• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1384/10/24
  • تاريخ :

ماگات: جواد کاظمیان بهترین بازیکن پرسپولیس بود

قرارداد کریمی را تمدید می کنیم


سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از دیدار دوستانه تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود اما، سردی هوا نگذاشت تماشاگران زیادی برای دیدن بازی زیبا به استادیوم آزادی بیایند.

فلیكس ماگات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط زمستانی ایران مثل زمستان‌های آلمان است، سردی هوا باعث شد كه تماشاگران زیادی نتوانند به استادیوم بیایند.

وی با بیان این كه بایرن مونیخ با تاكتیك بهتری این بازی را انجام داد، افزود: تیم پیروزی با دوندگی بیشتر بازی می‌كرد اما، بایرن مونیخ با تاكتیك به بازی پرداخت.

ماگات ادامه داد: ما در حال حاضر در دوبی اردو داریم، در تمرینات تداركاتی نیز به سختی تمرین كرده ایم، در این بازی می‌خواستیم از كلیه‌ی بازیكنان خود استفاده كنیم، این دیدار آزمایش خوبی بود كه توانستیم به نتیجه گیری مورد نظر برسیم.

وی از جواد كاظمیان به عنوان بهترین بازیكن این تیم نام برد و گفت: بازی جالبی بود، بازیكنان ما در نیمه‌ی اول شگفت زده شده بودند اما، بازی را به دست گرفتیم.

سرمربی تیم بایرن مونیخ با بیان این كه نكات كمی ‌توانستم از این بازی برداشت كنم، در خصوص شرایط حضور ایران در مسابقات جهانی 2006، گفت: شانس ایران برای انجام بازی‌های خوب و صعود بالاست، آسیایی‌ها ثابت كردند كه می‌توانند بازی‌های خوبی در جام جهانی انجام دهند.

ماگات تاكید كرد: فكر می‌كنم ایران بتواند در گروهش بازی خوبی انجام دهد.

ماگات افزود: برای اولین بار نیست كه بایرن مونیخ در دوبی اردو می‌زند، رابطه خوبی با امكانات و تشریفات دوبی داریم و اردوی خوبی را در در این شهر تجربه كرده‌ایم.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا شرایط فراهم خواهد شد تا بایرن مونیخ اردوهای زمستانی خود را در ایران برگزار كند، گفت: ما در تابستان به دلیل شرایط مناسب هوایی در آلمان اردو داریم، زمستان نیز به دلیل سردی هوا به كشورهای گرمسیر می‌رویم اگر شرایط و امكانات مناسبی در ایران فراهم شود احتمال دارد كه برای اردو نیز به ایران بیاییم.

ماگات در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این كه با توجه به شرایط سیاسی با انجام این بازی قصد داشتید چه پیامی ‌را بدهید؟ گفت: ورزش و سیاست از هم جدا هستند. ما در جام جهانی میزبان ایران خواهیم بود. بر این اساس زمانی كه دعوت نامه یك بازی دوستانه از ایران به دست ما رسید با كمال میل آن را پذیرفتیم.

آنها در جام‌جهانی 1998 نیز حضور داشته‌اند و این تجربه مناسب می‌تواند به صعود آنها به مرحله بعد كمك كند.

سرمربی بایرن همچنین در مورد علی كریمی افزود: علی اولین بازیكن ایرانی نبوده است كه به بایرن آمده است. ما از عملكرد او راضی هستیم و فكر می‌كنم در آینده دور یا نزدیك اسم یك بازیكن ایرانی دیگر كه به بایرن خواهد آمد، را می‌شنوید.

وی در مورد تمدید قرارداد علی كریمی تصریح كرد: اتوماتیك‌وار قرارداد این بازیكن در پایان فصل تمدید خواهد شد.

همچنین طبیعی است كریمی نمی‌تواند آنگونه كه در امارات اقدام به دریبل‌زنی می‌كرد در بایرن نیز این كار را انجام دهم. ضمن اینكه من هم به او گفتم زیاد دریبل نزند.

ماگات در پایان اضافه كرد: علی كریمی در پست‌های مختلف می‌تواند برای بایرن بازی كند و حضور دوس سانتوز نمی‌تواند دلیلی در نیمكت‌نشینی و خروج او از لیست بازیكنان اصلی تیم باشد.

UserName