• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1384/09/13
  • تاريخ :

نتایج لیگهای ایتالیا ، اسپانیا ،انگلیس و آلمان

ایتالیا

رقابتهای سری A ایتالیا در چارچوب هفته چهاردهم دیروز با انجام دو دیدار آغاز شد که میلان با نتیجه 2 بر 1مغلوب تیم کیه وو شد . در این دیدار ابتدا تیم میلان با گل دقیقه 22 کالادزه از حریف پیش افتاد اما این پایان کار نبود و کار تیم کیه وو با دو گل دقایق 45و 82 پلی سیر و تری بوچی تیم میلان را از پیش رو برداشت . در دیگر دیدار تیم اینتر در زمین خود با گل دقیقه 24 آدریانو ، آسکولی را با شکست مواجه کرد . تا همچنان منتظر هفته های آینده و لغزش تیم یوونتوس باشد ضمناً برنامه بازیهای امشب ایتالیا به شرح زیر است:

فیورنتینا_یوونتوس

لاتزیو_سیه نا

پا لرمو_کا لیاری

رجینا_پارما

سامپدوریا_امپولی

ترویزو_مسینا

اودینزه_لیورنو

لچه_رم

هاشمیان پاس گل داد آلمان

رقابتهای هفته پانزدهم بوندس لیگا شب گذشته آغاز شد. در رقابتهای دیروز وحیدهاشمیان ثابت کرد که زیر نظر پتر نوی روور کاملاً متحول شده و در هر بازی به نوعی موثر خواهد بود. وحید دیروز تا دقیقه 82 که جای خود را به ویکنوس داد، یک پاس گل به چروندولو داد. هانوفر این بازی را در خانه بروسیا دور تموند با نتیجه دو بر صفر پیروز شد. مهدی مهدوی کیا دردیدار هامبورگ مقابل کلن نود دقیقه تمام در ترکیب تیمش حاضر بود، اما در پیروزی سه بر یک تیمش روی گل ها تاثیری نداشت.

در دیدار بایرن مونیخ مقابل اشتوتگارت، اخراج سباستین دایسلر در دقیقه 42 قدری به زمین آمدن علی کریمی را به تاخیر انداخت. علی در دقیقه 76 بازی به جای روی ماکای به میدان آمد، اما نتوانست در جریان بازی تاثیر خاصی بگذارد. بایرن مونیخ در پایان هفته پانزدهم صدرنشین بوندس لیگا است و هامبورگ در رده دوم جای دارد.

نتایج هفته پانزدهم بوندس لیگا به قرار زیر است:

بروسیا مونشن گلادباخ صفر نورنبرگ یک

بروسیا دورتموند صفر هانوفر2

آرمینیا بیله فلد صفر شالکه یک

وردربرمن2 دویسبورگ صفر

اشتوتگارت صفر بایرن مونیخ صفر

هامبورگ3 کلن یک

سایر دیدار های بوندس لیگا :

بایرلورکوزن_هرتابرلین

ماینتز_ولفسبورگ

اسپانیا

رقابتهای هفته چهاردهم، لالیگا نیز شب گذشته برگزار شد و دو تیم اتلتیک بیلبائو و آتلتیکو مادرید در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی 1- 1 دست یافتند. همچنین تیم سلتاویگو با نتیجه 2-1 تیم رئال بتیس را از پیش رو برداشت و در آخرین دیدار تیم پر مهره رئال مادرید با گل دقیقه 18 رونالدو تیم ختافه را از پیش رو برداشت تا همچنان به قهرمانی امیدوار باشد.

الاوس_ما یورکا

کادیز_رئال ساراگوسا

اسپانیول_والنسیا

سویا_دیپورتیوولاکرونیا

مالاگا_اوسا سونا

راسینگ سا نتاندر _رئال سوسیه داد

ویارئال_ بارسلونا

انگلیس رقابتهای هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس دیروز با برگزاری چندین دیدار پیگیری شد. در رقابتهای دیروز لیورپول با یک بازی برتر تیم ویگان را با 3گل شکست داد در این دیدار کراچ مهاجم بلند قامت لیورپول در دقایق 19و42و لوئیس گارسیا در دقیقه 70گل های لیورپول را به ثمر رساندند تا لیورپول با یک پله صعود در رتبه 3 قرار گیرد . در دیگر دیدار ها تیم اوج گرفته اورتون با 2گل بلکبرن را از پیش رو برداشت و تاتنهام نیز در یک بازی پر گل با نتیجه 3بر2 ساندرلند را شکست داد همچنین دیدار تیم های فولام ووست بروم به تساوی بدون گل دست یافت .

صدرنشین رقابتها در زمین خود با یک گل تیم میدلرزبرو را از پیش رو بر داشت تا همچنان فاصله ی خود را با دیگر تیم ها حفظ کند در این دیدار جان تری در دقیقه 62 گل پیروزی بخش چلسی را وارد دروازه حریف کرد ارسنال نیز در یک بازی ضعیف با 2گل مغلوب بولتون شد تا فاصله اش با صدر جدول بیشتر شود در این دیدار دیاگن وگیناکوپوس در دقایق 20و32گلهای بولتون راوارد دروازه ارسنال کردند.

منچستر در یک بازی زیبا با3 گل تیم نه چندان مطرح پورت موث را شکست داد تا همچنان نزدیک ترین رقیب تیم چلسی باشد در این دیدار اسکولز رونی و نیستروی به ترتیب در دقایق 20 80 84 گلهای تیم منچستر را به ثمر رساندند گفتنی است رقابتهای لیگ انگلیس امشب با بازی چالتون و منچسترسیتی پیگیری خواهد شد و در اخرین دیدار روز دوشنبه تیم بیرمنگام در زمین خود به مصاف وستهام می رود .

UserName