• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1384/10/26
  • تاريخ :

نکونام: قراردادم را با الوحده تمدید نمی کنم

زندگی در ابوظبی برایم سخت است


درخشش جواد نکونام هافبک ایرانی الوحده در مقابل الامارات ،انعکاس زیادی در مطبوعات این کشورداشت. نکونام که در اولین بازی رسمی خود توانست علاوه بر یک بازی زیبا گل دوم تیمش را به ثمر برساند ،ثابت کرد می تواند در الوحده مهره قابل اعتنایی باشد .به همین جهت مصاحبه ای با جواد نکونام ترتیب دادیم که گوشه هایی از آن را با هم مرور می کنیم

مربی به من فضای لازم را داده و در زمین، من بازیکن آزاد هستم و خیلی راحت می توانم به خط دفاع نزدیک شوم. این کار موجب می شود که موقعیت های بهتری برای گلزنی برایم فراهم شود

بازیکن ایرانی تیم الوحده پس از 2 گلی که در دو دیدار گذشته این تیم به ثمر رساند، برای استراحتی یک روزه به تهران آمد.

جواد نکونام درباره وضعیت تیم الوحده در لیگ امارات گفت: شرایط بسیار خوبی داریم و هم اکنون با 31 امتیاز در صدر جدول هستیم. تردید نداشته باشید که در پایان فصل قهرمان امارات خواهیم شد. مربی آلمانی ما نیز از دانش بسیار خوبی بهره می برد و با آخرین تاکتیک های روز فوتبال دنیا آشنا است. وی در مورد حضورش در این تیم عربی گفت: می خواستم نخستین تجربه بازی در خارج از کشور را به دست آورم. الوحده نیز پیشنهاد بسیار خوبی داد. زمان بسیاری برای من در آینده باقی مانده و من در بهترین تیم های اروپایی حضور پیدا خواهم کد.

نکونام درباره 2 گلی که در 2 بازی گذشته الوحده به ثمر رسانده گفت: مربی به من فضای لازم را داده و در زمین من بازیکن آزاد هستم و خیلی راحت می توانم به خط دفاع نزدیک شوم. این کارموجب می شود که موقعیت بهتری برای گلزنی برایم فراهم شود. اما در تیم ملی وظیفه دیگر دارم و به این دلیل نمی توانم در تیم ملی گل های زیادی به ثمر برسانم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سطح لیگ امارات موجب شده که بتوانی گلزنی کنی گفت: لیگ امارات به هیچ وجه ضعیف نیست و گواه مدعای من این است که هر زمان که تیم های ایرانی مقابل تیم های اماراتی قرار می گیرند شکست می خورند.

آخرین بار نیز پاس مقابل العین شکست خورد.

وی در مورد این شایعه که به جای بازکین تیم ملی آنگولا به الوحده آمده گفت: من به جای هیچ بازیکنی به تیم نیامدم، سران باشگاه مدت ها به دنبال جذب من بودند و پیشنهادی که به من ارایه کردند به هیچ یک از بازیکنان تیم نداده اند. وی درباره احتمال تمدید قرارداد خود با الوحده گفت: تحت هیچ شرایطی قراردادم را با این تیم تمدید نمی کنم. چرا که می خواهم پس از کسب تجربه در خارج از کشور (امارات) به اروپا بروم.

وی زندگی در ابوظبی را سخت توصیف کرد و افزود: من اولین بازکین ایرانی هستم که در ابوظبی بازی می کند و دوست دارم پس از ترک من یک بازیکن ایرانی جای من را در این تیم بگبرد. زندگی در این شهر سخت تر از زندگی در دوبی است.

نکونام در پایان درباره سفر یک روزه اش به تهران گفت: پس از 2 گلی که برای الوحده به ثمر رساندم مسوولان باشگاه قصد دادن پاداش را به من داشتند. اما به آنها گفتم در عوض پرداخت پاداش اجازه سفر یک روزه من را به تهران بدهید که آنها نیز با این درخواست موافقت کردند.

UserName