• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1384/10/18
  • تاريخ :

گزارش تمرین دیروز پرسپولیس برای مقابله با پاس


پرسپولیسی ها پس از کسب نتیجه ناامید کننده مقابل سایپا، در کارگران دور هم جمع شدند تا خود را برای رویارویی با پاس آماده کنند، دیداری که نتیجه آن برای هواداران بسیار مهم است چرا که تیم با پیروزی در این دیدار می تواند از روند ناکامی و بدشانسی خارج شده و به روزهای اوج خود باز گردد. امیدواریم طلسم ناکامی پرسپولیس بالاخره شکسته شود. با این پیش زمینه، گزارش کامل تمرین دیروز را با هم می خوانیم.

استارت تمرین

به دلیل اینکه دیدار پرسپولیس- پاس، با یک ساعت تاخیر، راس ساعت 14 بر گزار می شود سرخ پوشان دیروز در ساعت 2بعداز ظهر کار تمرینی خود را آغاز کردند.

سهراب نیم ساعت زودتر آمد

سهراب انتظاری، مهاجم شمالی پرسپولیس که در دیدار مقابل سایپا پس از به ثمر رساندن گل زیبایی، از زمین اخراج شد، نیم ساعت پیش از آغاز تمرین در کارگران حاضر شد.

غایبان دیروز

کریم باقری، پژمان نوری و محمود خوردبین سه غایب تمرین دیروز بودند. در این میان کریم به دلیل مشکل مصدومیت و نوری به خاطر تصادفی که با اتومبیلش داشت، نتوانستند. در تمرین حاضر شوند.

تمرین گلرها با توپ مدیسن بال

محمد محمدی، داود فنایی، فرشید کریمی و علیرضا حقیقی، چهار دروازه بان پرسپولیس بودند که همراه با وحید قلیچ در گوشه ای از زمین با توپ مدیسن بال به تمرین پرداختند.

سرخ هابی روحیه تمرین کردند

در جریان تمرین دیروز، بازیکنان پرسپولیس از روحیه چندان مناسبی برخوردار نبودند و خیلی بی روحیه تمرین می کردند. این هم یکی از نتایج ناکامی تیم!

استیلی متوجه تاخیر خرسندی شد

احسان خرسندی، بازیکن جوان پرسپولیس دیروز با دقایقی تاخیر در کارگران حاضر شد جالب اینکه ابراهیمی متوجه تاخیر این بازیکن نشد. در همین حین استیلی به سمت این بازیکن رفت و علت تاخیرش را جویا شد.

مصدومیت فنایی

در جریان تمرین گلرها، زمانی که فنایی قصد پریدن از روی یکی از موانع تعبیه شده در زمین را داشت، به زمین خورد و از ناحیه کمر احساس ناراحتی کرد.

کار با توپ و آقا وسط

در ابتدای تمرین، برنامه کار با توپ و آقا وسط در تمرین تیم گنجانده شده بود. سپس بازیکنان با پاس های بلند و عرضی در زمین به تمرین پرداختند.

مشکل جواد جدی نیست

جواد کاظمیان، مهاجم شماره 9 پرسپولیس در اواسط تمرین به دلیل دردی که از ناحیه پشت پایش احساس می کرد، تمرین را ترک کرد. به نظر می رسد این بازیکن برای حضور در ترکیب پرسپولیس مقابل پاس، مشکل خاصی ندارد.

تمرینات ویژه برای مدافعان آخر

در ادامه، بازیکنان در دو گروه تمرین را پیگیری کردند. گروه اول زیر نظر ابراهیمی مشغول سانتر از جناحین شدند و گروه دیگر با نظارت استیلی به تمرینات ویژه ای پرداختند که برای مدافعان آخر در نظر گرفته شده بود. گفتنی است در این تمرین که فشار روی مدافعان آخر بود، نفرات پس از دقایقی جایشان را با یکدیگر عوض می کردند. با توجه به غیبت کریم در بازی با پاس، این تمرین با حساسیت ویژه ای برگزار شد تا نفرات مناسب در نقطه آخر خط دفاع برای بازی مقابل پاس مشخص شود.

شانس قباخلو زیاد شد

در حین تمرین، مربیان تاکید ویژه ای به نحوه تمرینات قباخلو داشتند. به نظر می رسد با توجه به محرومیت سهراب به احتمال فراوان این بازیکن جزو نفرات اصلی بازی با پاس باشد.

لیدرها آمدند، تشویق ها شروع شد

در اواویل تمرین از تشویق هواداران خبری نبود، چرا که لیدرهای حاضر در کارگران در گوشه ای از ورشگاه جلسه داشتند. زمانی که این نفرات به جمع هواداران اضافه شدند، همه بازیکنان و اعضای کادر فنی را تشویق کردند.

سه گل، برتری قرمزها را تضمین کرد

در پایان فوتبال درون تیمی با دو تیم زرد و قرمز برگزار شد که در نهایت تیم قرمز با سه گل سهراب انتظاری، مهرزاد معدنچی و علی علیزاده به پیروزی رسید.

امروز ساعت 14

حدود ساعت 16تمرین خاتمه پذیرفت و بازیکنان پس از سرد کردن راهی رختکن سدند. طبق اعلام کادر فنی، تمرین امروز پرسپولیس راس ساعت 14 استارت می خورد.

UserName