• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1384/10/19
  • تاريخ :

اخبار کوتاه و خواندنی 19/10/84


دیدار پرسپولیس و بایرن مونیخ از طریق اینترنت پخش می شود

دیدار پرسپولیس و بایرن مونیخ از طریق سایت باشگاه بایرن مونیخ آلمان و به چهار زبان زنده دنیا پخش خواهد شد.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس؛ این بازی دوستانه به زبانهای انگلیسی ، چینی ، ژاپنی و آلمانی روی خط اینترنت قرار خواهد گرفت.

تماشای این بازی با این شیوه، میلیونها علاقه مند به فوتبال از جمله فوتبال دوستان چینی را بخود جلب خواهد کرد که این از نظر تبلیغ برای باشگاه ریشه دار پرسپولیس از اهمیت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود.

دعوت سه بازیکن استقلال به کمیته انضباطی

بختیاری زاده و نوازی جریمه نقدی شدند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از سه بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران دعوت کرد تاضمن حضور در این کمیته پیرامون اتفاقات دیدار با صباباتری توضیح دهند.

به گزارش خبرگزاری" مهر" از سوی کمیته انضباطی این فدراسیون محمود فکری، فرزاد مجیدی و امیرحسین صادقی به علت تخلف واظهارنظرنسبت به داورمسابقه پس ازدیدار استقلال و صباباتری جهت ادای توضیحات احضارشدند. این سه بازیکن استقلال باید به همراه سرپرست تیم استقلال روز دوشنبه نوزدهم دیماه ساعت 16:30 درکمیته انضباطی حاضر شوند.

همچنین براساس نظر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سهراب بختیاری زاده و محمد نوازی بازیکنان تیم فوتبال صباباتری نیزکه درجریان مسابقه با استقلال مرتکب بازی خطرناک شدن به توبیخ کتبی با درج درپرونده و پرداخت مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

ماگات: بازى‌ با پرسپولیس‌ اصلاً‌ براى‌ بایرن‌ حساس‌ نیست‌

درحالى‌ که‌ پرسپولیسى‌ها بازى‌ با بایرن‌مونیخ‌ که‌ قرار است‌ روز جمعه‌ هفته‌ جارى‌ در ورزشگاه‌ آزادى‌ تهران‌ برگزار شود را خیلى‌ جدى‌ گرفته‌اند اما فلیکس‌ ماگات‌ و شاگردانش‌ چندان‌ به‌ این‌ بازى‌ فکر نمى‌کنند زیرا تیمى‌ که‌ قرار است‌ بازى‌ حساسى‌ را مقابل‌ یکصدهزار تماشاگر برگزار کند، هرچند دوستانه، روزى‌ دو جلسه‌ تمرین‌ پرفشار را در دستور کار خود قرار نمى‌دهد، به‌ طورى‌ که‌ بازیکنان‌ این‌ تیم‌ رمقى‌ حتى‌ براى‌ راه‌ رفتن‌ نداشته‌ باشند.

ضمن‌ اینکه‌ فلیکس‌ ماگات‌ سرمربى‌ بایرن‌ در مصاحبه‌ دیروز خود که‌ در ورزشگاه‌ الوصل‌ انجام‌ داد، به‌ همکار ما گفت: ما براى‌ ساختن‌ تیم‌ خود به‌ دبى‌ آمده‌ایم‌ و مهمترین‌ هدفمان‌ آماده‌ کردن‌ بازیکنان‌ براى‌ نیم‌فصل‌ دوم‌ است‌ که‌ در این‌ میان‌ چند دیدار دوستانه‌ نیز در دستور کار خودمان‌ قرار خواهیم‌ داد.

وى‌ افزود: ما به‌ بازى‌ با پرسپولیس‌ هم‌ به‌ چشم‌ یک‌ بازى‌ دوستانه‌ نگاه‌ مى‌کنیم‌ تا بازیکنانمان‌ را محک‌ بزنیم. فراموش‌ نکنید که‌ این‌ بازى‌ فقط‌ یک‌ دیدار تدارکاتى‌ و دوستانه‌ است!

به همراه بایرن مونیخخبرنگاران دبی اسپورت و الجزیره اسپورت به تهران می آیند

تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان صبح روز شنبه وارد دبی شده تا اردوی یک هفته ای خود را در این شهر آغاز کند. نکته قابل توجهی که از بدو حضور بایرنی ها در دبی به چشم می خورد حضور مداوم و لحظه به لحظه خبرنگاران شبکه های تلویزیونی دبی اسپورت و الجزیره اسپورت به همراه بایرنی ها و پوشش خبری کامل این شبکه ها از اردوی این تیم است. ضمن آنکه طبق وعده هایی که این شبکه ها به بینندگان خود درخصوص پوشش کامل دیدار بایرن و پرسپولیس در تهران داده اند و طبق اعلام قبلی آنها، تیم های کامل خبری شامل خبرنگاران و فیلمبرداران این دو شبکه برای پوشش اخبار و حواشی این دیدار به همراه تیم بایرن مونیخ به تهران خواهند آمد و در روز مسابقه در ورزشگاه آزادی حاضر خواهند بود.

دو جلسه از محرومیت اولادى به حالت تعلیق درآمد

مهرداد اولادى بازیكن جوان پرسپولیس كه به دلیل اعتراض به تصمیمات داور از سوى كمیته انضباطى سه جلسه محروم شده بود، روز شنبه و با رأى شوراى عالى تجدیدنظر مجوز حضور در دیدار با پاس را دریافت كرد.

به گفته عبدالرحمن شاه حسینى رییس هیأت منصفه سازمان لیگ، اولادى مى تواند پرسپولیس را در بازى با پاس همراهى كند.»

پس از اعلام رأى كمیته انضباطى در مورد محرومیت سه جلسه اى اولادى و به دنبال آن اعتراض باشگاه پرسپولیس و خود اولادى به رأى صادر شده، روز شنبه جلسه اى با حضور كلیه اعضا در شوراى عالى بررسى و رأى مذكور تجدیدنظر شد. اولادى از كارش پشیمان است. با توجه به اینكه این بازیكن هیچ سابقه محكومیت و محرومیت انضباطى نداشته، شوراى عالى تجدیدنظر طبق ماده 80 آیین نامه جدید انضباطى دو جلسه محرومیت او را به حالت تعلیق درمى آورد.»

شاه حسینى ادامه مى دهد:« سوابق انضباطى متخلفان در تخفیف یا تشدید مجازات مؤثر است. دو جلسه باقیمانده محرومیت اولادى تا یك سال به حالت تعلیق درمى آید. اگرچه او در طول یك سال آینده مرتكب خلافى شود، طبق تبصره یك ماده 92 این دو جلسه تعلیقى به محكومیت او اضافه مى شود.»

UserName