• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 2306
 • چهارشنبه 1384/8/18
 • تاريخ :

گزارش اولین همایش اعضای اصفهانی سایت تبیان


تبیان اصفهان به عنوان اولین نمایندگی از 28 نماینده تبیان در سطح کشور برای اولین بار در خارج از تهران اقدام به برگزاری همایش اعضای اصفهانی نمود.

حضور مدیران دفتر مرکزی تبیان، جناب آقای دکتر طالب پور مدیرعامل، سرکار خانم غروی مدیریت اطلاع رسانی، جناب آقای محمدی مسئول پخش انجمنهای تبیان و جناب آقای وزیری، باعث پر رونق شدن آن گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز شد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین سجادی مدیر دفتر اصفهان ضمن خوش آمدگویی به مدیرعامل تبیان و همراهان، طی سخنانی خلاصه ای از فعالیتهای انجام شده در دفتر اصفهان را به سمع حاضرین رساند.

در ادامه گروه تواشیح به اجرای برنامه پرداختند.

در پخش بعدی برنامه اولین همایش اعضای اصفهانی سایت تبیان، جناب آقای دکتر علیرضا طالب پور مدیرعامل تبیان، به معرفی اجمالی از سایت تبیان پرداخته و اهداف این موسسه را تشریح نمودند. در ادامه سرکار خانم غروی مدیریت اطلاع رسانی تبیان، ضمن تشکر از مدیریت و کارمندان دفتر اصفهان و بیان توضیحاتی درخصوص خدمات و تسهیلات سایت تبیان نمودند که نمایندگی اصفهان تبیان بعد از شعبه مرکزی تهران بیشترین تعداد اعضا را به خود اختصاص داده است. بر طبق این آمار، کل اعضای اصفهانی سایت تبیان بیش از 15000 نفر می باشند که از این تعداد حدوداً 8000 نفر تایید اولیه و 600 نفر تایید نهایی می باشند و مابقی اعضایی می باشند که عضویت آنها در حال بررسی می باشد. بعد از صحبتهای خانم غروی، جناب آقای وزیری نیز با بیان اینکه برنامه های تبیان تاکنون طبق برنامه ریزی اولیه پیش رفته است اعلام امیدواری کرد که اعضاء به همراه کارکنان سایت بتواند تبیان را به اهداف والای خود برسانند.

در پایان این بخش از برنامه آقای محمدی مسئول انجمنهای تبیان توضیحاتی در مورد گروه ها و انجمنهای تشکیل یافته و اهم فعالیتهای این انجمنها دادند. ایشان با بیان اینکه هم اکنون انجمنها بخشی از اداره غرفه تبیان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی امام خمینی تهران را بر عهده دارند، از اعضای اصفهانی تبیان خواست تا با مشارکت بیشتر در این انجمنها در برنامه های آتی که حضور در نمایشگاهها و اداره بخشهایی از سایت می باشد، شرکت کنند تا روند تولید مطالب برای بخشهای مورد نظر از کیفیت و کمیت بالایی برخوردار گردد.

میزگرد پرسش و پاسخ بخش بعدی برنامه همایش بود که در این میزگرد چند تن از اعضای فعال اصفهانی نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را با مسئولین تبیان در میان گذاشتند و خواستار مشارکت بیشتر اعضای خارج از تهران در بخشهای سایت شدند. با توجه به اینکه زمان برگزاری همایش رو به پایان بود. مسئولین به صورت خلاصه و شفاف به پرسش های اعضا پاسخ دادند. لازم به ذکر است تعداد زیادی از کاربران و اعضای اصفهانی تبیان نیز خواستار پرسش از مسئولین بودند که به دلیل پایان یافتن زمان همایش نتوانستند سوالهای خود را مطرح نمایند.

در پایان همایش با اعلام اینکه طبق فرموده جناب آقای دکتر طالب پور مدیرعامل تبیان، همایش کاربران اصفهانی سایت تبیان هر ساله برگزار خواهد شد، مراسم قرعه کشی مسابقه ویژه نمایشگاه قرآن تبیان اصفهان انجام گرفت و به 14 نفر به قید قرعه جوایزی اهداء گردید. همچنین از میان حاضرین در همایش نیز با قید قرعه، 30 نفر، کارت اینترنت 20 ساعته به همراه کیف تبیان دریافت نمودند.

UserName