• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1384/09/06
  • تاريخ :

اخباری کوتاه و خواندنی 6/9/84

گلزنی‎ فرهاد مجیدی‎ در امارات‎

فرهاد مجیدی‎‎ هفته‎ هشتم‎ رقابتهای فوتبال‎ باشگاههای‎ امارات‎ را با گلزنی‎ آغاز كرد.

در پایان‎‎ این بازی‎‎ كه‎ دوتیم‎ همشهـری الوصل‎ والنصر دبی‎ به‎ مصاف‎ هم‎‎ رفتند تـیـم الـوصـل‎ موفق‎ شد 3 بر یك‎ از سد حریف‎ خـود بگذرد.

دراین‎‎ بازی‎‎ فرهاد مجیدی گلزن ایرانی‎ تیـم‎‎ الوصل‎‎ گل دوم تیمش‎ را به‎ ثمر رساند.

توتی‎‎ و دل‎ پیرو از توپ‎ طلایی دور شدند

رم‎‎ ـ نام فرانچسكو توتـی‎ و السـانـدرو دل‎ پیرو از لیست‎ نامزدان‎ توپ‎ طلایی‎ اروپـا در سال‎ 2005 میلادی‎ حذف‎ شد.

توتی‎ و دل‎پیرو با آنكه‎ كاپیـتـان‎ دو تیم‎ مشهور ایتالیا هستند از لیست‎ 50 نفره‎ نامزدان‎ توپ‎ طلایی‎ سال‎ اروپا حذف‎ شده‎ اند.

بازی‎ نكردن‎‎ دل‎ پیرو بـه‎ عنـوان یـار ثابت‎ در یوونتوس‎ با آمدن‎ كاپلو سـرمـربـی‎ این‎‎‎ تیم‎‎ اصلی‎ ترین علت‎ حذف‎ نام وی‎ از این لیست‎‎ است.

به‎‎ نوشته مطبوعات‎ ایتالیا, نام‎ توتی‎ هم‎‎ به‎‎‎ علت‎‎ دست نیافتن‎ او و باشگاه رم بـه جامی‎ در یك‎ سال‎ گذشته‎ و نیز خشونت‎ بیش‎ از حد وی‎ از این‎ لیست‎‎ حذف‎ شده‎ است.

محمدی همچنان بستری است

دروازه‌بان پرسپولیس یك هفته از تمرین منع شد

طبق نظر اولیه‌ی پزشكان، دروازه‌بان پرسپولیس حداقل یك هفته نمی‌تواند در تمرینات این تیم شركت كند.

محمد محمدی كه در دیدار برابر استقلال اهواز از ناحیه‌ی سر دچار مصدومیت شد، هم اكنون در بیمارستان مهر تهران تحت نظر است.

پزشكان، همچنان دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس را تحت نظر دارند و با آن كه مشكل چندان حادی محمدی را تهدید نمی‌كند؛ اما، این بازیكن حداقل به مدت یك هفته پس از مرخص شدن از بیمارستان از شركت در تمرینات پرسپولیس منع شد.

اولین بانوان مربی فوتبال معرفی شدند

اولین دوره كلاس مربیگری در سطح آسیا برای بانوان فوتبال ایران، زیر نظر مرتضی محصص و منوچهر احمدی پایان یافت.

مرتضی محصص مدرس فیفا در رابطه با این كلاس اظهار داشت: از آن جایی كه احساس می كنم این خانم ها همگی به حداكثر اطلاعات این كلاس دسترسی پیدا كرده اند، احساس خستگی در خود نمی بینم، آنها روز به روز بهتر نشان دادند و در روز آخر نیز از شرایط 20 درصد آمادگی به 70 درصد رسیدند و این قابل تقدیر است. ضمن اینكه نیمی بیشتر از زنان نمره قبولی می گیرند و به آنها تبریك می گویم و این مهم برای بنده كه كلاسهای متعددی را برگزار كرده ام، قابل توجه بود. اگر در دیگر شهرهای كشور نیز مسئولان شورای شهر، استانداریها، فرمانداریها و دیگر مسئولان ورزشی همت كنند و تعداد برگزاری این كلاسها بیشتر شود بدون شك در آینده فوتبال بانوان حرفهای زیادی برای گفتن خواهند داشت.

معدنچی و اولادی از دیدار مقابل پاس محروم شدند

مهرزاد معدنچی و مهرداد اولادی هافبك و مهاجم پرسپولیس تهران از دیدار حساس تیمشان مقابل پاس محروم شدند.

به گزارش ایسنا، اولادی و معدنچی در ثانیه های پایانی بازی با استقلال اهواز به دلیل تلف كردن زمان بازی، با واكنش تركی داور این دیدار مواجه شدند كه در نتیجه اولادی از بازی اخراج و معدنچی كارت زرد دریافت كرد.

اولادی به سبب اخراج و معدنچی به دلیل 3 اخطاره بودن، بازی پاس را از دست دادند.

این در حالی است كه تیم پاس بدون بازیكن محروم، روز سه شنبه در برابر پرسپولیس صف آرایی خواهد كرد ، در ضمن كریم باقری و حامد كاویانپور دو بازیكن كلیدی پرسپولیس در دیدار با پاس به میدان خواهند رفت.

پیش از این گفته می شد این دو بازیكن با اخطاری كه در دیدار با استقلال اهواز دریافت كرده اند، به جمع سه اخطاره ها پیوسته و از بازی با پاس محروم هستند، اما به استناد مدارك كمیته داوری فدراسیون فوتبال، این گونه نیست و باقری و كاویانپور با اخطار دریافتی در بازی دیروز، دو اخطاره شده و همچنان در بازی با پاس در تركیب پرسپولیس جای دارند.

UserName