• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1384/10/18
  • تاريخ :

درخواست علی کریمی از هواداران پرسپولیس

از ما خوب پذیرایی کنید


اعضاى تیم بایرن مونیخ به محض ورود به دبى به هتل امارات رفتند و همانجا اسكان یافتند.هتل امارات یكى از مجلل ترین و مجهزترین هتل هاى امارات است كه60 طبقه دارد. نام دیگر این هتل«برج امارات» است. تمام امكانات رفاهى براى بازیكنان، مربیان و همراهان بایرن فراهم شده است تا ستاره هاى این تیم مشكل خاصى در دبى نداشته باشند.

كریمى به بایرن پیوست

على كریمى دیروز ساعت 6:30 صبح از هتل محل اقامت خود به هتل60 طبقه امارات رفت تا به اردوى بایرن مونیخ بپیوندد.

كریمى به علت فاصله زیاد تهران تا مونیخ در چند جلسه اول تمرینى بایرن كه در آلمان برگزار شده بود شركت نكرد و تصمیم گرفت تا در دبى به هم تیمى هاى خود ملحق شود. دیروز ساعت16:30 اولین جلسه تمرینى بایرن زیر نظر«فلیكس ماگات» و با حضور على كریمى ستاره ملى پوش ایرانى باواریا برگزار شد.

عزاى عمومى در امارات

به علت درگذشت ناگهانى نخست وزیر امارات سه روز عزاى عمومى در این كشور اعلام شد تا این كشور به حالت تعطیل در بیاید.

على كریمى ستاره سابق الاهلى قرار بود در یك بازى دوستانه كه براى خداحافظى كاپیتان اسبق الاهلى ترتیب داده شده بود شركت كند ولى به علت اعلام عزاى عمومى این بازى لغو شد تا كریمى یك جلسه بیشتر با بایرنى ها تمرین كند.

بایرن، پنجشنبه در تهران

طبق برنامه ریزى هاى انجام شده توسط مسؤولان بایرن اعضاى این تیم روز پنجشنبه و رأس ساعت11 دبى را به قصد تهران ترك مى كنند. با توجه به اینكه بازى پرسپولیس و بایرن قرار است ساعت15 در ورزشگاه آزادى برگزار شود بایرنى ها مستقیماً و از فرودگاه به ورزشگاه آزادى مى روند! تا برنامه ریزى هاى خبرنگاران براى گرفتن عكس و مصاحبه از ستاره هاى بایرن، پیش از شروع بازى به هم بخورد.

على كریمى: خوب پذیرایى كنید

على كریمى در آخرین اظهار نظر خود درباره بازى دوستانه تیم فعلى اش مقابل پرسپولیس مى گوید:«فقط امیدوارم این بازى به بهترین شكل ممكن برگزار شود. نوع پذیرایى و نظم و ترتیب براى بایرنى ها اهمیت ویژه اى دارد. آنها تجهیزات و امكانات رفاهى ایران را با سایر كشورها و كشور خودشان مقایسه مى كنند. براى همین باید پذیرایى به شكلى آبرومندانه انجام شود. از طرفى دیگر خبرنگاران خارجى زیادى هم براى پوشش خبرى این بازى به ایران مى آیند كه منتظر نحوه برخورد و نوع پذیرایى ایرانى ها هستند.»

او حرف هاى خود را این طور ادامه داد:«اگر میزبان خوبى براى بایرن نباشیم بهترین بهانه را به سایر تیم هاى خارجى مى دهیم كه دیگر به ایران سفر نكنند!»

كریمى، طرفدار بایرن یا پرسپولیس؟!

كریمى درباره این سؤال كه دوست دارد كدام تیم در این بازى پیروز شود گفت:«هر بازیكنى در هر زمان به پیراهن تیم خود احترام مى گذارد و خواهان پیروزى تیم خود است ولى فكر مى كنم آنچه بیشتر از نتیجه اهمیت دارد برخورد حرفه اى ایرانى ها با بایرن و بازیكنان آن است.»

بایرن پنجشنبه شب در دبى

بازیكنان بایرن پس از اتمام بازى پنجشنبه مقابل پرسپولیس مستقیماً از ورزشگاه آزادى راهى فرودگاه بین المللى امام خمینى مى شوند تا به دبى بازگردند.

ظاهراً ضیافت شام مفصلى در دبى براى آنها فراهم دیده شده كه باید در آن حضور پیدا كنند. به این ترتیب ستارگان بایرن حتى یك شب هم در ایران اقامت نخواهند داشت!

UserName