• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1384/09/29
  • تاريخ :

نتایج لیگهای ایتالیا ، اسپانیا ،انگلیس و آلمان


ایتالیا

رقابتهای سری A ایتالیا در چارچوب هفته شانزدهم دیشب با برگزاری دیدارهایی به پایان رسید. که تیم های شهرهای میلان حریفان خود را با نتایج پر گل از پیش رو برداشتند. در اولین دیدار میلان با چهار گل تیم مسینا را در غیاب رحمان رضایی از پیش رو برداشت تا فاصله ی خود را با صدرنشین به حداقل برساند در این دیدار ابتدا تیم میلان توسط شوچنکو در دقیقه 23 از روی نقطه پنالتی تیم میلان را پیش انداخت تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد اما در شروع نیمه دوم باز هم شوچنکو بود که در میان غفلت مدافعان گل دوم میلان را به ثمر رساند تا میلان با خیالی آسوده به کار خود ادامه دهد.

اما در پایان کار باز هم میلان در دقایق 83 و 84 با گلهای پیرلو و گیلاردینو موفق به گلزنی شدند تا میلان این بازی را با 4 گل به سود خود خاتمه دهد. در دیگر بازیها تیم کالیاری با نتیجه 2 بر 1 تیم آسکولی را از پیش رو برداشت. کیه وو با 2 گل اودینزه را مغلوب کرد. فیورنتینا نیز با تساوی 1 بر 1 برابر امپولی متوقف شد. لیورنو با نتیجه 2 بر صفر پالرمو را از پیش رو برداشت. تیم دیگر شهر میلان نیز با 4 گل رجینا را از پیش رو برداشت تا رتبه دوم را موقتاً از آن خود کند دراین دیدار ابتدا تیم اینتر با گل زود هنگام کوردوبا در دقیقه دوم بازی اینتر را پیش انداخت تا اینکه گل دوم این تیم نیز در دقیقه 15 توسط مارتینز به ثمر رسید اما اینتر کار را در همان نیمه اول با گل دقیقه 40 آدریانو تمام کرد تا نیمه دوم را با خیالی آسوده تر به بازی بپردازد. تیم اینتر نیز نیمه دوم را به اداره بازی پرداخت تا در دقیقه 90 تیر خلاص را با گل پیزارو شلیک کند و به امید هفته های بعد و لغزش دوباره یوونتوس باشد اما تیم پارما نیز در طول 90دقیقه تلاش به تساوی 2 بر2 با سینا رسید و در آخرین دیدار تیم دیگر شهر رم به تساوی یک بر یک با سامپدوریا دست یافت که در این دیدار ابتدا آ ث رم در دقیقه 15 توسط فرانچسکوتوتی به گل رسیدند اما این پایان کار نبود و گل توتی در دقیقه 56 توسط فلاچی از روی نقطه پنالتی جواب داده شد تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

آلمان

رقابتهای هفته هفدهم بوندس لیگا شب گذشته به پایان رسید. در رقابتهای دیروز مهدی مهدوی کیا نود دقیقه در ترکیب هامبورگ حضور داشت در این دیدار که دو تیم هامبورگ و وردربرمن برای سکوی دومی می جنگیدند ابتدا تیم وردربرمن در دقیقه 45 توسط میکوئد به گل رسید اما این پایان کار نبود و تیم هامبورگ در دقیقه 67 گل تساوی هامبورگ را وارد دروازه وردربرمن کرد تا سکوی دومی را دوباره از برمن پس بگیرد در دیگر بازی تیم هرتابرلین و نورنبرگ نیز در طول نود دقیقه تلاش به تساوی 1 بر 1 دست یافتند.

اسپانیا

رقابتهای هفته شانزدهم لالیگا نیز با توقف رئال در برابر اوساسونا و پیروزی بارسلونا بر کادیز پیگیری شد در دیدار رئال مادرید و اوساسونا که با اخراج یکی از یاران اوساسونا در نیمه اول پیگیری شد .

این تیم اوساسونا بود که در دقیقه 76 توسط میلوسویچ به گل رسید اما تیم رئال برای رسیدن به گل تساوی تمام نیروی خود را به کار برد و بالاخره در دقیقه 84 گل تساوی را توسط سولدادو وارد دروازه اوساسونا کرد تا این نتیجه پیش از هر چیز به سود بارسلونا باشد گفتنی است که در این دیار 10 کارت زرد و 1 کارت قرمز از جیب داور بیرون آمد که سهم رئالی ها 6 کارت زرد بود.

در دیگر دیدارها اسپانیول با تساوی 2 بر 2 در مقابل زاراگوزا متوقف شد. رسینگ سانتاتدر با مالاگا به تساوی 1 بر 1 رسیدند. سویا نیز با نتیجه 3 بر 2 رئال سوسیه داد را از پیش رو برداشت و ویارئال نیز با نتیجه 2 بر 1 گتافه را مغلوب کرد آتلنتیک مادرید نیز با مایورکا به تساوی 2 بر 2 دست یافتند تیم قدرتمند و صدرنشین این رقابتها نیز یعنی بارسلونا در شب اول با نتیجه 3 بر 1 کادیز را از پیش رو برداشت تا رکورد پیروزی های خود را حفظ کند و به دنبال رکورد جدیدتری باشد.

انگلیس

رقابتهای هفته هفدهم انگلیس نیز با چند دیدار پیگیری شد که در دیدار های دیروز چلسی با نتیجه 2 بر صفر ارسنال را از پیش رو برداشت در این دیدار ابتدا تیم ارسنال روی یک حرکت عمقی زیبا به گل رسید اما کمک داور این گل را مردود اعلام کرد تا ارسنالی ها بازی را با بی امیدی ادامه دهند تا اینکه تیم چلسی روی حرکت خوب روبن به گل اول خود در دقیقه 39 برسد ونیمه اول را با پیروزی به پایان برساند اما در نیمه دوم نیز ارسنال نتوانست عقب افتادگی خود را جبران کند تا یک گل دیگر در دقیقه 73 توسط کول دریافت کنند و تیم ارسنال نیز نتوانست در دقایق پایانی گلی به ثمر برساند تا جنگ مربیان را خوزه مورینیوازان خود کند در دیگر دیدار دیروز تیم میدلرزبورو با تساوی 3بر3 در برابر تاتنهام متوقف شد تا هفته هفدهم انگلیس بدون تغییرات اساسی به پایان برسد .

UserName