى بسيار با اراده مى باشد و در کارهايش حد وسط را قبول ندارد و به همين علت اهل سازش و مصالحه نيست و اغلب به همين خاطر که وسط را دوست ندارد از ديگران خسته مى شود و تصميمى نمى گيرد چون دوست ندارد راه اشتباه را انتخاب کند.

اگر فردى دست خط ملايم و کشيده اى دارد

آدمى چند بعدى است و مى تواند مشکلاتش را از زواياى مختلف بررسى و درک کند. برايش تنوع مهم است و گاهى احساس مى کند استعدادهاى زيادى دارد و نمى تواند هيچ کدام شان را به درستى شکوفا کند. ممکن است فردى زود رنج باشد و به ندرت عليه برداشت ها و انتقادات ديگران از خود دفاع کند.

اگر کلمات را در هم و فشرده مى نويسيد

احتمالاً شما فرد راحتى نيستيد و در جمع خودتان را کنارى مى کشيد و مى خواهيد کنترل خود را از دست ندهيد. از برقرارى رابطه با ديگران خوشتان نمى آيد و گاهى دوست نداريد خود را فردى خوش فکر نشان بدهيد. اغلب بعد از ديگران ابراز عقيده مى کنيد و عقيده خود را مى گوييد واين به اين علت است که قدرى محتاط هستيد.

کسى که کلمات را با فاصله و باز باز مى نويسد

خيلى راحت با ديگران رابطه برقرار کرده و خيلى ساده و بى تکلف و مستقيماً به ديگران نزديک مى شود. گاهى به راحتى از کوره درمى رود و با اين کار ممکن است به حريم شخصى ديگران تجاوز کند و اين به اين علت است که او ارزشى به خوددارى کردن و کنترل خود نمى دهد، اما انسانى کوشا و باطراوت است که سريع تصميم گرفته و با کارهاى خود به ديگران خدمت مى کند.


باشگاه کاربران تبيان - ارسالي tak_gole_ashegh

یک تست هوش ساده و جالب تست هوش تصویری
شخصیت شناسی از نحوه دست دادن و حرکات دست افراد معمای زندانی
تست احساسات شخصیت شناسی از روی دست خط
شخصیت شناسی از روی رنگ چشم شخصیت شناسی از روی آدامس مورد علاقه
شخصیت شناسی از روی دندان این تابلو چه چیزی کم دارد؟ (تست)
شخصیت شناسی از روی حرکت چشم ها شخصیت شناسی از روی حرکات بینی
شخصیت شناسی از روی ورزش مورد علاقه عجیب ترین خطای چشم
میزان شجاعت خود را بسنجید آیا شما عصبی هستید
بازی شگفت انگیز مغز آیا می توانید چهره شناسی کنید
تست آلزایمر ضریب هوشی خود را بسنجید
شخصیت شناسی با ساندویچ شخصیت شناسی با کیک مورد علاقه
تست سفر شخصیت شناسی براساس پنیر مورد علاقه
شخصیت شناسی از روی کتاب محبوب شما شخصیت شناسی از روی مدل ابروها
شخصیت شناسی از روی گروه خونی تست روان شناسی رنگ ها
شناخت شخصیت از روی خنده شخصیت شناسی با اشکال هندسی
شخصیت شناسی با انگشتان شخصیت شناسی با سنگ ها
محاسبه سن با شکلات (جالب) مغز شما چند ساله است؟ (تست جالب)
یک تست هوش جالب هوش خود را بسنجید (تست هوش)
شخصیت شناسی با پرندگان شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد
شخصیت شناسی با رنگ ها شخصیت شناسی با درختان

 

UserName