• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1384/10/18
  • تاريخ :

گزارش از تمرین دیروز استقلال

ژنرال همه را به "توپ" بست!


دیروز استقلالی ها در زمین شماره 2 آزادی تمرین بعد از تساوی خود مقابل پاس را ساعت 15 زیر نظر کادر فنی آغاز کردند...

قطعه نوعی همه را به توپ بست

امیر قلعه نوعی همه بچه ها را وسط زمین فرا خواند و بیست دقیقه ای با آنها صحبت کرد و همه شاگردانش را به توپ بست. قلعه نوعی از بازی ضعیف شاگردانش انتقاد کرد و از هر کدامشان خواست دلیل بازی بدشان مقابل پاس را توضیح دهند. ژنرال آنقدر ناراحت بود که همه بازیکنان را به اسم صدا می کرد و نقاط ضعفشان را به رخشان می کشید و به باد انتقاد شان می گرفت.

هیچ کس حریف شما نیست

امیرخان بعداز انتقاد تند از تمام بازیکنانی که در بازی با پاس بازی کردند قدری آرام گرفت و حرفهایش را اینگونه ادامه داد: خودتان به خودتان ضربه می زنید هیچ تیمی توان مقابله با شما را ندارد شما به لحاظ فنی بهترین های ایران هستید از اصلی ها تا ذخیره ها. یکی از یکی بهتر. هیچ تیمی نمی تواند مانع قهرمانی چنین تیم قدری شود مگر خودتان. اگر قهرمان نشوید این خودتان هستید که مانع از رسیدن به قهرمانی شده اید. قلعه نوعی دوباره عصبانی شد. پاس را دست کم گرفتید. تمرینات را شوخی می گیرید. در طول هفته آنطور که باید و محکم و جدی تمرین نکردید و نیتجه اش این شد که دیدید. بروید فکری به حال خودتان بکنید دارید با این کارها توان فنی بالای خودتان را زیر سوال می برید. بجنبید و گرنه اعتبارتان زیر سوال می رود...

اصلی ها دویدند

بازیکنانی که در بازی با پاس در ترکیب اصلی قرار گرفتند فقط بیست و پنج دقیقه دور زمین دویدند و بعد راهی منازلشان شدند اما دیگر بازیکنان تازه اصل تمرین شروع شد.

تماشاگران ویژه...

محمود فکری، علیرضا منصوریان و نیکبخت با لباس شخصی نظاره گر تمرین بودند نمی دانیم چرا تمرین نکردند اماهمین که آمدند یعنی اینکه حضور در تمرین را به هر کار دیگری ترجیح دادند.

غایب

فقط پیروزی قربانی غایب بود. علتش را نمی دانیم اما امیدواریم گرسنگی و رفتن به رستوران جهت صرف ناهار، دلیل از دست دادن تمرین نباشد.

تمرین با چهار دروازه

دویدن و بدنسازی زیر نظر دکتر بهمنی و فوتبال با چهار دروازه کوچک بخش عمده تمرین دیروز بازیکنان تعویضی و ذخیره استقلال بود. بچه ها به دو گروه تقسیم شدند و هر تیم مامور حراست از دو دروازه کوچک بود و البته اجازه حمله به دو دروازه حریف را هم داشت.

لطفی مصدوم شد

در حین تمرین پای سعید لطفی پیچ خورد و سریعا به کنار زمین منتقل شد. قلعه نوعی سریع نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و از سعید پرسید چی شد آقای لطفی؟! اما سعید آنقدر درد داشت که نای حرف زدن نداشت. دکتر نوروزی در کنار زمین به مداوای پای لطفی پرداخت. لطفی بخاطر همین مصدومیت از ادامه تمرین معاف شد.

آماده های تمرین

شاهین خیری، گیلانوری، پیمان نادری که بسیار با انگیزه تمرین می کرد، سعید لطفی که خیلی زود چشم خورد و مصدوم شد...

تمرین بدون کرکری

تساوی مقابل پاس از طرفی و عصبانیت قلعه نوعی از طرف دیگر باعث شده بود تا استقلالی ها در فضایی آرام و بدون کرکری فقط تمرین کنند. آبی پوشان با حرف های قلعه نوعی حسابی شرمنده شده بودند به ویژه آنکه ژنرال حضور چهل هزار هوادار را هم به درخشان کشیده بود: از چهل هزار نفری که برای تماشای بازی شما به استادیوم آمدند خجالت می کشیدید!

یک بازیکن اوکراینی

در تمرینات روز گذشته استقلال یک بازیکن اواکراینی هم حضور داشت او پا به پای سایرین تمرین کرد و اتفاقاً آماده نیز نشان داد.

توصیه دکتر به لطفی

دکتر نوروزی از لطفی خواست تمرین نکند و فردا برای مداوی خود به کلینیک برود. لطفی با گفتن چشم حرف شنوی خود را به رخ کشید. سعید که با توجه به مصدومیتش می توانست راهی منزل شود برای آنکه نشان دهد بازیکنی نیست که منتظر فرار از تمرین باشد، تا آخر تمرین ماند و در کنار زمین یخ درمانی کرد لطفی امروز برای انجام فیزیوتراپی به کلینیک دکتر نوروزی می رود.

تمرین امروز استقلال در...

آبی پوشان امروز ساعت 45/14 در زمین برق آلستوم واقع در ستارخان به تمرین می پردازند.

UserName