• تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1384/10/29
  • تاريخ :

پرویز پرستویى در «زیر تیغ»


مهر: مجموعه تلویزیونى «زیر تیغ» به كارگردانى محمدرضا هنرمند بدون اكبر عبدى  با حضور تعدادى از بازیگران شناخته شده تلویزیون و سینما در حال تصویربردارى است. محمد على اسلامى تهیه كننده این سریال، درباره روند تولید این اثر گفت: مرحله تصویر بردارى «زیر تیغ» از ابتداى دى ماه امسال آغاز شده است و براساس برنامه ریزى صورت گرفته تا پایان اسفند این مرحله ادامه مى یابد. البته زمان پایان تصویربردارى هنوز مشخص نیست زیرا ما هر بخش از كار را طبق شرایط آب و هوا و لوكیشن مورد نظر مى گیریم. وى درباره حضور نداشتن اكبر عبدى در این سریال به عنوان بازیگر در حالى كه پیش از این حضور او قطعى اعلام شده بود، خاطر نشان ساخت: آقاى عبدى در حال حاضر مشغول بازى در سریال «در چشم باد» است و تا جایى كه من اطلاع دارم در پروژه هاى دیگرى هم قرار است مشغول به كار شود. به همین دلیل حضور وى در این مجموعه تلویزیونى قطعى نیست، البته حضور او در «زیر تیغ» به طور كامل منتفى نشده است.

متن این سریال كه به وسیله على اكبر محلوجیان به نگارش درآمده است، داستان محمود و جعفر را به تصویر مى كشد كه چندین سال كنار هم در یك كارخانه كار مى كنند و روابط دوستانه و خانوادگى عمیقى دارند، براى این كه روابط شان محكم تر شود، تصمیم مى گیرند دختر و پسرشان را به عقد همدیگر در بیاورند. در این بین محمود كه به سمت سرپرستى انبار كارخانه منصوب شده است، به اتهام دزدى دستگیرمی شود و تحت تحقیقات پلیسى قرار مى گیرد و همه شواهد دلالت بر مجرم بودن او دارد. این مسئله روابط خانوادگى و دوستى محمود و جعفر را تحت تأثیر قرار مى دهد و...

در مجموعه تلویزیونى «زیر تیغ» پرویز پرستویى، فاطمه معتمدآریا،  كوروش تهامى، الهام حمیدى، آتیلا پسیانى، نگار جواهریان و هوشنگ توكلى به عنوان بازیگران اصلى ایفاى نقش مى كنند. مهدى مجد وزیرى فیلمبردار، مشكین مهرگان طراح صحنه و لباس و عبدالله اسكندرى طراح گریم این سریال هستند. مجموعه تلویزیونى «زیر تیغ» توسط گروه فیلم و سریال شبكه یك سیما در قالب 20 قسمت 45 دقیقه اى تولید مى شود.

 برندگان سیمرغ بلورین بیست و سومین جشنواره فیلم فجر 

کتاب های « هنری » ، « رمان و داستان » ، « ادبیات  » و « متفرقه » در فروشگاه اینترنتی تبیان

UserName