• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1384/11/10
  • تاريخ :

"بلند گریه کن" و "بالابلند" ماه محرم در شبکه تهران


فیلم تلویزیونی "بلند گریه کن" به کارگردانی اسماعیل فلاحپور و تهیه‌کنندگی سعید تهرانی 14 بهمن ماه مصادف با چهارم محرم ساعت 13 از شبکه تهران پخش می‌شود.

در این فیلم بازیگرانی چون لادن طباطبایی، نگار فروزنده، بهناز محرر، حنانه شهشهانی و سما تهرانی به ایفای نقش پرداخته‌اند. داستان این فیلم درباره زنی به نام "طلعت" است که در راه برگشت به منزل، دختری را در مترو پیدا می‌کند و ...

سعید تهرانی تهیه‌کننده، مصطفی رستگاری نویسنده، اسماعیل فلاحپور کارگردان، کاوه سجادی حسینی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، مینا تیموری منشی صحنه، مهدی حبیبی‌پور طراح گریم، حسین ملکی مدیر تصویربرداری و محمود قادری صدابردار با پروژه "بلند گریه کن" همکاری دارند.

همچنین فیلم تلویزیونی "بالابلند" 19 بهمن همزمان با روز تاسوعا ساعت 13 از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه‌کنندگی سعید تهرانی تهیه شده است.

در این فیلم بازیگرانی چون مریم سلطانی، شیوا بلوریان، فلور نظری، سودابه میرکریمی، آزاده خورشیددوست و علی بنکدار به ایفای نقش پرداخته‌اند و داستان آن در حوزه فیلم‌های معناگرا است.

همچنین در فیلم تلویزیونی "بالابلند"، مصطفی رستگاری نویسنده، هاشم عطار مدیر تصویربردای، مسعود حنفی دستیار اول کارگردان، طاهره رجبی مدیر تولید و برنامه‌ریز، مجتبی برهان زاده صدابردار و مهدی حبیبی‌پور طراح گریم با این پروژه همکاری دارند.

UserName